що зробити щоб зимове взуття не ковзало

Як зробити підошву взуття не слизькою?

Як не впасти в ожеледь і не покалічитися? Питання стає на порядку дня, коли настає холодна пора року. Сніг і непогада, часто означають, що через деякий час настане відлига, а значить, роботи в травматології буде непочатий край. Як уникнути падінь в ожеледь? Це часто залежить від взуття, яке ми носимо. Як зробити підошву не слизькою і уникнути травматизму?

Що зробити щоб зимове взуття не ковзало?

Люди вже змогли пристосуватися до того, щоб самостійно виходити з різних положень. Деякі фірми виробники виробляють спеціальне взуття з не слизькою поверхнею. Однак не всі покупці можуть дозволити собі таке взуття. Тому доводиться вдаватися до різних хитрощів.

Щоб взуття не ковзало, є кілька простих і цілком доступних способів. Для початку взуття потрібно почистити і висушити. Перший спосіб простий, але його вистачить всього на кілька днів. Потрібно на підошву взуття наклеїти звичайний лейкопластир. Його потрібно клеїти хрест-навхрест. Щоб його не було видно, і взуття виглядало естетично, його можна зафарбувати чорним маркером або іншим кольором під колір взуття.

що зробити щоб зимове взуття не ковзало

Непоганий спосіб зробити так щоб взуття не ковзало, це натерти підошву половинкою сирої картоплі.

Чудові відгуки в інтернеті має наступний спосіб зробити так, щоб взуття не ковзало. Потрібно просушену підошву намазати клеєм Момент і посипати піском. Потім дати взуттю і клею висохнути. Таке покриття захистить від падінь як мінімум на чотири тижні. Однак цей спосіб може трохи зіпсувати підошву взуття. Хоча не більше, ніж та сіль, якою посипають наші дороги.

що зробити щоб зимове взуття не ковзало

Якщо хочеться зберегти взуття в порядку, то можна звернутися за допомогою до фахівця. Взуттєвий майстер встановить на взуття спеціальні пластинки. Вони захистять вас від падінь, а взуття від зносу.

Продаються в магазинах спеціальні накладки для взуття, які запобігають ковзанню підошов в ожеледь. Вони дозволяють впевнено стояти на ногах в будь-яку погоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *