неприємний запах з рота зранку

Як боротися з неприємним запахом з рота?

За часів підвищеної людської активності, особливо важливо залишатися енергійним і товариським. Але всі позитивні якості підуть на десятий план, як тільки ви дихнете на свого співрозмовника. Це і буде вирішальним фактором, триватиме ваше знайомство чи ні. Як боротися з неприємним запахом з рота, адже часом однієї чистки зубів виявляється недостатньо. Всім відомо, що джерелом підступного запаху з ротової порожнини є мільйони бактерій, які з задоволенням розмножуються в ще більше число невидимих монстрів. Звичайно, це символізує про неповноцінну гігієну порожнини рота, а ще неприємний запах може стати свідченням більш серйозних порушень в організмі.

Гігієна порожнини рота починається з ранкової чистки зубів. Але робити це необхідно вранці і ввечері, а іноді і три рази в день. Після кожного прийому їжі, кілька разів прополощіть рот водою або спеціальними освіжаючими засобами. Вони зупинять поширення бактерій і додадуть свіже дихання. Також при чищенні зубів не забувайте приділяти увагу язикові, на ньому найбільше збирається наліт.

Як боротися з неприємним запахом з рота

Також причиною непривабливого і навіть гнилого запаху з рота можуть бути, як не дивно хворі зуби. Запалені ясна, карієс, пародонтоз, гнилі коріння зубів, все це може негативно відбитися на репутації власника несвіжого дихання. Тоді краще звернутися за допомогою до фахівця, поки ситуація не стала критичною. Якщо ж зуби в повному порядку, то варто попросити стоматолога дати направлення до такого фахівця, як ларинголог. Можливо, причиною неприємного запаху є ларингологічне захворювання. Ними можуть стати банальний нежить, запалені пазухи носа або захворювання горла. Лікар призначить відповідне лікування.

поганий запах з рота

Неправильне харчування теж може привести до неприємного запаху з рота, з яким ви намагаєтеся боротися. Рясний прийом їжі підвищує в рази кількість кислих травних соків і в результаті неприємний запах з рота забезпечений. Неприємний запах може бути через неправильно підібрані дієти, особливо це стосується голодування. В такому випадку слід звернутися до лікаря гастроентеролога і перевірити травну систему. Здоровий шлунок моментально віддячить вам свіжим диханням.

Перевірити дихання на свіжість можна простим способом. Прикладіть долоню до рота і разом з ним прикрийте ніс. Видихніть і тут же понюхайте. Неприємно? Є про що задуматися. Після того, як використовували зубну нитку, принципово понюхайте її, але цей тест буде дієвий, якщо ви використовували нитку без освіжаючого ефекту. неприємний запах з рота зранку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *