Як прожити до 100 років

Як прожити до 100 років: способи, умови, джерела здоров’я, поради та рекомендації

Люди здавна шукали рецепт вічного життя і молодості. Але досі ці спроби успіхом не увінчалися. Але ось знайти рецепт довголіття у багатьох вийшло. У східних країнах, а також в гірських районах можна зустріти багато довгожителів. Як прожити до 100 років? Поради шукайте нижче.

Навчіться радіти кожному дню

Як прожити до 100 років

Людина, яка багато переживає, не знаходить часу на прості задоволення. У житті будь-якої персони можна знайти щось хороше. Тільки не всі займаються пошуками позитиву. Вас цікавить відповідь на питання про те, як прожити до 100 років? Перегляньте свою життєву політику. Чим більше ви будете радіти дрібницям, тим більше наповненими стануть ваші дні. Чому можна радіти? Ви виглянули у вікно і побачили гарний захід або світанок? Посміхніться думки, що ця краса попалася вам на очі, і ви знайшли хвилинку помилуватися прекрасним видом. По дорозі на роботу ви можете знайти кущ бузку, який розцвів завчасно. Порадійте цьому диву, адже ще вчора квіточки не були розкриті. Виявляти приємні сюрпризи можна і на роботі. Наприклад, чашка кави, яку приніс вам колега з побажанням доброго ранку, істотно поліпшить настрій. Навчіться бачити дрібниці і звертати на них увагу. Саме з таких невеликих, але приємних моментів складається наше життя.

Знайдіть роботу до душі

Більшу частину свого життя людина проводить на роботі. Тому цілком логічно, що справа всього життя має приносити персоні задоволення. Якщо цього не відбувається, то людина втрачає радість до життя і дуже швидко в’яне. Персона, яка міняє свій час на гроші і не отримує задоволення від процесу, буде нещасною. Як прожити до 100 років? Подивіться на пенсіонерів. До тих пір, поки люди працюють, вони бадьорі і веселі. Але варто тільки їм вийти на заслужений відпочинок, як їх тіло починає старіти, а розум поступово залишає свого володаря. Це не поодинокі випадки. Так відбувається не тільки в нашій країні, але і в усьому світі. Людина, яка сидить вдома, нікуди не ходить і нічим не займається, втрачає інтерес до життя. Воно здається йому нудним і нецікавим. Але ж психологічний настрій в довголіття грає далеко не останню роль. Тому працюйте і не поспішайте йти на пенсію. Ну, а коли доведеться поступитися місцем молодим співробітникам, знайдіть собі хобі і займайтеся ним. Не сидіть на місці. Неробство отупляє і робить людину жалюгідною і безпорадною. З цієї причини люди починають хворіти, слабшати і вмирати.

Не накручуйте себе

Як прожити до 100 років

Розхитані нерви відновити неможливо. Пам’ятайте про те, що проблему простіше запобігти, ніж усунути. Як прожити до 100 років? Потрібно зберегти свою нервову систему, щоб вона могла нормально функціонувати не тільки в 30 років, але і в 90. Як це зробити? Перестаньте переживати через дрібниці. Навчіться відпускати проблеми, які ви не можете вирішити. Існують такі персони, які так схвильовані процесом забруднення землі, що вони спати не можуть і намагаються вирішити проблему світового масштабу. Заспокойтеся і постарайтеся відпустити свої думки. Будь-яка особа повинна завжди керуватися правилом: якщо можеш щось змінити, то міняй, якщо змінити не можеш, то відпусти проблему. Чим менше ви про щось будете переживати, тим більше у вас буде часу на вирішення нагальних проблем. Перестаньте хвилюватися про своїх дітей і родичів. Якщо ви не можете допомогти фізично людині, то психологічно, накручуючи себе, Ви людині краще не зробите. Не варто з цього приводу переживати. Навчіться приймати ситуацію такою, яка вона є.

Більше спіть

як довго жити

Людина повинна берегти своє здоров’я змолоду, якщо вирішив, що він проживе 100 років. Довголіття частково залежить від генетики, а частково від вашого способу життя. Чим більше людина втомлюється, тим більше їй потрібно часу на те, щоб відновити свій організм. Відновлення фізичних і моральних сил відбувається під час сну. На ньому економити не можна. Постарайтеся зрозуміти, що темп життя, в якому ви спите 5 днів на тиждень по 5 годин і по вихідних з 10 годин, нічого доброго вам не принесе. Ви зможете швидко підірвати собі здоров’я. Ніякі гроші не зможуть відновити вашу нервову систему. А вона засмучується в основному у тих, хто проводить всілякі експерименти зі сном. І якщо юнак ще може собі дозволити час від часу не спати по кілька діб поспіль, то людина у віці не повинна вирішуватися на такі подвиги. Чим старше ви стаєте, тим більше вам потрібно часу на те, щоб відновити сили і енергію. Якщо ви будете нехтувати сном, ваше тіло і нерви зносяться дуже швидко.

Позбавтеся від шкідливих звичок

Всі люди знають, як потрібно правильно жити. Але мало хто користується цими порадами. Ви курите або п’єте? Люди, які мають будь-якого роду прихильності до нездорових способів розслаблення, зняття напруги утоми, шкодять своєму організму. Як прожити 100 років, не хворіючи? Вам потрібно відмовитися від шкідливих звичок. Організм сильної і здорової людини має хороший імунітет. А персони, які зловживають сигаретами або алкоголем, схильні до різних інфекційних захворювань. Тим більше що залежність, яку відчуває людина, серйозно підриває психологічний і емоційний стан. Курець, який не має можливості покурити, починає відчувати ломку. Йому хочеться зробити затяжку, інакше весь світ йому немилий. Такі звички згубно відображаються на психіці людини. Чим менше у вас пристрастей, тим щасливіше і спокійніше життя.

Слідкуйте за своїм раціоном

як дожити до 100 років

Зовнішній вигляд людини є відображенням його внутрішнього стану. З блакитних екранів телевізора можна почути рекламу, яка обіцяє завдяки чарівним шампуням, кремам і пастам поліпшити стан вашого волосся, шкіри і зубів. На ділі це зовсім не так. Як прожити 100 років здоровим? Людина повинна правильно харчуватися. На стан зовнішньої оболонки впливає її внутрішнє наповнення. Харчуватися потрібно збалансовано і правильно. Раціон людини повинен складатися з овочів, фруктів, м’яса і круп. Але з сучасним ритмом життя складно харчуватися правильно. Багато людей звикли до фастфуду, вуличної їжі і всіляких солодощів. Смачні шкідливості складають основну частину раціону людини. Вам слід задуматися про те, що ви їсте. Якість їжі, так само як і її кількість, відіграють важливу роль. Хочете жити довго? Відмовтеся від цукру, фастфуду, смаженої і гострої їжі. Намагайтеся зменшувати свої порції. За раз людина повинна з’їдати рівно стільки, скільки поміщається в її долоні. Харчуватися потрібно 4-5 разів на день і намагатися вживати в їжу якомога більше фруктів і овочів.

Займайтеся спортом

Людина, яка хоче жити довго, повинна приділяти підвищену увагу своєму здоров’ю. В першу чергу потрібно привести тіло в порядок. Допомогти в цьому прагненні може спорт. Ви думаєте, чи можна прожити 100 років? На прикладі багатьох довгожителів можна переконатися, що жити довго – реально. А для того щоб зберегти своє тіло в хорошій формі, потрібно займатися хоча б 3 рази на тиждень. Знайдіть свій вид спорту. Це може бути йога, біг, плавання або гра в теніс. Будь-які заняття підуть вам на користь. Кидати спорт не можна ніколи. Навіть після виходу на пенсію можна ходити в тренажерний зал. Люди, які займаються спортом, мають хорошу фігуру, як наслідок, у них менше проблем зі здоров’ям. Після 50 років багато хто починає повніти. А слідом за зайвою вагою приходить цукровий діабет і підвищений тиск. Ви хочете, щоб ці супутники йшли з вами рука об руку? Далеко з ними не підеш. Так що доведеться вибирати: або ви витрачаєте свій час на спорт, або ви витрачаєте час, сили, нерви і гроші на лікування хвороб.

Частіше виїжджайте на природу

Як прожити 100 років

Жити в місті, яке отруює вас вихлопними газами — не найкраща ідея. Чому мешканці гір є довгожителями? Тому що гірське повітря не отруєне вихлопними газами і не містить отруйних домішок. Коли ви чуєте фразу «хочу прожити 100 років», що ви думаєте? Людина зійшла з розуму? Поміняйте хід думок. Люди можуть довго жити, якщо будуть частіше виїжджати на природу і проводити час наодинці з нею. В лісі ви можете відпочити душею і тілом. Частіше виїжджайте сім’єю на пікніки. Влаштовуйте спільний відпочинок з друзями в наметах. Ходіть в походи і вивчайте незайману людиною красу природи. Чим менше ви будете контактувати з технікою, тим краще буде ваше життя. Постарайтеся не губити своє здоров’я і частіше відпочивайте серед листя і трави.

Знайдіть Любов

Люди, які прожили більше 100 років, радять своїм нащадкам жити в парах. Імовірність того, що людина, яка живе одна, помре раніше, ніж персона, яка живе в сім’ї, дуже висока. Хочете стати довгожителем? Заведіть сім’ю. Тільки живучи під одним дахом зі своєю другою половинкою, чуючи дитячий сміх, а потім колисаючи на руках онуків, людина розуміє, що прийшла у цей світ не дарма. Складно уявити, що відчуває персона, якій не видалося випробувати сімейного щастя. Сьогодні люди ставляться до інституту шлюбу дуже поблажливо. Багато хто вважає, що розлучення — це цілком природний крок, коли пара не може налагодити нормальні відносини. Мало хто усвідомлює, що любов – це не тільки романтика і пристрасть, це ще й щоденна робота над собою, упокорення своєї гордині і вміння шукати компроміси.

Підтримуйте зв’язок з друзями

як прожити більше 100 років?

Вам потрібно навчитися отримувати щастя від життя. Пам’ятайте, що людина – істота суспільна. Складно весь час бути одному. Людині хочеться спілкуватися, зустрічатися з людьми і перебувати в суспільстві своїх однодумців. Щоб відчувати себе чудово, потрібно завести собі друзів, які зможуть скрасити сірі будні, а також прийдуть на допомогу в будь-якій складній ситуації. Дожити з такими людьми до 100 років буде нескладно. Адже в разі потреби ви завжди зможете запитати поради у близької людини, поскаржитися йому на проблеми або просто поплакатися в жилетку.

Своєчасно проходіть обстеження

Здоров’я — це головне багатство людини. Щоб його не розгубити, потрібно своєчасно проходити обстеження. Як прожити 100 років? Всі секрети дізнатися неможливо. Але якщо ви будете піклуватися про себе, про свій організм і в разі потреби усувати виникаючі проблеми, ви істотно продовжите своє життя. Багато хвороб з’являються у людини в юному віці, але він відмахується від них, намагаючись не помічати їх існування. Згодом проблеми посилюються, і доводиться лягати в лікарню і оперуватися. А адже багато хвороб можна попередити, якщо вчасно звернутися до лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *