Як прибрати горб на шиї? Є кілька ефективних прийомів

Проблеми з хребтом іноді стають видимими і сильно псують зовнішній вигляд людини. Однією з таких проблем є утворення холки на шиї — невеликого горбика, який з’являється в області сьомого шийного хребця. Він візуально робить людину горбатим і може завдавати багато незручностей. З такою проблемою стикаються люди різного віку, в тому числі і молоді.

Крім зорового сприйняття, холку легко визначити через наявність інших симптомів. До них ставитися біль під час повороту голови, постійні болі в області потилиці і шиї, поколювання, оніміння, печіння, зрідка запаморочення. Небезпека холки в тому, що вона являє собою жирову клітковину. Вона ще більше ущільнює сполучну тканину. Через це утворюється наріст, який може здавлювати артерії і згодом привести до гіпоксії — стану, під час якого головний мозок не отримує достатньо кисню з кров’ю через порушення її циркуляції.

Тому боротися з холкою потрібно, і позбутися від неї цілком реально. Щоб це зробити, необхідно постійно займатися проблемою. Систематичність і сталість відіграють головну роль в тому, щоб вирішити ситуацію. Дотримуючись регулярно описаним нижче рекомендацій, вийти позбутися від холки на шиї.

Загальні рекомендації

Для боротьби з холкою мало використовувати тільки один метод, наприклад, вправи. Щоб ефект настав якомога швидше, необхідно виконувати комплекс різних процедур. Серед того, що рекомендовано робити, значитися наступне:

  1. Пройдіть курс масажу. Найкраще, якщо вам вдасться відвідувати масажний кабінет хоча б протягом місяця. Якщо такої можливості немає, краще попросити когось із домашніх або друзів допомогти з масажем. Якщо ніяких інших варіантів немає, можна скористатися масажером, яким виходить управляти самостійно. Щоб від процедури був ефект, вона повинна тривати не менше півгодини. Найкраще проводити її перед сном.
  2. Приймайте контрастний душ. Піддавати обливання холодної і гарячої води необхідно саме проблемну зону. Найкраще поєднати контрастний душ з розтиранням. Для цього обзаведіться жорсткою щіткою (якщо у неї буде довга ручка, вам буде зручніше), і розтирати холку в той час, коли на неї спрямована струмінь води. Така процедура повинна тривати близько 15-и хвилин. Після душу рекомендовано продовжити розтирання рушником. Щоб шкіра не травмувалася від такого посиленого впливу, після процедури наносите на шию, плечі і холку зволожуючий крем або пом’якшує шкіру масло.
  3. Вибирайте правильні пози для сну. При боротьбі з холкою бажано спати на спині. Використання будь-яких подушок повністю виключається. Спати в такій позі багатьом буде незвично, проте це дуже корисно для шиї. За 4-5 ночей до нової пози цілком реально звикнути.
  4. Щодня робіть компрес на проблемну зону. Для цього змішайте 3 столові ложки оливкової олії, одне яйце, третину склянки оцту і третину склянки скипидару. Всі інгредієнти необхідно намазати на холку. Зверху накладається поліетилен або фольга, а поверх рушник. Суміш витримується на шкірі протягом 20 хвилин. Після цього її необхідно змити в душі.

Користуючись цими методами, можна в досить короткий термін побороти холку на шиї. Якщо проводити всі процедури регулярно, то вже через місяць буде видимий результат. Доповнювати його бажано комплексом вправ, спрямованих на те, щоб зменшити відкладення нових жирових тканин і збільшити кровопостачання мозку.

Комплекс вправ проти холки на шиї

Проти холки на шиї є дуже багато видів вправ і прийомів. Нижче описані найбільш ефективні методи, які можна з успіхом застосовувати навіть в домашніх умовах.

Ця вправа спрямована на збільшення циркуляції крові в проблемній зоні і зменшення обсягів самої холки. Виконується процедура так:

  1. Руки заводяться за спину. До горба необхідно торкатися з обох сторін ребрами долонь.
  2. Весь масив холки збирається в складку.
  3. Отриманий обсяг необхідно перетирати ребрами долонь до тих пір, поки він не вислизне з рук.
  4. Далі процедура повторюється знову. Для одного підходу необхідно проводити процедуру близько 5 разів.

Щодня необхідно повторювати підходи по 3-5 разів за добу. Чим більше часу буде приділено процедурі, тим більше ймовірності, що вона пройде успішно.

При виконанні цієї процедури голову необхідно тримати прямо. Тільки так вийти промасажувати всю складку і уникнути перекриття кровотоку.

Всі вправи для холки спрямовані на активне масування, здавлювання і розтягування тканин. Тому подібну процедуру можна виконувати також кісточками пальців рук. Ще одним хорошим вправою є здавлювання холки подушечками пальців. При цьому руки розташовуються один навпроти одного і поступально рухаються назустріч. У такий метод необхідно проводити процедуру по 1 хвилині близько 5 разів на день.

Борючись з холкою на шиї, важливо приділяти час тому, щоб виконувати всі рекомендації щодня і без пропусків. Після однієї процедури або одного дня виконання результату не буде, і це нормально. Однак при систематичному виконанні всіх рекомендацій можна домогтися позитивного ефекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code