метаболзім після 40

Як прискорити обмін речовин після 40 років

Ті, хто хоче підтягнути фігуру в зрілому віці, повинні знати, як прискорити обмін речовин в організмі і схуднути після 40 років без шкоди для здоров’я. Для цього не потрібно виснажувати себе жорсткими дієтами, досить тільки вміти правильно регулювати свій обмін речовин.

Уповільнення метаболізму з віком

З віком у організмі відбуваються зміни гормонального типу, зменшується інтенсивність засвоєння білків, жирів і вуглеводів. Доросла жінка в середньому набирає протягом кожного року свого життя 200 зайвих грамів в силу фізіологічних особливостей жіночого організму.

В результаті до 50 років у більшості жінок накопичується в середньому 16 зайвих кілограмів в результаті природного уповільнення обміну речовин.

Однак цей процес звернемо, якщо застосовувати ряд простих правил у щоденному житті. Дотримання цих правил дозволить вже через два тижні зменшити свою вагу, а через місяць змінити звичний одяг на менший розмір.

Їсти регулярно після 40 років

Щоб прискорити обмін речовин в організм після 40 років, потрібно відмовитися від голодування. Голодування не дає результатів у зрілому віці. Виснажливі дієти можуть на короткий час дати результат, але організм дуже швидко потім відновить втрачені кілограми.

Це пояснюється тим, що організм реагує на недолік їжі як на стресову ситуацію. В результаті він постарається запастися жировою тканиною для стресових ситуацій нестачі їжі. Тому не потрібно голодувати після 40 років, так як це призведе тільки до збільшення ваги.

Не потрібно відмовлятися від сніданку

Не потрібно відмовлятися від сніданку, так як прискорити обмін речовин в організмі і схуднути після 40 років таким способом неможливо. На практиці доведено, що ті жінки, які після 40 років пропускають сніданок, страждають від ожиріння в 4,5 рази частіше, ніж ті, які щодня снідають.

Слід пам’ятати про те, що організм засвоює калорії краще в першій половині дня. Щільний сніданок заряджає енергією на весь день і рятує від почуття голоду. Той, хто регулярно снідає, веде активний спосіб життя – не страждає від зайвої ваги.

Чай та кава для прискорення метаболізму

Дієтологи радять регулярно пити каву і чай, так як прискорити обмін речовин в організмі і схуднути після 40 років жінкам допоможуть ці напої. Досить випивати три чашки в день, щоб збільшити метаболізм на 5-8%. Вживання цих ароматних напоїв без цукру дозволяє втрачати в день від 98 до 174 калорій.

Доведено, що випиваючи тільки одну чашку свіжозавареного чаю, вдається прискорити обмін речовин на 12%.

Пити якомога більше води

Вода відмінно прискорює обмін речовин. Випиваючи 6 чашок води кожен день, можна худнути в рік на 2,5 кг. Кожен день можна таким способом втрачати до 50 калорій в день. Якщо пити холодну воду, то організм буде витрачати енергію на те, щоб зігріти воду.

Регулярно вживати білкову їжу

Щоб м’язова маса була в хорошому стані, слід регулярно вживати тваринний білок, який стане джерелом для відновлення м’язової маси. Крім цього для засвоєння білка потрібно багато калорій, що допомагає спалювати зайві калорії.

Вживати вітамін D

Цей вітамін міститься в таких продуктах:

  • в жирній рибі;
  • у молочних продуктах;
  • в морепродуктах.

Також джерелом вітаміну D є ультрафіолет. Велика кількість цього вітаміну покращує обмін речовин і не дає утворюватися жировим відкладенням.

Регулярне вживання молока

Жінкам після 40 слід пити більше молока, так як в цьому віці зменшується кількість кальцію в організмі, що впливає на швидкість обміну речовин. Вживання молочних жирів допоможе витрачати більше калорій.

Наші поради допоможуть прискорити обмін речовин в організмі і схуднути після 40 років без шкоди для здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *