Знаменитості, які перемогли рак

Від страшної хвороби, щорічно забирающої тисячі людей, можна вилікуватися. На своєму досвіді це доводять знаменитості, які перемогли рак.

А тепер окремо про кожну:

 • Майкл Дуглас. У 2010 році був змушений пройти курс хіміотерапії, із-за появи опухали мовою. Лікування пройшло успішно, так як на момент виявлення вона була розміром не більше, ніж волоський горіх. Відновився приблизно за 4-5 місяців і вже в січні 2011 року міг нормально харчуватися.

 • Роберт де Ніро. У 2003 році лікарі виявили рак простати. Американському акторові провели простатектомію, все пройшло добре, так як хвороба була тоді на ранній стадії. Через короткий період часу після лікування він зміг приступити до зйомок у фільмі «Гра в хованки».

 • Крістіна Епплгейт. Лікарі виявили рак молочної залози. Вона зважилася на радикальні заходи, вдавшись до видалення, що дозволило на 100% уникнути рецидиву. Операція була проведена успішно. Серед акторів, які перемогли рак її, варто особливо відзначити. Адже після успішного одужання, Христина народила первістка.

 • Кайлі Міноуг. У 2005 році австралійська співачка дізналася, що у неї рак грудей, внаслідок чого заплановані концерти довелося відкласти. Їй видалили пухлину, провели тривалий курс хіміотерапії. З тих пір вона здорова, і більше не згадує про чорну смугу в житті.

 • Анастейша. Співачці довелося 2 рази почути страшну фразу «У вас рак». У перший це відбулося в 2003 році, лікарі виявили у неї пухлина. Довелося видалити частину однієї з молочних залоз. Все було добре до 2013 року, коли хвороба знову дала про себе знати. Анастейша повторно пройшла курс лікування. Вилікувавшись, заснувала однойменний фонд, просвітницьких жінок в усіх питаннях онкології.

 • Анджеліна Джолі. Лікарі встановили високий відсоток ймовірності розвитку раку грудей. Дізнавшись про це, голлівудська зірка в травні 2013 року зважилася на радикальну операцію, щоб запобігти будь-які можливі ризики.

 • Майкл Холл. У зірки серіалу «Декстер» на початку 2010 року лікарі діагностували лімфому Ходжкіна. Йому призначили індивідуальний курс лікування. Приблизно через півроку актор повідомив про тріумфальне одужання.

 • Род Стюарт. Влітку 2000 року британському артистові видалили рак щитовидної залози. Він не міг виступати майже рік. Через 6 місяців, привселюдно заявив, що вже повністю здоровий. Після успішно проведеної операції, Рід написав книгу, яку критики назвали «Рок-біографією десятиліття». У ній описуються важкі етапи лікування страшної недуги.

 • Х’ю Джекман. Серед відомих людей є ті, які всіма силами намагаються перемогти рак, навіть якщо він виникає вже не перший і навіть не другий раз. Восени 2013 року у відомого «Росомахи» був виявлений рак шкіри. При більш детальному медичному огляді чоловікові встановили діагноз базальноклітинна карцинома. Виниклу пухлину вчасно видалили, але на цьому справа не закінчилася.

У 2017 році акторові зробили 6-ю операцію. Щоб вчасно виявляти і позбавлятися від проблеми, йому доводиться регулярно, кожні 3 місяці проходити обстеження.

 • Синтія Ніксон. Відома завдяки серіалу «Секс у великому місті» актриса у 2002 році дізналася, що у неї рак грудей. Впоралася з недугою, і через роки повідала про хвороби за допомогою вистави «Дотепність». Щоб достовірно зіграти хвору вчительку поголила голову.

 • Ленс Армстронг. У 1996 році відомому у всьому світі велогонщику поставили діагноз – рак яєчок у запущеній формі. Але чоловік не впав духом і зважився на складне лікування, припускало неприємні наслідки. Одужавши, відкрив власний благодійний фонд.

Звичайно у більш відомих, впливових людей більше можливостей отримати своєчасне якісне лікування. Але вони такі ж прості люди, як усі ми, ризикують серйозно захворіти. Знаменитості, завжди широко усміхнені нам на фото, які не впали духом і перемогли рак, гідні поваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *