Як відіпрати білу сорочку?

Після відпусток і з початком навчального року, у багатьох жінок з’являється хвилююче питання: як відіпрати білу сорочку, комірець та манжети? Так хочеться, щоб річ прослужила якомога довше, але для цього доведеться постаратися. Прати білі речі клопітке заняття, тому приступаємо.

Ми вже розповідали про те, як відпирати різні види плям. Наприклад, плями трави, як відіпрати ручку, і так далі. На цей раз задаємося метою відіпрати білу сорочку.

Для того щоб вона завжди виглядала свіженькою, не відкладайте річ в довгий ящик, а відразу займіться нею. Якщо ви віддаєте перевагу машинному пранню, то такий виріб краще поставити на режимі «швидко». Вам потрібно просто освіжити тканину і надати їй свіжість. Тим не менш, з часом тканина може почати сіріти. Швидше за все, у вас жорстка вода і на це ви ніяк вплинути не зможете. Для посилення роботи прального порошку, додайте трохи відбілювача.

як відбілити чоловічу сорочку

Перед тим як відправити річ в пралку, попередньо замочіть її в окремій мисці на кілька годин. Крім порошку ви можете додати в воду звичайний відбілювач, але краще, щоб він не містив хлор. Прекрасними відбілюючими якостями володіє перекис водню або нашатирний спирт. Їх буде потрібно кілька крапель, а ефект приємно вас здивує.

Даремно багато господинь забувають про старе добре господарське мило. Воно коштує копійки, а справляється з поставленими завданнями краще новомодних засобів. Потрібно нанести мило на самі забруднені місця і залишити на кілька годин. Потім ретельно сполоснути, щоб вимилися надлишки мила і порошку, які також додають сірості.

як прати білу сорочку вручну

Головною проблемою на білих сорочках є комір і манжети. Тут теж не потрібно чекати поки вони придбають затертість, яку усунути буде неможливість. Ці місця потрібно попередньо намазати мильним розчином господарського мила або пральним порошком, злегка втираючи миючий засіб. Краще додатково “почухати” м’якою щіткою або старою зубною щіткою. Вона напевно є у господинь, викинути шкода, зате тепер вона стане в нагоді. Після цього також потрібно трохи почекати. Якщо бажаного результату не досягли, процедури потрібно повторити.

Прати білі речі трудомісткий і кропіткий труд. Якщо набратися терпіння, то все у вас вийде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *