Як вивести плями від трави?

Побачити свого шибеника щасливого після прогулянки, що може бути краще для люблячої мами. І лише переодягаючи дитину в домашній одяг, ми бачимо, що вся вона буквально покрита плямами від трави. Скільки ж разів він падав? І як позбутися від цих плям? Вивести плями від трави на одязі, а особливо на джинсах, можна, але доведеться неабияк постаратися.

Чим вивести плями від трави

Для початку можна спробувати запрати одяг в мильному розчині і додати в нього трохи нашатирного спирту.

На допомогу в боротьбі з цим видом бруду прийде і звичайна сіль. Потрібно ложку солі розчинити у воді і цим простим розчином намазати брудне місце.

як відіпрати траву на джинсах

Так як нашатир в своєму складі містить спирт, то можна здогадатися, що нам допоможе горілка. Цей спосіб особливо доречний на пікніку або на дачі. Для цього необхідно всього лише намочити річ вогненною водою і трохи втерти її в тканину.

Якщо забруднення занадто вже велике і практично в’їлося в тканину, можна спробувати ще один спосіб. Беремо розчин перекису водню і звичайну харчову соду. Забруднення поливаємо перекисом, потім засипаємо содою, а вже після цього трохи трем. Процедуру потрібно повторювати до тих пір, поки «сліди злочину» не зникнуть.

пляма від трави на джинсах

Позбувшись від вогнища плями, одяг можна випрати в пральній машинці в тому режимі, який ви використовуєте зазвичай для обраного режиму тканини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *