яке автокрісло найкраще

Як вибрати автокрісло для дитини?

Безпека дитини для кожного відповідального батька понад усе. Особливо це стосується того, коли необхідно куди–небудь їхати. Під час переїзду дитина повинна бути особливо захищеною. Ось чому турботливі батьки купують автокрісло. Ринок пропонує величезний вибір моделей і необхідно в цьому розбиратися. Як правильно вибрати автокрісло для дитини, кілька слушних порад.

Класифікація автокрісел

Існує європейський стандарт класифікації. Таким чином, моделі поділяються на 5 категорій.

0 і 0+, розрахована для самих крихітних пасажирів. Їх вага не повинна перевищувати 13 кілограм. Цієї ваги дітки досягають приблизно до півтора років. Тобто воно прослужить вам всього півтора року.

Потім йде вагова категорія від 9 до 18 кілограм. Вона обмежується 4 роками.

Вік від 3 до 7, становитиме виносливість від 15 до 25 кг.

І найбільший вік і вага від 6 до 10 років, важити такі дітки будуть від 22 до 36 кілограм.

Як вибрати автокрісло для дитини?

Особливості вибору дитячих автокрісел

Вибирати автокрісло необхідно надзвичайно відповідально. Саме від його справності та якості буде залежати безпека і комфорт малюка під час переїзду, а відповідно не буде відволікати водія, будь-то мама або тато. Тому не полінуйтеся, перевірте всі деталі.

Модель для немовлят дозволяє фіксувати маленького пасажира за допомогою м’якого і широкого ременя. Також в них є захист для головки, Додаткові фіксуючі ремені.

Крісла перенесення зручні тим, що їх можна встановити на будь-якому сидінні, як на передньому, так і задньому. Їх особливість полягає в тому, що вони встановлюються особою проти ходу руху авто. Вони можуть бути досить універсальні. Їх можна використовувати для перенесення малюка, в якості люльки або навіть стільця.

Перша категорія стільчиків це своєрідна пластикова мильниця. Вона зроблена на силіконовому каркасі. Має кілька положень нахилу. Можна не тільки сидіти, але і комфортно спати. Воно встановлюється на задньому сидінні машини. Якщо малюк не спить, то його можна повернути боком ходу руху автомобіля.

Друга категорія розрахована на більш старших діток, які є більш рухливими. Тут передбачені переходи від внутрішніх ременів до зовнішніх. Такий перехід можна робити в міру збільшення зростання. Спинки при необхідності знімаються. Встановлюється виключно на задньому сидінні, обличчям по ходу руху машини.

рейтинг дитячих автокрісел

Наступна модель має на увазі собою своєрідні сидіння–підкладки. Їх ще називають бустерами для дітей старшої вікової групи. В основному набувають для діток, яким необхідна додаткова фіксація при пересуванні. З’являється можливість піднімати дитину для якісної фіксації штатними ременями безпеки.

Так звані крісла трансформери, вважаються найбільш унікальними і цікавими. Їх купують для будь-якої вікової категорії. Вони підійдуть як немовлятам, так і діткам старшого віку. Їх унікальність полягає в тому, що вони здатні легко трансформуватися. Їх можна з легкістю підігнати під зріст і вагу дитини. Тобто в міру дорослішання, купувати нове сидіння не доведеться. Термін експлуатації триватиме аж до 10 років. Погодьтеся досить значний термін.

Що потрібно знати при виборі автокрісла для дитини

Ми неспроста почали статтю зі стандартів безпеки. Саме наявність певних значків буде означати, що воно пройшло всі необхідні випробування. Значить, буде безпечно експлуатуватися і йому можна довірити дорогоцінне чадо.

Як вибрати автокрісло для дитини

Якщо ви запланували настільки серйозну покупку, то краще візьміть дитину з собою. Нехай він наочно спробує своє майбутнє місце. Якщо йому спочатку буде в ньому незручно, і він стане вередувати, це може стати створенням аварійної ситуації.

Віддавайте перевагу моделям з регулюванням нахилу для сну. Якщо поїздка обіцяє бути тривалою, малюк може втомитися. Він захоче подрімати, йому повинно бути зручно.

Уважно огляньте внутрішні ремені безпеки. Перевірте їх ширину. Для хлопчиків повинна бути м’яка прокладка.

Тепер ви знаєте, як вибрати автокрісло для вашої дитини. Якщо вам підсунули бракований товар або вам щось не підходить, ви маєте повне право повернути його в магазин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *