як правильно вибирати памперси

Як вибрати підгузники?

Ви тільки що стали мамою і тепер на вас накладена надзвичайна відповідальність. Перше, про що думає новоспечена мама, це чим годувати новонародженого і, звичайно ж, як він буде ходити в туалет. Дві найпростіші життєві істини і завдання мами зробити їх найбільш приємними. В результаті виникає цілком логічне питання, як вибрати підгузники і взагалі на які критерії варто звернути увагу.

Як правильно вибрати памперси для новонародженого

Перше, що ви можете зробити, як недосвідчена мама, це звернутися за порадою до подруг, які самі тільки що стали мамами. Вони точно вам розкажуть все, що необхідно знати. Але можна просто прочитати нашу статтю і отримати всі вичерпні відповіді. Ми розповімо про головні і перші критерії вибору підгузників. Отже.

Згадки про перші всмоктуючі підгузники з’явилися вже в I столітті до н. е .. Так, наприклад, у давньогрецькому міфі, що описує дитинство Зевса і Гермеса, розповідалося, що замість пелюшок для немовлят використовували шкури тварин, в які підкладали мох, траву або інші природні матеріали.

Підгузник, це теж одяг. Тільки більшу частину гардеробу ми вибираємо в залежності від росту, а ось цей «предмет туалету», підбирається в залежності від ваги малюка. На упаковці зазвичай вказується, на яку вагу дитини він розрахований. Однак, як і завжди є свої індивідуальності. Якщо дитина крупненька, то їй може знадобитися розмір трохи більше. Згодом він буде рости, і відповідно потрібно буде купувати розміри побільше.

Зверніть увагу на кількість всмоктуючої речовини–адсорбенту. Його кількість в одній і тій же моделі, може впливати і на цінову політику. Для відмінності, виробник додає на упаковку напис «екстра» або «супер». Також важливу роль відіграє і якість цього самого адсорбенту, тобто його здатність швидко і якісно вбирати. Цим і пояснюється різниця в ціні.

Існують підгузники для хлопчиків, дівчаток і універсальні. Вони відрізняються тим, що в моделях для хлопчиків, більша кількість всмоктуючої речовини знаходиться спереду. В моделях, призначених для дівчаток, наповнювач розташовується посередині. В універсальних, він розподілений рівномірно. Це дійсно важливі моменти, як і те, що малюка необхідно підмивати правильно.

які памперси кращі для хлопчиків

Багато виробників постійно вдосконалюються і винаходять так звані новинки. Вони покликані ще більше полегшити працю мами, і життя малюка. Для найбільш дбайливих мам, придумали багаторазові липучки, щоб можна було перевіряти підгузник при необхідності і знову «запечатати» його. Для найкращої циркуляції повітря, використовують полімерні матеріали мембранного типу. Щоб забезпечити додаткове пом’якшення і дезінфекцію, випущені навіть покриття просочені кремом алое.

Так як ці речі призначені для того, щоб вбирати вологу, то зберігати їх необхідно в сухому приміщенні. Тобто кухня або ванна кімната для цього не підходять. Термін придатності обмежений двома роками. Тому уважно подивіться термін придатності на упаковці і не беріть упаковку з видимими ушкодженнями.

як правильно вибирати памперси

Часто буває, що улюбленим ягодичках не підходить покриття однієї фірми і доводиться вибирати підгузники інших фірм. Однак в такому випадку не поспішайте закуповувати відразу велику упаковку. Візьміть на пробу невелику упаковку, щоб переконатися, що не буде подразнень. Якщо обновка дитині не підійде, то це, принаймні, не так сильно вдарить по гаманцю.

На початку XIX століття з’явилися підгузники з трикотажу і льону, вбираючим матеріалом яких була м’яка шерсть. Кілька шарів матерії складали конвертом, закріплюючи вільний кінець за спинку малюка.

За правилами гігієни, міняти «горщик» слід кожні півтори години. Так що просто недоцільно купувати більш дорогі фірми, так як ми вже говорили, що в їх ціні важливу роль відіграє велику кількість поглинаюча речовина. Фактично ви викидаєте гроші даремно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *