Як вибрати пральний порошок?

Як вибрати пральний порошок? Це питання хвилює багатьох жінок. У наші дні хімічна індустрія процвітає. На полицях супермаркетів величезний вибір миючих засобів. Як зробити правильний вибір. Який порошок вибрати, щоб ціна і якість відповідали один одному. А ще щоб він не викликав алергію.

Перше на що варто звернути увагу, це спосіб, яким ви збираєтеся прати. Існують два види: для ручного прання і для машинки автомат. Фахівці не рекомендують в пральну машину сипати порошок для автоматичного прання. Він буде сильно пінитися і може зламати машину.

На упаковці описані важливі моменти, такі як температурний режим, типи тканин, кількість необхідної дози для одного прання. У всіх них є ряд переваг і недоліків. Багато здатні викликати шкірну алергію, і навіть бронхіти. Багато виробників стверджують, що їх товар найкращий і використовувати потрібно тільки їх товар. Однак остаточне слово за покупцем.

Як вибрати пральний порошок

Важливі моменти

Найважливіше це склад. На упаковці пишеться, що до складу входять ПАР і відбілювач. Перше, це не що інше, як штучне мило. Він своєрідний помічник миючих засобів. Пар сприяють зниженню натягу води і відповідають за усунення бруду з волокон.

Відбілювачі, бувають рослинні і хлорні. Відповідають за усунення кольорових плям, таких як плями трави, ручки або чорнила і навіть зеленки. Можна здогадатися по назві, хлорний відбілювач більш агресивний. Зверніть увагу, багато фірм, на упаковці настільки непривабливе слово замінюють на «активний кисень», тому ви можете подумати, що в складі є натуральні речовини. Однак це не так. Дитячий порошок в складі, якого прописані відбілювачі, купувати не варто. Кількість ПАРів теж в процентному співвідношенні має бути якомога менше.

який пральний порошок найкращий форум

Мабуть, немає господині, яка б не чула про шкоду фосфатів. Хімічна галузь і тут викрутилася. Тепер їх називають «цеоліти». Вони встановлюють зв’язок між іонами кальцію і магнію, не вимиваються, осідають на речах і каналізаційних трубах. В результаті одяг грубіє і страждає екологія.

Під час прання в холодній воді, можна зменшити дозу, так як буде погано розчинятися і відповідно якість прання не найкраща.

Хороший пральний порошок має слабкий аромат. Якщо від упаковки разить на кілометр, то його краще не купувати, навіть якщо ви мрієте, щоб білизна пахла свіжим ароматом. Якщо ви придбали неякісний товар, то маєте повне право повернути його в магазин.

Біопорошки

Це нововведення, завдання якого позбавити вас від плям білкового походження, тобто крові, яєць, молока. До складу такого засобу входять ензими, спеціальні добавки розкладають білкові сполуки. Рекомендується використовувати для замочування і прання при температурному режимі 40-50 градусів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *