чим відмити зеленку з тіла

Як відмити зеленку з шкіри?

Приємних захворювань не буває – це факт. Однак є і необхідні захворювання, якими краще перехворіти в дитинстві. Одним з таких захворювань є вітрянка і у кожної людини є своя історія з приводу цього захворювання, перебігу хвороби і звичайно наслідків. Дитина одужала, а мамі залишаються численні нагадування про цей час–зелені плями на тільці дитини і на одязі. На вулицю виходити соромно, адже перехожі лякаються, як від прокажених. Та й до нормального життя хочеться повернутися скоріше.

Чим відмити шкіру від зеленки після вітрянки?

У дитини настільки ніжна шкіра, що так просто зеленку мочалкою і милом не відмиєш. Доводиться вдаватися до різних хитрощів, щоб швидко відмити зеленку після вітрянки у дитини. Якщо дитина алергік, то це завдання лише ускладнюється. Но якщо алергії немає, то впоратися з зеленими плямами допоможуть звичайнісінькі медичні спирти. Можна використовувати медичний антисептичний розчин, саліциловий розчин, перекис водню або горілку. Цими розчинами навіть пупки немовлятам в пологових будинках обробляють. Так що шкоди ніякої не буде.

Більш сміливі мами вже давно пристосувалися виводити зеленку самим звичайним засобом для зняття макіяжу або міцелярної водою. Щоб більш ніжно позбутися від зеленки на тілі дитини, можна рясно намазати ці місця дитячим жирним кремом. Потім крем і залишки зеленки потрібно змити мильним розчином.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *