що не можна позичати

Які речі не можна давати в борг навіть найближчим: список, трактування, прикмети

Як можна відмовити, якщо близька людина щось просить у вас в борг? А ось можна і навіть потрібно, щоб не віддати свою удачу, отримавши натомість біду.

Старі люди даремно не скажуть – так прийнято ставитися до прикмет, особливо якщо вони попереджають про можливу небезпеку. Саме таку небезпеку ми накликаємо на себе, даючи на час певні речі, адже всі вони несуть на собі відбиток нашої енергії. Причому, ділитися цією енергією, накопиченою саме в подібних предметах, не можна навіть з рідними людьми.

Чому не можна давати в борг сіль?

 1. Як стверджують люди c паранормальними здібностями, сіль дуже сильно вбирає в себе енергетику, саме тому вона є неодмінним атрибутом безлічі ритуальних обрядів.
 2. Віддана вами сіль цілком здатна забрати разом c собою частинку вашого позитиву, удачі і здоров’я. Можливо, вона вплине і на сімейні відносини, хоча її ніхто і не розсипав.
 3. І зворотний вплив: хто знає, не притягнете ви c відданою вами сіллю чужі проблеми і неприємності, хвороби і біди.

  чи можна позичати сіль
  Вбирає енергетику
 4. Тому сіль не можна давати в борг і брати в борг. А якщо діватися нікуди і ви просто не здатні відмовити – ні в якому разі не приймайте повернення боргу. Просто підкресліть, що даєте сіль даром.
 5. Або ж віддайте, попросивши що-небудь у вигляді символічної плати, причому не передавайте сіль в руки, a покладіть на стіл, щоб людина взяла її сама.

Чому не можна давати в борг речі особистої гігієни?

 1. Безумовно, головною причиною тут є питання особистої гігієни. Скориставшись чиїмось милом, ви цілком можете «позичити» і чужих бактерій з мікробами.
 2. Це ж відноситься і до навушників, рушників, косметики, гребінців і т.п. Все, що стикається з шкірою, має бути виключно індивідуального користування.
 3. Ви позичили подрузі гребінець – і отримали його назад з гнидами, З помадою до вас повернувся чужий герпес, інфекційні, грибкові, шкірні захворювання.

  що не можна позичати
  Це особисті речі
 4. Так що не потрібно бути щедрим в подібних випадках, не можна давати в борг подібні речі. І навіть членам сім’ї не варто користуватися одним рушником на всіх, a кожному мати особисте.

Чому не можна позичати одяг і взуття?

 1. Як все, що стикається з тілом, одяг також несе на собі енергетику господаря. І як би вам не хотілося похизуватися в блузці подруги, не витрачаючи на це гроші, a їй – у вашій сукні, краще цього не робити. Не виключено, що ви віддасте позитивний заряд, a натомість отримаєте порцію негативу.

  чому не можна позичати одяг
  Мінятися одягом
 2. Виходом може стати не обмін, a своєрідна «купівля-продаж»: обміняйтеся купюрами одного достоїнства, тим самим як би купивши річ (до речі, саме оплата знімає можливий негатив з чужих речей, куплених в секонд-хенді).
 3. В крайньому випадку, позичте ті, що самі давно не надягали. Найбільш небезпечною в плані негативної енергетики є взуття, яке служить буквально накопичувачем негативу. Тому одяг і взуття не можна давати в борг навіть найближчим.

Чому не можна давати в борг віник?

 1. Це знаряддя прибирання також є одним з часто згадуваних в прикметах. Він не накопичує енергію, як сіль, але очищає наше приміщення, вимітаючи разом зі сміттям і брудом негатив.
 2. Віддаючи свій віник комусь, нехай і на час, ви залишаєте будинок без захисту. Є й інша версія, чому не можна давати в борг віник: згідно з повір’ями, віддавши віник, людина вступає в смугу невдач.

  чому не можна позичати віники
  Не можна давати
 3. Скандали, безгрошів’я — все це здатне наздогнати нас разом з відданим комусь віником. І навіть у своїй квартирі не можна давати віник в руки стороннім, щоб ті підмели її, інакше витече удача. Віник можна віддати назавжди, якщо ви більше не збираєтеся ним користуватися.

Чому не можна давати в борг посуд?

 1. Посуд, якою користуються члени сім’ї, несе в собі енергетику цієї сім’ї, дому, сімейних відносин. Віддаючи комусь посуд, ви віддаєте тим самим частину цієї енергетики. Це може привести до хвороб, конфліктів, безлічі проблем як для вас, так і для тих, кому ви віддали столові прибори. Тому посуд не можна давати в борг навіть найближчим.
 2. Трохи зняти ризик можна в тому випадку, якщо взяту в борг посуду повернути чисто вимитою і головне – не порожньою.
 3. Менше проблем виникне, якщо посудом діляться чужі один одному люди, які проживають в одному приміщенні: кімнаті гуртожитку, готельному номері і т. п., оскільки енергетика приміщення однакова.
 4. І головне: не забудьте, що посуд, на якому є тріщини або відколи, непридатний не тільки для їжі, але і просто для того, тримати її в будинку. Тріснута чашка здатна створювати тріщини і в житті свого володаря.

Чому не можна давати в борг хліб?

 1. Нікому не можна відмовляти в шматку хліба, вчать нас заповіді. І їх необхідно дотримуватися, дотримуючись при цьому певних правил.
 2. Так, якщо віддати останні шматки хліба з дому – не виключено, що тим самим ви приманите в своє житло бідність. Також не простягайте хліб через поріг, інакше разом з ним позбудетеся частини сімейних радощів і благополуччя.
 3. І ще не можна давати в борг хліб, коли сонце йде за горизонт, так можна піддатися впливу псування або пристріту, a життя наповниться розчаруваннями.

Чому не можна давати в борг прикраси?

 1. Причому, будь–які — від біжутерії до виготовлених з натуральних каменів і металів. Напевно ви помічали, що є кільця або сережки, які ніби «приросли» до вас, які ви навіть не помічаєте, настільки вони злилися c вашим тілом.
 2. Це відбувається тому, що ваша енергетика збіглася з енергетикою прикраси. Саме тому не варто ділитися нею з ким би то не було, навіть з найріднішими людьми. Даючи комусь свою прикрасу, ви разом з ним віддаєте і негатив, який вона вбирає в себе, щоб захистити вас, a оскільки однакових енергетик не існує, кільце або кулон просто «скинуть» цей вантаж на нового власника. Тому прикраси не можна давати в борг. чи можна позичати прикраси
 3. Особливо чутливі до біополів благородні метали і камені (в першу чергу – алмази, онікс, місячний камінь, гірський кришталь, агат). Крім того, всі знаки зодіаку мають різні обереги у вигляді каменів і металів, тому сприятливі тільки для своїх власників. До того ж, не виключено, що ваша прикрасу просто можуть втратити, адже вона коштує чималих грошей.

Коли не можна давати гроші в борг?

 1. Тут також існує ряд обмежень. Народні прикмети, засновані на багаторічному досвіді, стверджують, що не можна давати у борг гроші після того, як зайде сонце, в церковні свята, коли місяць йде на спад.
 2. Не можна давати в борг гроші в неділю і понеділок, в подібних випадках ви ризикуєте втратити кошти.
 3. Також ніколи не віддавайте останні копійки, адже разом з ними ви віддасте і свою фінансову удачу, крім того, що залишитеся ні з чим.

Існує ще кілька заборон:

 1. Не давайте в борг для погашення боргу, інакше можна перебрати цю заборгованість на себе.
 2. Не позичайте гроші на проведення похорону, щоб не піддавати біді своїх родичів, краще просто віддайте гроші в виді допомоги.
 3. Не позичайте гроші перед Новим Роком – так ви можете зробити людину боржником на весь рік, та й самі можете чекати повернення стільки ж.
 4. Не можна позичати гроші навіть рідним людям, якщо вони схильні до розгульного способу життя. Крім ризику не отримати грошей назад, вам загрожує небезпека самому стати прихильником такої ж поведінки.

Але є і хороша новина: позичте гроші людині, що має кошти, і вони повернуться до вас, привівши за собою і частину його фінансової удачливість.

Коли не можна давати в борг: прикмети

Ніколи і нічого не давайте в борг:

 1. Перед великими релігійними святами і тим більше – в сам день свята.
 2. У день, коли ви святкуєте появу на світ вашої дитини.
 3. Коли хтось із рідних їде з дому.
 4. Якщо сонце вже зайшло за горизонт.
 5. По понеділках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *