Чи є коронавірус у В’єтнамі в 2020 році, в яких містах

Коронавірус почав свою руйнівну ходу по В’єтнаму. З’ясуємо, в яких містах вже є хворі і чи є жертви.

Географія поширення 2019-nCoV розширюється

З приїздом у В’єтнам двох хворих громадян з китайського Уханя – 66-річного Лі Діна і його 28-річного сина Чи Цзычао, кількість заражених коронавірусом збільшилася до п’яти осіб.

Чи Цзычао, один з хворих раніше, – одужав, отже, за інформацією агентства Рейтер, на сьогоднішній день зафіксовано чотири випадки зараження. Всі хворі розміщені в лікарнях і перебувають під наглядом профільних фахівців.

Хворий Чи Дін прибув у Ханой, потім зустрівся в місті Нячанге з сином, симптоми захворювання у якого проявилися через три дні. Вони пересувалися на різних видах транспорту: літаку, поїзді, таксі, контактували зі здоровими людьми, тому, як припускають лікарі, географія вірусу по в’єтнамським містам буде розширюватися.

Курортний Нячанг приймає заходи безпеки

У великих готелях в’єтнамської курортного міста Нячанг адміністрація розповсюдила новини про спалах і стрімкому поширенні коронавіруса з Китаю, закликаючи туристів дотримуватися відповідних заходів безпеки і уникати скупчення великої кількості людей.

Кореспондент «РИА Новости» повідомляє про появу оголошень-пам’яток, в яких представлено докладний опис заходів, застережливих від зараження коронавірусом. Подібні заходи мають під собою підставу, оскільки вірус був виявлений у двох туристів, які відвідували Нячанг.

У деяких оголошеннях причини спалаху коронавіруса в Китаї міститься прохання при поганому самопочутті або ж просто підвищенні температури звертатися на стійку реєстрації. Також рекомендується використовувати захисні маски, засоби для дезінфекції рук, які пропонується отримати тут же.

Оголошення написані на декількох мовах. Багато туристів, як і місцеві жителі, користуються захисними масками. Це можна спостерігати на вулицях Нячанга, у всіх місцях загального користування: у пунктах харчування, в пляжній зоні відпочинку, в транспорті, на всіх вокзалах, включаючи аеропорт.

При відвідуванні будь-якого магазину людей попереджають про небезпеку вірусу, дають рекомендації щодо превентивних заходів безпеки, радять купувати і носити маски.

Лікарі пильно відстежують людей з характерними симптомами і поміщають їх на карантин. У більшості випадків захворювання не підтверджується.

Зараз на карантин поміщений студент з В’єтнаму, який навчається в Ухані, і торговець ринку, що знаходиться на кордоні з Китаєм. Результати аналізів на тест коронавіруса ще невідомі.

Епіцентр вірусу і його жертви

31 грудня 2019 року в місті Ухань (центральна частина КНР) з населенням понад 11 млн осіб почався спалах пневмонії невідомого походження, про що влада Китаю сповістили Всесвітню організацію охорони здоров’я.

Був встановлений збудник захворювання – коронавірус 2019-nCoV. Причиною спалаху були названі морепродукти місцевого продуктового ринку. Всі провінції Китаю охоплені вірусом.

З останніх новин Держкомітету КНР у справах охорони здоров’я стало відомо, що число хворих в Китаї досягло 9 692 людей, 804 з яких перебувають у вкрай важкому стані і 290 – у критичному. Загальна кількість жертв перевищила 200 осіб. Кількість видужали – 171 людина.

Спалах коронавіруса визнана надзвичайною ситуацією на міжнародному рівні, оскільки епідемія в двомісячний термін поширилася вже на 20 країн ( В’єтнам, Японія, Сінгапур, США, Малайзія, Канада, Франція, Австралія, Німеччина, Південна Корея та інші) і продовжує зростати в геометричній прогресії. Деякі країни почали закривати кордони, припиняти авіа – та залізничне сполучення з Китаєм.

Як протистояти 2019-nCoV

Хоча Гонконг і оголосив про створення вакцини, до її реального застосування пройде ще багато часу. Відповідно, люди самі повинні убезпечити себе від смертельного вірусу, використовуючи рекомендації ВООЗ, які покликані знизити ризик зараження.

Запобіжні заходи:

  • обробляти руки спиртовим або мильним розчином;
  • уникати великого скупчення людей, особливо за наявності у них ознак захворювання: спека або кашлю;
  • не вживати в їжу сирі або необроблені продукти тваринного походження;
  • прикривати рот тканиною або маскою при кашлі або чханні.

Підводячи підсумки

  1. У В’єтнамі перший випадок зараження зареєстрований в курортному місті Нячанг.
  2. Влада В’єтнаму закликають громадян і туристів дотримуватися заходів обережності.
  3. Епіцентр вірусу – КНР, там виявлені перші хворі в місті Ухань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *