Чи є коронавірус в ОАЕ в 2020 році

За останніми даними, новий випадок зараження за межами Китайської Народної Республіки стався в ОАЕ. Коронавірус діагностовано у одного з членів сім’ї китайців, які перебувають у цій країні. «У Міністерстві охорони здоров’я занепокоєні таким станом справ», — повідомило 4 лютого 2020 року новинне агентство WAM.

Що говорить Моз

Моз ОАЕ зазначає, що всі профілактичні заходи прийняті в повному обсязі, щоб уникнути подальших проблем з коронавірусом. Так чи є в ОАЕ захворювання?

Влада Еміратів обізнані про випадок зараження і діють у відповідності з усіма інструкціями ВООЗ та фахівців-вірусологів в подібних ситуаціях. Відомства ведуть постійний моніторинг обстановки з зараженням в Китаї і готові вживати більш жорсткі заходи, якщо вони будуть потрібні, щоб не допустити епідемії в країні.

Тим часом у кількох країнах уже з’явилися хворі новим штамом коронавіруса, а в Китаї рахунок хворих йде на тисячі.

У Моз ОАЕ уточнили, що захворів член однієї сім’ї, яка приїхала на відпочинок з міста Ухань — епіцентру захворювання. Заражена людина проходить необхідне лікування, і його стан не загрожує життю. Лікарі кажуть, що стан пацієнта стабільний.

Влада Китаю звернули увагу на спалах невідомої інфекції в грудні 2019 року. Виявилося, що винуватець пневмонії – вірус 2019nCoV з вкрай агресивною поведінкою.

Інкубаційний період становить від 3 до 14 днів. Вірус дуже швидко почав поширюватися, і вже є факти зараження в декількох країнах, крім КНР. Камбоджа, Австралія, Сінгапур, Тайвань, Японія, В’єтнам, США, Франція, Південна Корея, Канада — неповний список країн, в яких виявлено коронавірус.

На 4 лютого 2020 року в Китаї від вірусу померли 427 осіб. Загальна кількість заражених становить 20 438 осіб.

Запобіжні заходи в ОАЕ

Об’єднані Арабські Емірати пішли за прикладом США, Австралії, Бахрейну та інших країн і ввели обов’язкові заходи по контролю за пасажирами для виявлення вірусу.

В аеропортах Абу-Дабі і Дубаю з 30 січня 2020 року тепер здійснюється перевірка стану здоров’я осіб, що прилітають в країну. Основний метод виявлення хворих коронавірусом – вимірювання температури тіла.

Як повідомила в останніх новинах місцева газета «The National», влада зробить усе, щоб не допустити паніки і підвищення рівня захворюваності.

Згідно з виданим Моз від Еміратів інструкцій та наказу Головного управління цивільної авіації ОАЕ, працівники аеропорту в Дубаї будуть ретельно стежити за самопочуттям пасажирів.

«Всі без винятку пасажири, які прибули в країну літаками з Китаю, безпосередньо в аеропорту Дубая зобов’язані до появи в транзитній зоні проходити обстеження з допомогою тепловізора. Також їм будуть вручені спеціальні листівки з необхідною інформацією», – заявив офіційний представник дубайського аеропорту.

Планові перевірки будуть проведені медичними працівниками аеропорту під керівництвом фахівців з Управління охорони здоров’я в зоні прильоту.

ОАЕ – традиційно дуже популярне місце для відвідування китайцями. Більш 3,69 млн туристів з Піднебесної відвідали Дубай за останній рік. Тож мешканці та гості країни стурбовані тим, чи є коронавірус в ОАЕ.

Відомий перевізник «Emirates» з успіхом здійснює майже 90 регулярних рейсів в Китай щотижня. Дві країни пов’язані міцними економічними інтересами.

У другому за розміром аеропорту Еміратів Абу-Дабі також були розгорнуті заходи по виявленню коронавіруса. Представник аеропорту повідомив у своєму акаунті в Твіттері: «Всім мандрівникам ми забезпечуємо максимальну безпеку та комфортні умови», – і попросив утриматися від поїздок тих, хто вже захворів.

Агентство WAM опублікувало офіційне роз’яснення, в якому повідомляється, що країна впорається з будь-яким спалахом вірусної інфекції. Фахівці Національного комітету з міжнародними медико-санітарними правилами і боротьбі з пандеміями готові надати план дій, якщо будуть зареєстровані ще хворі.

Моз контролює і відстежує всю ситуацію по коронавирусу і несе відповідальність за стан здоров’я як громадян країни, так і гостей. Медичні установи в Еміратах вже отримали всі необхідні інструкції. Вони повністю готові до діагностування та лікування пацієнтів з цим захворюванням.

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я на даний момент впевнені, що зараз немає необхідності вводити особливий режим для країн, де зареєстровані перші випадки захворювання на вірусну пневмонію. Про це повідомив журналістам у четвер на брифінгу уповноважений співробітник цієї організації.

«За даними, які знаходяться в розпорядженні Комітету з надзвичайних ситуацій, поки що немає передумов для посилення правил навіть в тих країнах, де відбулися окремі випадки зараження», – зазначив фахівець.

Підводячи підсумки

  1. В ОАЕ чотири громадянина Китаю потрапили в лікарню з коронавірусом. Вірус поширюється з китайського міста Ухань.
  2. У міністерстві охорони здоров’я запевняють, що владою вживаються всі необхідні заходи обережності у відповідності з рекомендаціями ВООЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *