Що означає ім'я Сабріна

Що означає ім’я Сабріна: походження, характеристика та значення імені

Милозвучне ім’я Сабріна в Україні не дуже поширене, більш популярно воно в арабських країнах. У Європі ім’я стало «модним» у 50-х роках минулого століття, після виходу в світ роману (а потім і кінофільму) «Прекрасна Сабріна», автором якої є англійський поет-романтик Семюель Тейлор. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Сабріна.

Що означає ім’я Сабріна

Існує кілька версій щодо походження імені Сабріна і кожна з них оповита ореолом таємничості:

 1. Частина лінгвістів вважає, що це уельське ім’я, яке бере свій початок від назви найбільшої річки в Англії-Severn. Згідно з легендою, ім’я Сабріна належало кельтській принцесі, яка втопилася в цій водоймі. Причиною відчайдушного вчинку дівчини стала нещасна любов.
 2. Друга версія — арабська. Вона свідчить, що ім’я Сабріна-жіноча форма чоловічого імені Сабр. У перекладі воно означає «терпляча».
 3. Ще одна Східна версія появи імені на світ-ассірійська. Згідно з нею, ім’я зародилося від слова “сабра «і в дослівному перекладі означає “Надія”.

Форми імені

Скорочено: Сабі, Рина, Бріна, Сабра.

Ласкаво: Сабринушка, Сабриночка, Риночка, Ринуся, Риночек, Ринусик.

Родинні імена: Рина, Сабіна, Ірина, Аріна.

Ім’я по-церковному: відсутнє.

Таблиця: іншомовні аналоги імені Сабріна

Мова Як пишеться Як читається
Болгарська Сабрина Сабріна
Англійська Sabrina Сабріна
Іспанська Sabrina Сабріна
Японська サブリナ Saburina
Китайська 萨布丽娜 Sà bù lì nà
Корейська 사브리나 Sabeulina
Польська Sabrina Сабріна
Португальська Sabrina Сабріна
Українська Сабріна Сабріна
Перська سابرینا Sabrina

Транслітерація імені: SABRINA.

По батькові, що поєднуються з ім’ям Сабріна:

 • Вадимівна;
 • Борисівна;
 • Романівна;
 • Ігорівна;
 • Данилівна.

Для реєстрації в соцмережах Сабріна може використовувати такі варіанти ніків:

 • SabrΐŇa;
 • SABI❥;
 • Lady$;
 • RINA.

Дати іменин і святі покровителі Сабріни

Імені Сабріна немає в святцях, а це означає, що здійснюючи таїнство хрещення, дівчинку кликнуть іншим ім’ям, відмінним від мирського. При виборі хрестильного імені надходять наступним чином:

 1. Вибирають ім’я святого, пам’ять якого випадає на день народження малятка або найближчі до нього дні.
 2. Використовують ім’я святого, пам’ять якого випадає на день хрещення або поруч з ним.
 3. Можна назвати дівчинку на честь шанованого в сім’ї святого.
 4. Церква не забороняє використовувати будь-яке вподобане батькам жіноче ім’я, яке є в святцях.

В якості хрестильного імені не рекомендується використовувати:

 • імена родичів, померлих не своєю смертю;
 • імена мучеників.

Дату іменин визначають після хрещення дитини, в залежності від того, яке ім’я буде дано при здійсненні обряду.

Вплив імені Сабріна на характер і долю дівчини

Позитивні якості:

 • цілеспрямованість;
 • гарне почуття гумору;
 • життєрадісність;
 • енергійність;
 • здатність підлаштовуватися під будь-які обставини;
 • комунікабельність.

Негативні якості:

 • нетерплячість;
 • суперечливість;
 • марнославство.

При написанні віршів про Сабріну можна використовувати такі рими: горобина, трясовина, адреналіну, лавина, субмарина.

Дитячі роки Сабріни

Малятко з ім’ям Сабріна-суперечлива натура. З одного боку, вона потребує спілкування, з іншого — любить побути наодинці з собою. Іноді малюк демонструє величезне прагнення до самостійності і незалежності, а в інших випадках-гостро потребує підтримки близьких. Сабріна — енергійна і смілива дівчинка, але, як не дивно, разом з цим їй властиві сором’язливість і боязкість при знайомстві з новими людьми.

Рина трохи марнославна. Вона любить, коли вся увага віддана виключно їй. Особливо це проявляється в шкільному віці. Дівчинці подобається, коли вчителі хвалять її і ставлять в приклад всьому класу. Сабріні життєво необхідно відчувати свою перевагу і постійно отримувати порцію похвали. В іншому випадку характер дівчинки псується. Вона стає надзвичайно запальною і норовливою дитиною. Це може призвести до того, що через складний характер Рина розгубить всіх друзів, вони просто відвернуться від неї.

Вчиться Сабра неважливо. В принципі, вона недурна дівчинка і, при бажанні, може навіть йти на золоту медаль, але відсутність посидючості зводить нанівець всі її спроби. Дівчинка часто відволікається на заняттях, а коли “повертається в реальність”, то просто не може згадати, про що спочатку говорив педагог. Якщо батьки знайдуть підхід до дочки і зможуть якимось чином скорегувати її поведінку на уроках, то цієї проблеми можна буде уникнути. Від природи вона має гарну обучаємість.

Доросле життя

Борис Хигир у своїх працях розкриває таємницю імені Сабріна. На його думку, це дуже жива, емоційна жінка. Єдиний недолік — це її залежність від думки оточуючих. Рина дуже боїться пліток і осудів. Почувши про себе щось погане, може впасти в депресію. В принципі, Сабріна намагається уникати будь-яких конфліктів, навіть якщо особисто її вони стосуються лише побічно. Жінка, як правило, в цьому випадку намагається вислухати обидві сторони і приймає думку більшості.

У дорослому віці Сабріна вже вміє сортувати коло своїх знайомих. В улюбленій компанії — це ніжна, весела і чарівна жінка, з якою можна говорити на будь-які теми. Якщо ж їй доводиться спілкуватися з людьми, які їй неприємні, то вона відразу замикається в собі, стає холодною і гордовитою. Таку Сабріну неможливо зупинити, вона здатна на все, навіть на витончену помсту і необдумані вчинки.

Талант

Сабріна дуже талановита, причому природний дар у неї може проявлятися відразу в декількох сферах. Часто дівчина захоплюється кулінарією, живописом, флористикою. Однак до популярних для дівчаток танців і хореографії вона абсолютно байдужа. Тому якщо батьки вирішать записати її на ці гуртки, то буде намагатися всіляко уникати їх відвідувань. Тому ж справі, до якої у неї лежить душа, Рина може присвятити все життя і домогтися в ній великих успіхів.

Професійна діяльність

Цілеспрямованість Сабріни дозволить їй домогтися успіху в будь-якій обраній професії. Однак слід зазначити, що найчастіше дівчина вибирає не ту роботу, що їй подобається, а яка дає можливість стати фінансово незалежною людиною. Матеріальна сторона дуже важлива для Сабріни. Вона працює саме заради грошей, тому і прагне бути кращою в своїй сфері. Найчастіше Сабріна стає першокласним журналістом, досвідченим кулінаром, модельєром або дизайнером. Іноді захоплюється парапсихологією, відчуває незрозумілу тягу до всього магічного.

Амбіції Сабріни і бажання заробити зроблять з дівчини хорошу бізнесвумен. Вона буде вміло керувати розпочатою нею справою і обов’язково доб’ється великих успіхів. Однак щоб не збитися з обраного шляху, Рина повинна відчувати підтримку близьких. Тому для неї важливо, щоб поруч завжди знаходилася рідна людина, з якою б вона могла обговорити свої злети і падіння.

Здоров’я

Здоров’я Сабріни не можна назвати ні хорошим, ні поганим. Швидше щось середнє. У дитячому віці Рина хворіє виключно простудними захворюваннями і то не дуже часто. Однак з віком постійна гонка за право називатися “кращою” накладає свій відбиток. Відсутність повноцінного відпочинку призводить до зниження імунітету і збоїв в нервовій системі, що згодом позначається на стані всього організму. Сабріна схильна до психозів, хвороб очей, травної та серцево судинної системи. Однак якщо дівчина своєчасно почне піклуватися про своє здоров’я, то багатьох проблем зможе уникнути.

Особисте життя

Сабріна — ефектна жінка, яка постійно вдосконалюється і приділяє багато часу своїй зовнішності, завдяки чому має приголомшливий успіх серед представників сильної половини людства. Однак завоювати серце красуні не так просто. Сабріна не сприймає випадкових зв’язків і ні до чого не зобов’язуючих відносин. Вона дівчина серйозна, тому вважає за краще заводити роман тільки з тією людиною, до якої відчуває сильний потяг. Заради свого супутника Сабріна зверне гори і не замислюючись пожертвує досягнутими успіхами. Для неї не важливий соціальний статус чоловіка, головне щоб він відчував до неї щирі почуття.

Сім’я для Сабріни — найважливіше в житті. Вийшовши заміж, вона часто розчиняється в чоловікові і дітях, ставить їх інтереси вище своїх власних. Рина ніжно любить чоловіка, ніколи йому не зраджує і завжди намагається позбавити від побутових турбот. Своїм дітям жінка приділяє масу часу, намагаючись виховати з них гідних, високоосвічених членів суспільства. Вона підтримує їх у всіх починаннях і допомагає вибрати власний шлях життя.

Таблиця: сумісність Сабріни з чоловічими іменами

Щасливий шлюб Ніжна дружба Повна несумісність
Олександр;
Євген;
Геннадій;
Сергій;
Роман;
Давид;
Михайло;
Гнат.
Дмитро;
Олексій;
Данило;
Владислав;
Костянтин;
Петро.
Андрій;
Володимир;
Кирило;
Ігор;
Олег;
Назар.

Значущі роки:

 • 19;
 • 27;
 • 42;
 • 58.

Таблиця: астрологічні відповідності

Знак зодіаку Козеріг, Риби
Тотемна тварина Вовк, песець
Стихія Вогонь
Щасливе число 3
Планета Юпітер
Колір імені Червоний, бордо
Рослина Безсмертник, кипарис
Метал Свинець
Камінь Янтар, аметист
Пора року Весна

Значення букв імені Свбріна

Вже давно не секрет, що букви імені впливають на характер людини:

 1. Буква С. Владність, примхливість, амбітність, пихатість. Це яскрава особистість, яка звикла домагатися своїх цілей власною працею. У відносинах з протилежною статтю надмірно сентиментальна і схильна до довгих пошуків своєї долі.
 2. Буква А. прагнення бути лідером, ініціативність, тяга до справедливості. Ця дівчина намагається бути першою завжди і в усьому, їй важливо відчувати свою винятковість і увагу до власної персони.
 3. Буква Б. Ця буква вказує на сталість людини, раціональний підхід до будь-якої справи.
 4. Буква Р. Це неординарна і сильна духом натура, яка може пристосуватися до будь-яких життєвих обставин. Вона ніколи не зрадить, завжди простягне руку допомоги. Головні її якості-Відповідальність і цілеспрямованість.
 5. Буква І. Вказує на романтичність і витонченість своєї власниці. Водночас говорить про якусь невпевненість у собі. Для цієї дівчини дуже важлива підтримка близьких.
 6. Буква Н. Володарі цієї букви наділені сильним характером і логічним складом розуму. Вони домагаються великих успіхів в роботі і легко досягають поставлених цілей.
 7. Буква А. Повтор.

Коли народилася Сабріна

Пора року, в період якої народилася людина, також впливає на її характер:

 • «зимова» Сабрина — сильна особистість, що володіє розвиненими лідерськими якостями. Свій життєвий шлях вибирає виключно інтуїтивно, не спираючись на поради оточуючих. Примхлива, свавільна.
 • «літня» Сабрина — улюблениця фортуни. Вона енергійна, володіє хорошою діловою хваткою, в критичних ситуаціях здатна до прийняття швидких рішень. Це дівчина з відкритим серцем, яка ніколи не дозволить собі опуститися до зради і брехні, однак того ж вона вимагає і від інших.
 • “Осіння” Сабріна-відповідальна і цілеспрямована особа, яка, заради досягнення фінансового благополуччя, здатна на ризиковані вчинки. Спілкуватися вважає за краще з обмеженим колом людей, нових знайомств уникає.
 • «весняна» Сабрина — ця дівчина володіє невичерпним джерелом енергії. Вона щира і безпосередня, що і привертає до неї увагу оточуючих. Володіє прекрасним почуттям гумору і до глибокої старості зберігає молодий і живий погляд на життя. В особистому житті — щаслива, часто виходить заміж за свою першу любов.

Таблиця: гороскоп імені Сабріна

Знак зодіаку Характеристика
Овен Красива, є особа, яка не уявляє свого життя без друзів, спілкування та активного відпочинку. Свої емоції воліє приховувати, а не виставляти напоказ. Має багато шанувальників, готових битися за одну тільки чарівну посмішку красуні, проте сама вона довго не може визначитися з вибором.
Телець Цей знак вносить в характер дівчини поривчастість і непередбачуваність. Вона активна і комунікабельна, але часто надмірно прямолінійна, через що викликає у деяких людей невдоволення. Любить літературу і мистецтво, обожнює подорожувати.
Близнюки Це романтична натура. Сабріна-Близнюки сором’язлива, доброзичлива, чуйна. Вона готова допомагати іншим навіть на шкоду собі. Сильна прив’язана до батьків, навіть коли заводить власну сім’ю, намагається приділяти їм якомога більше часу.
Рак Ця жінка здатна на високі почуття. Вона любить життя і на все дивиться з оптимізмом. Знайомі поважають її за чесність, доброту і здатність опинятися поруч в потрібну хвилину. З негативних якостей Сабріни-раку слід відзначити надмірні ревнощі, які сильно заважають їй в особистому житті.
Лев Незважаючи на властиві Сабріні-Леву чарівність і харизматичність, ця дівчина не надто популярна серед оточуючих. Причому причиною цього також є риси її характеру, правда, негативні-запальність і надмірна агресивність. Вона нетерпима до недоліків інших людей, марнославна, вважає себе центром Всесвіту. Кращим супутником для неї стане молода людина, яка буде не просто любить Рину, а схилятися перед нею. Тільки з таким вона відчує себе щасливою.
Діва Спокійна і врівноважена жінка, яка намагається уникати галасливих компаній і вечірок. Кращим відпочинком для себе вона вважає читання книг, в яких завжди добро перемагає зло. Свої відчуття вона переносить в реальне життя і дуже розчаровується, коли усвідомлює, що ідеальний світ існує тільки на сторінках прочитаних нею романів.
Терези Ерудована, товариська і миролюбна особа. Своїм оптимізмом і веселощами вона заряджає всіх навколо. Дівчина комунікабельна, любить знайомитися і відкривати нові для себе горизонти. Приваблива зовнішність і легкість в спілкуванні дозволяють Рині без праці підкорювати чоловічі серця. Свого партнера вона ніколи не зрадить і підтримає в будь-яких починаннях.
Скорпіон Допитлива, товариська, педантична. У неї чітко сформовані власні принципи, відстоювати які вона буде незалежно від ситуації. Особливу неприязнь ця дівчина відчуває до брехливих і розважливих людей Причому своє ставлення до них вона і не намагається приховувати, через що часто стикається з нерозумінням оточуючих. Сабріна-Скорпіон не має надмірно привабливої зовнішністі, але в ній є вроджена харизма, яка притягує до неї чоловіків. Тому складнощів з вибором партнера у неї не передбачається.
Стрілець Діяльна і імпульсивна жінка, у якої «горить» в руках будь-яка справа. Це людина крайнощів, вона або любить, або ненавидить — серединки у неї не буває. Партнера вибирає довго, терзаючи саму себе постійними сумнівами. Ця риса характеру переходить і в сімейне життя, тому дружина буде з неї дуже навіть нелегка.
Козеріг Ця жінка відповідальна, вперта, цілеспрямована. Але як не дивно, разом з цим їй характерні такі риси як нерішучість і відсутність впевненості в собі. Вона намагається не привертати до себе багато уваги і не відкривати ні перед ким душу, бо боїться обману з боку інших людей. Її обранець повинен стати для неї насамперед вірним другом, на якого вона могла б покластися, а потім вже коханою людиною.
Водолій Це потайлива, розважлива і апатична особистість, яка постійно шукає недоліки як в собі, так і в інших. Таке ставлення відштовхує оточуючих, тому часто Сабріна-Водолій виявляється в самоті. Їй доведеться нелегко, і врятує ситуацію тільки практичний, серйозний, уважний чоловік, той, що завоює довіру Рини.
Риби Самолюбна і марнославна дама. Для неї важлива думка оточуючих, але разом з цим, вона рідко коли чинить так, як їй радять, частіше діє інтуїтивно. Від свого партнера вимагає відданості. Зраду ця жінка не пробачить ніколи.

Сабріна — енергійна, самостійна і товариська жінка. Вона може домогтися багато чого, якщо буде відчувати підтримку люблячих її людей. Без цього вона відчуває себе самотньою і незахищеною і може впадати в депресію. Рина нерідко буває імпульсивною і емоційною, але, знаючи особливості свого характеру, намагається утримуватися від участі в конфліктах. Дівчина — однолюб, заміж, як правило, виходить один раз і на все життя. Обранця поважає і цінує. Найбільшим гріхом вважає подружню зраду. З цієї статті ви дізнались значення імені Сабріна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code