Що означає ім'я ірина

Значення імені Ірина

Ірина — красиве ім’я, що вражає своєю простотою і пишністю. Воно користується популярністю не одну сотню років. Тривалий час ім’я давалося жінкам з аристократичних сімей. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Ірина.

Коротка характеристика імені

У перекладі з грецької Ірина — світ, спокій, що означає, характер у дівчинки чудовий. Вона до всього ставиться з розумінням і щирим інтересом. Походження імені від богині правосуддя Ейрени, дочки Зевса і Феміди. Воно прийшло в слов’янську культуру з прийняттям християнства, їм любили називати дівчаток представники купецького і селянського стану.

Протегує жінкам з цим ім’ям Свята мучениця Ірина, яка постраждала за свою віру, день пам’яті – 18 травня. Ця свята звернула в християнство велику кількість язичників, діючи добротою і проповідями. Під тортурами вона не здалася, але залишилася жива. Залишок життя провела на самоті в печері.

Є у Ірин та інші покровительки – Ірина Македонська, спалена язичниками за віру, мучениця Ірина Єгипетська та Ірина Аквілейска. Іменини відзначаються в день, близький до Дня народження: 12 і 16 Січня, 18 і 26 Травня, 30 Вересня, 17 і 22 Серпня, 26 Лютого, 29 квітня, 1 жовтня і 2 листопада.

Для жінки з цим ім’ям талісманом стануть рослини – каштан і конвалія. Каштан надає сили і енергію для життя, вберігає від болю і хвороб, а конвалія — символ любові і вірності. Терміт, як тотемна тварина, символізує зміни і життєву активність, а сова дарує мудрість і самотність.

Камінь в якості талісмана для Ірини – опал і гірський кришталь. Опал лікує хвороби нервів і депресію, усуває безсоння, рятує від негативу, а гірський кришталь уособлює радість і любов. Найвдаліша пора року для Іри – весна, а важливі події завжди відбуваються в п’ятницю.

Рішучість і деяку різкість надають імені знаки зодіаку стрілець і телець, планета – Юпітер. Але жіночність і грація Іришка отримує від Венери. Везіння приносять їй коричневий, сталевий, синій, жовтий і червоний кольори.

Ласкаво цю дівчинку називають Іра, Іришка, Ірочка, Іринка, Іриша, Іриночка, Рина, Риночка, Іруся, Іришечка.

Значення імені Ірина

Таємниця імені полягає в тому, що воно наділяє володарку великою рішучістю, волею до дії і досягнення поставлених цілей, впевненість у власних силах. Сентиментальність і чуттєвість — не її риси, скоріше в прийнятті важливих рішень вона керується розумом.

Характер

Головна характеристика імені – самостійність. З усіх питань Ірина має власну думку, яка може кардинально відрізнятися від думки оточуючих. Воно ґрунтується на переконаннях і власному досвіді, свої погляди Іра активно відстоює, відповідає за вчинки і дії.

Товариська Іринка задоволене легко знаходить спільну мову з незнайомими людьми, але з чоловіками спілкування складається легше, оскільки серед жінок вона відчуває себе незатишно. Друзів має багато, і в кожному може бути впевнена. Здібності Іришки дозволяють їй легко отримувати знання в школі і по життю, вона швидко освоює нове, допитлива.

Доброта Ірини не знає меж. Як людина, вона не пам’ятає зло і не схильна мстити за образи. Але її досить легко поранити, ця риса часто приносить їй багато неприємних моментів. Обман і зраду переживає довго, в душі відчуває брак уваги і любові, хоча зовні виглядає досить холодною.

Значення імені «мирна» не дуже в’яжеться з такими характеристиками, якими наділила Ірину доля, як сильна воля і оптимізм. Вона готова протистояти ворогам, в деяких випадках може бути жорстокою. Завдяки витримці, ніколи не втрачає самовладання. Вона з гідністю вийде з будь-якої життєвої ситуації.

У судженнях і висловлюваннях може бути досить різкою, що показує незалежну натуру. Дипломатичність – її кредо, вона розумна, володіє відмінним почуттям гумору. Відчуває людей, і розуміє, коли її намагаються обдурити. Як справжній екстраверт, легко підлаштовується під нові обставини. Утворена постійно розвивається, багато читає і подорожує.

Незважаючи на активну життєву позицію, ніколи не вплутається в авантюру. Цьому заважає її патологічна чесність.

Доля

Володарка імені Ірина — Татова дочка, в дитинстві вона не відходить від нього ні на крок, допомагає і цікавиться чоловічими захопленнями. Натхненно возиться в татом в гаражі, ходить на риболовлю. Любить спорт і вважає за краще читання детективів і фантастики.

Врівноваженість і цілеспрямованість, життєрадісність і твердість духу дозволяють їй знаходити вихід з будь-якої ситуації, а її характер зробить її щасливою по життю, принесе успіх. Зовнішня безтурботність і навіть холодність приховує бурю, що вирує всередині. До старості залишається привабливою жінкою, що користується успіхом у протилежної статі. Але дуже цінує сім’ю.

У кар’єрі наполеглива, що дозволяє їй швидко рости професійно. Отримання хорошої освіти кар’єрне зростання важливі для Ірини, це обов’язково умова хорошого благополучного життя. Іра здатна несподівано для оточуючих змінити спосіб життя, зірватися куди-небудь, незважаючи на обставини. Сама повністю управляє своїм життям, нікому не дозволяючи в нього втручатися.

Любов

Привабливість і вміння спілкуватися дуже цінують представники протилежної статі. Іринка завжди чудова, доглянута і прекрасно виглядає. Любить кокетство і легкий флірт, цінує красиві залицяння, але по-справжньому глибоке почуття вона буде відчувати тільки до одного чоловіка. А шанувальники дозволяють їй самоствердитися, тому Ірина рідко страждає від нерозділеного або нещасного кохання.

Незважаючи на те, що Іришка – натура влюблива, їй цікава швидше сама любов, ніж чоловік як її об’єкт. За життя одинак, і їй важко позбутися від цього відчуття. Хоча сама жінка з цим ім’ям може подарує чоловікові багато ніжності і ласки.

Незважаючи на влюбливість, підходить до вибору чоловіка грунтовно. Для неї сім’я означає Багато, вона цікавиться справами чоловіка і дітей, не менш важливе значення для Ірини грає самореалізація. Жінка ніколи не присвятить себе сім’ї повністю, без залишку. Для рідних вона влаштує затишний будинок, буде піклуватися про всіх, верховенство залишить дружину.

Ірина буде щаслива, якщо в сім’ї стане коханою і потрібною дружиною і мамою. Якщо цього не станеться, то моральні принципи Іринки цілком дозволять адюльтер. До розлучень відноситься володарка цього імені негативно, вона дуже дорожить стабільністю. Фінансові питання в цьому випадку вийдуть на перший план, ділити нажите вона не любить.

У вихованні дітей буде дотримуватися нових методик. У кулінарії вишукана, завжди порадує сім’ю цікавими стравами. Готова допомагати чоловікові в кар’єрі і всіх починаннях. Авторитет в сім’ї заслуговує непорушний, але відносини зі свекрухою рідко складаються вдало. Швидше, їх можна назвати політикою невтручання.

Вдалі стосунки Іринку чекають з Андрієм, Сергієм, Юрієм, Олексієм, Антоном, Борисом, Данилом, Едуардом, Миколою, Юхимом. Союз зі Степаном, Микитою, Анатолієм, Олегом, Денисом, Леонідом, Романом обіцяє бути складним, по можливості слід уникати близьких відносин з чоловіками, яких так звуть.

Кар’єра

Іришка не любить жити бідно, вона всіма силами прагне до добробуту, але добитися свого вона зможе тільки своєю працею. Чесність – її життєве кредо, тому вона не буде вплутуватися в сумнівні справи, йти на ризик. При цьому жінка володіє великою проникливістю і легко встановлює контакти. Ці якості дозволять їй досягти успіху у власному бізнесі.

Іринці властива хороша пам’ять і аналітичний склад розуму, тому її чекає успіх в професіях, пов’язаних з цифрами і звітами, — економічний і бухгалтерський напрямок. Це цінний співробітник, на якого можна в усьому покластися. Але вона не прагне до лідерства, керівна роль її більше пригнічує, але з Ірини вийде відмінний заступник.

Якщо їй вдається досягти висот в кар’єрних сходах, підлеглі її люблять і поважають. Вона ніколи не підвищить голоси, прекрасно володіє собою, при цьому всі її слухаються беззаперечно. Часто прагне освоїти відразу кілька професій. Завдяки гострому розуму і дипломатичності, успіху можуть досягти в області політики, адвокатури, з неї вийде хороший дипломат. Можна спробувати себе в сфері технічних наук, інженерії.

Яку б стезю не вибрала Ірина, вона завжди буде дуже відповідальним працівником, якого цінують колеги і керівництво. Творче начало дозволяє їй вибрати такі професії, як педагог, художник, біолог, педіатр. А природна чарівність, вміння відчувати людей і тактовність допоможуть стати Іринці прекрасним психологом.

Варто відзначити, що якщо Іринка не зв’яже себе раннім шлюбом, вона досить швидко просувається по кар’єрних сходах і досягає професійних висот. У разі, коли Іра має сім’ю і дітей, завзяття до роботи все одно ніколи не втрачає. Їй важлива ця сфера життя, де вона може реалізуватися як людина. Тому жінка намагається поєднати роботу і сім’ю, і в більшості випадків їй це успішно вдається зробити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *