Що означає ім'я христина

Значення імені Христина

Ім’я Христина носить відбиток аристократизму. Спочатку воно використовувалося у простолюдинів, пізніше стало воно популярне серед вищих верств суспільства. Ім’я на довгий час вийшло з ужитку, пізніше його стали сприймати як іноземне. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Христина.

Коротка характеристика імені

Походження імені цікаве, воно є похідним від християнського імені Христина, що означає – присвячена Христу. Значення імені дозволяє припустити, що дівчинка, названа ним, буде дуже доброю і поступливою. Це помилкова думка, оскільки Христини бойові і готові дати відсіч будь–якій несправедливості.

За переказами, Діва Христина пішла проти волі Отця і прийняла християнство. Вона звернула в свою віру багато людей, і батько прирік її на муки. Але діва не відмовилася від віри, за що постраждала була вбита мечем. На Русі воно знайшло своє застосування після прийняття християнства.

У православ’ї протегують жінкам з ім’ям Христина мучениці Христина Тирська і Перська, Хрестини відзначаються в день ангела – в січні 6 і 15, в лютому-19, в березні-13 і 26, 13 і 24 червня, в серпні-6 і 18, в жовтні-27, в грудні-15. Ласкаво Христину називають Христя, Кріс, Крістюша, Крісті, КХристинка, Христиночка, Хрися, Тіна, Тиночка.

Таємницю імені можна дізнатися за талісманами, оберегами і щасливим числам, відповідних імені. Протегуючі планету-Сатурн і сонце, а знак зодіаку – Лев і Діва. Для дівчаток, народжених в липні-вересні це ім’я – кращий вибір. Вдалою порою року для Крісті є літо, а в середу їй можна вирішувати важливі справи.

Успіх принесе дівчинці жовтий, коричневий і помаранчевий кольори. Рослина оберіг – мирт і кипарис. Мирт здавна вважається символом краси, молодості, здоров’я і сімейного благополуччя. Він дарує спокій в будинку, приваблює любов, позбавляє від сварок. Кипарис – символ безсмертя душі, її життя після смерті земного тіла.

Тварина-тотем – жаба, вона приносить багатство, родючість, удачу. Птах – голуб, символ нешкідливості і щирості, він асоціюється з материнством і жіночністю. Талісман бурштин дає захист від лихого погляду, дарує здоров’я і щастя, прояснює свідомість, позбавляє від депресії і головного болю. Алмаз надає мужності і безстрашності, знімає дратівливість, підвищує моральний дух. Це знак вірності, чесності і непідкупності.

Значення імені Христина

Що значить ім’я Христина для жінки? Воно накладає певний відбиток на характер, надаючи йому як позитивні, так і негативні риси.

Характер

Характер у дівчинки дуже сильний, головна позитивна характеристика – цілеспрямованість. Вона володіє високим самовладанням, яке дозволяє їй знаходити вихід з будь-якої ситуації. Вона завжди може відстояти свою точку зору, стримана і холодна, ніколи не дозволяє собі грубості. Для досягнення бажаного застосовує тільки цивілізовані методи.

Переживання з приводу себе їй чужі, вона повністю впевнена в своїх силах і неповторності. Завищена самооцінка сприяє тому, що рухаючись до мети, Крістя просто не помічає перешкод. У школі завжди відмінниця, при цьому примудряється відвідувати всілякі гуртки. Але чи надовго її не вистачає, занурюючись в нову цікаву справу, вона досить швидко втрачає до нього інтерес, і переходить до нових творчих починань. Все життя вона буде прагнути до пошуку себе у творчості.

Сміливість, сила волі, акуратність і прагнення завжди отримувати бажане дозволяють Христині бути завжди першою. Смак у неї бездоганний, і вона виглядає завжди модно. Перше враження справляє, як скромна і сором’язлива дівчина, але вже потім людина розуміє, як помилялась. Крістя ніколи не дозволить ущемити свої інтереси, і може спровокувати серйозні конфлікти.

Домогтися розташування жінки з цим ім’ям просто, досить оригінально доглядати і дивувати. Але при цьому подруг і друзів у неї не багато. Правда, як один — це вірна людина, завжди готова прийти на допомогу, як би складно не було. Христина завжди впевнена, що вона найкраща і її всі люблять.

Особливе значення має така характеристика, як злопам’ятність. Образ вона не прощає, запам’ятовує надовго і при нагоді обов’язково нагадає і поверне борг. Ще одна негативна риса Крісті – лінь. Вона вчиться з деякою лінню, при цьому залишаючись все одно попереду інших. Маючи гарний почерк, любить записувати своє гарне ім’я скрізь, де представляється можливим.

Доля

В цілому, доля Христини складається благополучно. Вона вміє приймати нетрадиційні рішення і завжди знайде вихід з будь-якої ситуації, якою б складною вона не здавалася. Дуже любить життя, позитивне і має гарне почуття гумору. З оточуючими привітна і легко сходиться з незнайомими людьми. Багатьом не подобається її зарозумілість і запальність, але ці риси коригуються вихованням. Від життя намагається отримати все, впевнена в собі.

Таке почуття, як паніка, їй незнайоме. Вміє постояти за себе, але красу і своє становище в суспільстві їй доведеться відстоювати. Христина з успіхом справляється з цим завданням. Її енергетика несе в собі заряд міцності, боязку і сором’язливу дівчину на ім’я Христина можна зустріти тільки у виняткових випадках.

Потреба у визнанні буде притаманне Крісі все життя. Це штовхає її на реалізацію у професійній діяльності. Але не менш важлива для цієї жінки сім’я. Вона легко закохується, прагне зав’язати стосунки з відомими особистостями, мріє про славу. Христина рідко стає домогосподаркою, вважаючи за краще суспільне життя. Але якщо це і відбувається, мрії про славу ніколи не залишають.

Якщо життя Крісті сіре і буденне, вона може впасти в депресію і вирішити, що живе даремно. Часто в гонитві за успіхом вона просто проходить повз свого людського щастя, це дуже сумно.

Любов

Сильний характер Христочки не дозволяє їй бути поруч зі слабким чоловіком. Тому вона вибирає впевнених в собі і забезпечених чоловіків. Велике значення має і фінансове становище, її обранець буде обов’язково багатий. Соціальне становище представника протилежної статі Христя дізнається безпомилково, завдяки природній мудрості, завжди вірно оцінює його потенціал.

Перешкоджає відносин найчастіше її маска байдужості і холодності, але хто зуміє розгледіти за нею чуттєвість і жіночність, отримати у відповідь безмежну ніжність і любов. Справжнє обличчя Христинки розкрити досить важко, для цього потрібен час і наполегливість чоловіка. Але в душі ця жінка дивовижний романтик. Вона вміє себе піднести, і в будь-якому суспільстві буде виглядати ефектно.

Чоловік Крісті повинен дати їй надійний тил і всю свою любов без залишку, це обов’язково буде гідно оцінено. Для такої людини жінка з цим ім’ям готова стати кращою дружиною, другом, берегинею сімейного вогнища і гідною матір’ю. До виховання малюків у неї підхід відповідний, вона дуже відповідальна і добра людина, хоча намагається бути суворою і справедливою, привчаючи їх з дитинства до самостійності.

Зради ніколи не прощає. Визначившись з чоловіком своєї мрії, вона забуває про існування інших і кардинально змінюється. Сім’я для Христини дуже важлива, а в будинк повинна бути повна чаша. Вона не розуміє виразу «з коханим рай в салаші», для Крісті гідне житло – це гармонійне поєднання затишного і міцного будинку, якому вона присвячує багато часу і сил. Ця жінка завжди оберігає своє сімейне життя, не дозволяючи нікому в неї втручатися.

Відмінні стосунки можуть скластися у Христини з чоловіками, що мають імена Сергій, Олександр, Дмитро.

Кар’єра

До вибору професії Христочка відноситься відповідально, віддаючи перевагу сучасним напрямкам. Завдяки її впевненості у свої силах і цілеспрямованості, вона завжди досягає бажаного, в тому числі і в роботі. З власниць цього імені виходять відмінні керівні працівники, справедливі і відповідальні, з умінням правильно організувати робочий процес. Підлеглі такого начальника поважають і слухаються.

Варто розуміти, що Христина звикла жити гідно, і робота з низькою оплатою її не цікавить. Хороших висот вона може досягти в дизайні, банківської діяльності. Реалізації в бізнесі сприяє її чесність і бажання самоствердитися, вона стане прекрасним приватним підприємцем. Серед її ділових партнерів переважно чоловіки, але вона здатна досягти висот і власними силами.

Завдяки природній артистичності і творчому початку вона з успіхом може спробувати себе в ролі актриси, художника, журналіста, режисера. Педантичність і вміння знаходити спільну мову з людьми дозволяє їй стати відмінним педагогом або лікарем. Сама копітка робота їй по плечу, але вона ніколи не вибере професію, пов’язану з одноманітною, рутинною діяльністю.

У будь-якому випадку, що б не вибрала Христя, вона головне метою ставить своє становище в суспільстві. До створення власної матеріальної бази прагне постійно, фінансова незалежність – головна задача, яку вона переслідує в професійній сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *