Що означає ім'я Карина

Значення імені Карина

Карина — яскрава і темпераментна жінка, в яку не можна не закохатися. Вона завжди знаходиться в центрі уваги і дуже любить ловити на собі захоплені погляди. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Карина.

Коротка характеристика імені

Версій походження цього імені кілька. Згідно з однією з них, ім’я дали дівчинці, що з’явилася на світ на судні в Карському морі. Вона народилася на борту під час зимівлі там пароплава Челюскін. Місце перебування експедиції і стало початком цього імені.

За іншою версією, в основі його родове ім’я Carus, що означає «дорогий». Стародавні слов’яни так називали плакальницю богиню, яка завжди супроводжувала похоронні обряди. По латині це слово позначає корабель, а з грецького перекладається, як дівчина.

Коротко дівчину можна називати Каринка, Карочка, Карі, Іна, Каріша, Каришка, Каришенька, Каришенька, Каря, Каришок, Каринушка, Кіна, Рина, Риночка, Пишенька. У православ’ї немає святих з таким ім’ям, і дівчаток часто хрестять під ім’ям Катерина. У католиків День Святої Карини відзначається 24 березня.

Таємниця імені визначається талісманами і оберегами. Протегує йому Місяць і Марс, а вдалі знаки зодіаку – Овен і Риба. Цим ім’ям часто називають дівчаток, незалежно від того, якою вони національності. Удачі Каринок чекає влітку, а важливі справи легко вирішуються в четвер. Успіх приносять їй зелений, жовтий і червоний кольори.

В якості тотема використовуються рослини — кедр і ялиця. Кедр — це древо життя, символ непідкупності, могутності, сили і довголіття. Він уособлює душевну красу, велич. Ялиця синтезує позитивну енергію, дарує спокій, рятує від дратівливості, негативу, гніву, дає життєві сили і впевненість у собі.

Серед тварин талісманами стають ластівка і морж. Ластівка приносить успіх, щастя, благополуччя в особистому житті. Вважається, що це посередниця між світом мертвих і живих. Морж символізує вчення, осягнення таємниць буття, він допомагає в отриманні знань, в самовдосконаленні і особистісному розвитку.

Камені-талісмани – нефрит і сердолік. Нефрит вважається сильним оберегом, який змінює свій колір при прояві впертості власника, при неправильній поведінці він темніє. Прикраси з цим каменем допомагають у важких ситуаціях знайти вірне рішення, вибратися з глухого кута. Сердолік дарує фінансове благополуччя і славу, приносить удачу в любовних справах. Він дозволяє залишатися розсудливими і не виходити з себе в гніві.

Значення імені Карина

Особливості характеру змінюються в залежності від того, в яку пору року народжена дівчинка. Це ім’я для народженої взимку дарує гордість і самостійність. Вона ніколи не звертається за допомогою, вважаючи, що тільки сама може вирішити свої справи. Найчастіше буде сидіти на хлібі і воді, ніж попросить у батьків хоч копійку. Навіть заміжня намагається забезпечити себе сама.

Осіння Кариночка прекрасно управляється зі своїми почуттями, її часто вважають байдужої і холодною, але всередині неї горить вогонь почуттів, мало кому відомо про це. Безтурботність і екстравагантність притаманні літнім дівчатам, вони живуть сьогоднішнім днем, не думаючи про майбутнє. Вони оригінально одягаються, в літній Карині завжди залишається дитяча безпосередність і життєлюбність, що незмінно притягує людей.

Весняна дівчинка вкрай непередбачувана, часто шокує навіть своїх батьків. Загадкова і дивовижна, вона ніколи повністю не розкривається перед чоловіками, чим притягує їх ще більше. Для дівчинки, народженої навесні, це ім’я відмінно підходить.

Характер

За характером Карина холерик, вона імпульсивна і збудлива. Їй притаманні такі риси, як запальність і гордість. Про неї кажуть, що це людина з претензією, але тільки ті, хто не знають її по-справжньому. Всередині вона дуже несміла і невпевнена в собі. Карочка погано переносить самотність, не терпить нудьги і рутини.

Карина має відмінно розвинену інтуїцію, яка дозволяє їй добре розбиратися в людях, і вона не забуде використовувати це у своїх цілях. Це чудовий керівник і організатор, хоча дипломатичність – не її риса, вона вважає, що компроміси для слабких людей. До них Карочка себе явно не відносить.

Самооцінка у дівчинки висока, і вона насилу переносить жартування і жарти над собою. Якщо зустрічає людину сильніше і програє поруч з ним, важко переживає. Інтелігентна, вимоглива до себе, цікава, має сильну волю, але протистояти неприємностям не вміє. Вона може грати роль ображеної, при цьому бувають напади гніву.

Незважаючи на рухливість, невгамовність працювати вона не любить. Активність часто змінюється гнівом, і Кара стає агресивною. Вона прагнути до успіху, але їй не вистачає витримки його домогтися. Простежується владність в характері, егоїзм.

До позитивних характеристик ще можна віднести рішучість і безкомпромісність, вона не боїться чужої думки і йде до своєї мети напролом. Близьких людей ніколи не зрадить. До мінусів характеру додається квапливість і невміння відстежувати нюанси, а важливі деталі в деяких справах втрачати ніяк не можна.

Доля

Багато чого в долі Каріши залежить і від виховання, що означає – батькам не можна забувати прищепити дитині моральність, моральні принципи і повагу до людей. Розвинена інтуїція допомагає їй йти по життю, обростати потрібними зв’язками, але з іншого боку, вона переоцінює сили і вірить у свою перевагу, зневажаючи оточуючих.

Це якість з одного боку допоможе Карочці уникнути багатьох неприємностей і небезпек, з іншого – вона надто звикла довіряти розуму, який її часто підводить. Самовдоволення обертається часто невдачами. Краса, природна чарівність і грація приховують черствість душі і відсутність співчуття.

До чоловіків ставиться зовні байдуже, але внутрішньо вона ідеалізує партнера, що приносить їм обом неприємності. Як правило, вона розчаровується в чоловіках, оскільки ставить дуже високі вимоги до них. Карині варто звертати увагу на своє здоров’я, особливо психологічне. Їй протипоказані розумові перевантаження.

Володарка імені Карина в цілому має цікаве і насичене життя, але удачею вона явно обділена. Але до всіх невдач вона ставиться просто, встає і йде далі.

Любов

По натурі Карочка – жінка сексуальна і пристрасна, вона прагне бути лідером у всіх відносинах. Підсвідомо притягує до себе більш слабких чоловіків, які їй будуть підкорятися. Вона відкрита з партнерами, вільно озвучуючи свої бажання і переваги. Емоційність висока, і від чоловіка вона чекає подібної віддачі. Їй важлива любов, романтика. Без цього відносини не приносять задоволення.

Сім’ю створює по великій любові, але зважаючи на важкий характер, мало хто витримують її. Тому швидше за все її чекає не один шлюб. Вона насилу може побудувати гармонійні відносини, не любить йти на компроміси, активно переробляє людину під себе. Заспокоюється і набуває мудрість з роками, і шлюб в більш зрілому віці буде вдалим.

Їй підійде спокійний і малоемоційний чоловік, який твердо впевнений в собі, ним буде важко маніпулювати. Карочка дуже ревнива, і будь-яка підозра на адюльтер викликає бурю негативних емоцій. Вона не готова ні з ким ділити увагу чоловіка.

Будинок Каріша веде твердою рукою, обожнює, коли приходить багато гостей. Господиня з неї вийде хороша, але ці справи ніколи не будуть для неї в пріоритеті. Для шлюбу Карині варто вибирати чоловіків з іменами Олег, Євген, Володимир, Павло, Владислав, Михайло, Тимофій, Олексій, ігор. Можуть не скластися стосунки з Іллі, Валентином, Антоном, Данилом, Артуром, Валерієм, Микитою, Георгієм, Василем.

Кар’єра

Значення імені в плані кар’єри говорить про те, що знайшовши свою стезю, Кариночка зможе реалізувати себе, отримати увагу і висловитися. Володіючи працьовитістю, розважливістю, прагматичністю, з жінок з цим ім’ям виходять прекрасні організатори, сильні керівники, вони здатні вести за собою людей.

Для вирішення ділових питань завжди керується логікою, почуття відступають на другий план. Підйом по кар’єрних сходах, як не дивно, Карочку не псує. Навпаки, вона знаходить впевненість у своїх силах і розкривається, що робить її більш великодушною і терпимою. Робота обов’язково повинна бути престижна і цікава.

Їй не підійде діяльність, пов’язана з розрахунками, монотонна і рутинна робота. Її успіх повинен бути помітний всім. Відмінний варіант для Карини-Власна Справа. Вона обов’язково підніметься завдяки природній інтуїції і вмінню знаходити підхід до людей. Кара відчуває обман, тому провести її дуже складно.

Сумнівні заходи не для неї, а от від допомоги сильних і впливових людей ніколи не відмовиться. Головне захоплення власниць цього імені – подорожі, і її цілком влаштує робота, пов’язана з частими відрядженнями. Ще Кару приваблюють творчі професії, на цьому терені її також чекає успіх. Можливості перед нею відкриваються величезні, головне – встигнути ними скористатися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *