Що означає ім'я Кіра

Значення імені Кіра

Кіра — царське ім’я, і перше враження володарка його справляє досить суворе. Насправді це чудова ніжна і дуже чуйна жінка, яка має здатність до співчуття. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Кіра.

Коротка характеристика імені

Значення імені в перекладі з грецької – пані, володарка. Відома версія походження цього імені від Перської, що означає престол, Сонце. З ірландського воно перекладається, як темноволоса, а на санскриті Кіра звучить як промінь світла.

Вперше це ім’я в Україні зустрічається в 20 столітті, поширення воно отримало в радянський час. Цікаво, що воно більшовиками перекладалося по перших буквах – комунізм–інтернаціонал–революція.

Преподобна Кіра зробила подвиг з сестрою Марією в ім’я Бога, вона понад півстоліття жила в печері, в пості і молитві. Поминають її 13 березня. Протегує жінкам з цим ім’ям Кіра Берийская (Македонська), іменини 17 грудня.

Кіра – це повне ім’я, ласкаво дівчаток називають Кірочка, Кірушка, Кіронька, Кіруся, Кірьонок. Талісманом імені є топаз і бурштин. Топаз – камінь надії, добра, дружби, вірності. Він підтримує пристрасну любов і відданість.

Цей камінь підтримує у власника енергетичний заряд і інтуїцію, охороняє сімейне благополуччя і оберігає від злих чар. Радять цю прикрасу носити тим, хто вирішив своє життя пов’язати з дипломатичною діяльністю.

Бурштин – відмінний провідник щастя і удачі, він дарує здоров’я, оптимізм. Допомагає реалізуватися у творчості, дарує натхнення, приваблює любов. Це могутній талісман, який нейтралізує негатив і оберігає житло.

Сприятливим кольором для Кірочки є синій, помаранчевий, коричневий, жовтий і фіолетовий. Чисто імені-5, протегують планети Плутон і уран. Стихія імені – Земля, а тотемна тварина – омар. Він дарує довге і щасливе життя, здоров’я і щастя. Вдалі знаки зодіаку – стрілець і рак, а рослини-талісмани – конюшина і жимолость.

Жимолость – символ радості, чистої любові і відданості обранцеві, він допомагає рости духовно і розумово. Конюшина з чотирма листочками дарує удачу і взаємну любов, відводить біду від сім’ї і приваблює щастя в дім. Сприятлива пора року — осінь, а важливі події відбуваються в п’ятницю.

Значення імені Кіра

Жіноче ім’я Кіра надає власниці духовну свободу і незалежність, власний досвід вона цінує більше, ніж чиїсь поради. Кірочки люблять подорожувати і дізнаватися нове, енергія б’є ключем. Їх життя наповнене щасливими випадками, наслідки від яких можуть бути непередбачуваними.

Характер

За характером Кіра, швидше, меланхолік. Вона завжди впевнена в собі, уперта і наполеглива в отриманні бажаного. Разом з тим, варто відзначити її вразливість. Це як закрита книга, яку складно прочитати. Перешкода, яку вона ставить на шляху бажаючих зрозуміти її, не дозволяє багатьом звернутися до неї зі своєю дружбою.

Кіра здається владною і розважливою, всі життєві негаразди переносить стійко, вони її загартовують. Дівчина довіряє своїй інтуїції, але вона її нерідко підводить. До чужої біди дуже уважна, відчуває людей. Негативні якості, типу самолюбство і егоїзм, їй не властиві.

Компроміси Кіра не знає, вона не терпить слабких людей, вважаючи за краще суспільство сильних особистостей. Це часто провокує конфлікти в спілкуванні. До негативних рис характеру відносять замкнутість і нетовариськість, вона часто проводить час наодинці з собою. Свої почуття рідко виставляє напоказ, переваг над іншими ніколи не показує, поважаючи людей.

Серед друзів у Кирочки переважно чоловіки, з жінками їй складніше знайти спільну мову. Це відмінне ім’я для дівчинки, народженої восени. Це приємна пора року дарує їй м’якість, привітність, стриманість. Осінні Кіри не прагнуть до керівництва, вони приємні в спілкуванні.

Жінка з цим ім’ям розважлива і прагматична, гострий розум і швидка реакція дозволяють досягти в кар’єрі успіхів. Для неї робота – це життя, часто і сім’я відходить на другий план.

Доля

Енергетика імені позначається на долі його власниці. Весела і прагматична Кіра досить легко розвивається, досягаючи нових висот. Є деякі складнощі з пристроєм особистого життя, але причина криється швидше в тому, що Кіруся не прагнути рано створити сім’ю, і своїх шанувальників вона сприймає як друзів.

Кіра не має властивості драматизувати події, все її життя розписана за планом, вона цілеспрямовано йде до своїх цілей. Патологічно чесна, не переносить обману і фальші. Навіть у дитинстві вона в будь-якому суспільстві тримається відокремлено. У школі, як правило, не прагне бути першою, незважаючи на чудові задатки.

Завдання батьків полягає в тому, щоб прищепити дитині відкритість, вміння довіряти людям, спілкуватися, всі посили для цього у дівчинки є. В іншому випадку в дорослому житті дівчині буде складно знаходити спільну мову в людьми, і вона може зовсім втратити зв’язок з реальністю, зануритися в себе.

Цілеспрямованість і наполегливість дозволяють жінці домагатися свого без особливих зусиль. У житті вона не виносить зради, це єдине, що вона ніколи не пробачить. Їй дорога свобода, тому всіх представників чоловічої статі Кіра воліє тримати на відстані. Розкривається натура в професійній сфері.

Любов

З любов’ю Кірочці не завжди щастить. Це пов’язано здебільшого з її недовірою до людей. Вона сумнівається в інших, і всі почуття, звернені до неї, потрібно доводити. Робити це тривалий час не здатні багато чоловіків, і часто вони залишають жінку, не дочекавшись відповіді.

У любові вона сувора і холодна. Але всередині Кіруся відкрита для справжнього кохання, вона вміє бути щирою, м’якою, але боїться відкритися перед чоловіком. Заважає їй створити сім’ю і волелюбність, вона не може підкорятися повністю і віддаватися чоловікові, своєю свободою Кіра дуже дорожить.

Невдалі шлюби сильно ранять кірочку, як правило, ранні відносини розпадаються. Жінки з цим ім’ям виходять заміж пізно, коли готові до створення сім’ї. У відносинах понад усе цінують довіру, стабільність і взаємоповагу.

Їй потрібна розуміюча і м’яка людина, здатна зрозуміти її тонку душу. Кірі буде спокійно з врівноваженою і чуйною людиною, яка буде здатна оточити дружину любов’ю і навіть в деякому сенсі підкоритися їй.

Заміжня Кирочка стає хорошою господинею, але ідеальною її назвати складно. Вона з любов’ю облаштовує будинок, робить його затишним і комфортним. Дітей просто обожнює, піклується про чоловіка. Але йому варто нагадати, що ревнощі Кіри не знають меж, і давати їй привід ревнувати не варто.

Кіруша з віком розуміє значимість сім’ї в своєму житті, вона намагається створити по справжньому міцну клітинку, де з комфортом буде проводити весь вільний час. Для щастя їй потрібно не матеріальне благополуччя, а саме гармонійні стосунки всередині, заради цього вона готова віддати все, що у неї є. Дітей виховує в строгості, але вони все одно її люблять.

Ім’я Кіра сумісне з багатьма чоловічими іменами, але найбільш міцні і довгострокові союзи чекають її з Сергієм і Андрієм. Ці шлюби побудовані на загальних інтересах, турботі один про одного. Хороша сумісність з Дмитром, але вони обидва бояться втратити свою свободу, що призводить рано чи пізно до розставання.

З Олександром у Кірочки гармонія, але бурхливий роман, що спалахує в одну мить, часто гасне, так і не переростаючи у тривалі стосунки. З Євгеном теж виникає любов з першого погляду, але практичність цього чоловіка не в’яжеться з легковажністю обраниці, що призводить до розриву. Душевна гармонія спостерігається у Кіри з Олексієм, вона отримає задоволення від шлюбу з Іваном.

Сприятливі прогнози на союз Кируши з Володимиром, Артемом, Михайлом, Миколою. А ось з чоловіками на ім’я Роман, Денис, Ігор, Микита відносини можуть принести складнощі, вони створять передумови для розставання, які жінка переносить важко.

Кар’єра

Інтереси оточуючих Кірі часто здаються награними і нещирими. Тому їй часто складно через це налагодити відносини з оточуючими. Тому власниці цього імені більше підійдуть професії, які не пов’язані зі спілкуванням. З Кіри вийде непоганий економіст, бухгалтер, фінансист. Кар’єра для цієї жінки не є самоціллю, і якщо вона і крокує впевнено по службових сходах, то тільки завдяки своїй завзятості і працьовитості.

Дещо нелюдима, дівчина не відразу попадається на очі керівництву, але з часом начальство помічає виконавчого і відповідального працівника, і просуває його службовими сходами. Кіра рідко йде з насидженого місця, зміна роботи їй нецікава, і часто жінки з цим ім’ям працюють все життя в одній організації.

Високий інтелект, гострий розум і здатність мислити нестандартно дозволять їй знайти успіх практично в будь-якій сфері діяльності. З Кіри вийде відмінний науковий співробітник, банкір, юрист. Їй подобаються професії, пов’язані з постійними відрядженнями.

Як організатор, вона вміє раціонально використовувати час і сили, з неї вийде грамотний і шановний керівник. Професіоналізму і авторитету можна позаздрити, діє вона за допомогою підвищення мотивації і заохочення. Єдиний недолік – відсутність дипломатичності. Часто прямолінійність стає перешкодою для подальшого розвитку, поки жінка не накопичить мудрості і не стане більш гнучкою і мобільною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *