Що означає ім'я Яна

Значення імені Яна

Значення імені Яна в цілому залежить від його походження. Історія йде корінням в далекі дохристиянські часи, вважається, що сталося воно від чоловічого імені Іоанн, що означає милість Божа. Воно знайшло відображення в багатьох мовах, мають місце такі види імені, як Яніна, Джоанна, Жанна. У перекладі з тюркського, Яна — душа або нове життя. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Яна.

Коротка характеристика імені

Стародавні римляни шанували бога Януса, в цьому випадку Яна перекладається, як боротьба протилежностей, входу і виходу, початку і кінця. Слов’янське коріння імені пояснюють походження його від однойменної річки. Повне ім’я звучить Яна, але можна ласкаво дівчат називати Яночка, Януля, Януся, Янчик, Янушка, Януша.

Ім’я Яна відмінно підходить для дівчаток, народжених під знаками Лева, Раку, Скорпіона і Стрільця. Дівчатка — левиці повністю розкриють свої таланти, вони йдуть вперед, незважаючи ні на що. Часто вибирають єдине вірне рішення, завдяки своїй неперевершеній інтуїції. Раки дуже розважливі і не зроблять непродуманого кроку. Все в їхньому житті підпорядковане чіткому плану.

Скорпіон дає імені самостійність і самокритичність, вони здатні на жертви. А стрілець дарує непередбачуваність і завзятість. Такі жінки не зупиняться ні перед чим на шляху до своєї мети, незважаючи на те, що вони довго збираються зробити перший крок. Яні протегує цей знак, а сили надає войовнича планета Марс.

Рослини, які підходять власницям цього імені – каштан і півонія, а кращі кольори – коричневий і вишневий. Талісмани, які принесуть Яночці удачу – яшма, ставролит, цитрин, лабрадор. Яшма підживлює її енергією і дарує життєву мудрість, ставроліт оберігає від негараздів, цитрин-дарує мудрість і здоров’я, а лабрадор-потужний енергетик, підтримує імунітет і розкриває творчий потенціал. Найлегше Яночці вирішувати складні завдання у вівторок, а ідеальне для неї пору року – осінь.

Протегує жінкам з цим ім’ям свята Іоанна мироносиця, тому іменини святкуються 30 Квітня і 10 липня, в день пам’яті цієї святої.

Значення імені Яна

Характеристики імені розкриваються властивими йому рисами характеру, які багато в чому залежать від знака зодіаку, під яким народилася дівчинка. Овен дарує власниці цього імені зовнішню привабливість і шарм, що дозволяє їй користуватися успіхом у чоловіків. Тактовність і делікатність робить Яну відмінним дипломатом, вона не знає, що таке самотність.

Телець надає Яночці витонченість, вона завзято слідує за модою, на відміну від Яни — близнюків, яку цікавлять більше подорожі і нові враження. Яночка–Діва — творча людина, схильна до замкнутості, терези надають характеру тактовність і ввічливість. Ця жінка не буде пліткувати за спиною, з’ясовувати стосунки.

Жінка— козеріг вміє любити по-справжньому цінує дружбу, а водолій володіє прекрасним почуттям такту, і з усіма підтримує рівні стосунки. Це добра і розумна людина, яка дуже любить своїх друзів і ніколи їх не зрадить. Яна, народжена під знаком риби, спокійна і врівноважена, віддає перевагу вечору, проведеного за читанням, ніж в галасливій компанії. Дещо боязка і сором’язлива, що не заважає їй, однак, заводити нові знайомства.

Характер

Таємниця цього імені приховує те, що головна риса характеру, притаманна дівчинці і жінці Яні – нарцисизм. Це говорить про те, що вона вимагає поклоніння до себе не тільки від близьких, але від оточуючих людей. Самозакохана і ексцентрична особа, не намагається приховати від сторонніх своє ставлення до них. Особливо це яскраво проявляється в дитинстві, коли Яночка ще не вміє приховувати свій характер.

Ця жінка — умілий маніпулятор, вона не любить докладати зусиль до досягнення своїх цілей, вважаючи за краще, щоб за неї це робили інші. При цьому деякі знайомі та друзі Яни просто не помічають, що їх використовують, настільки вміло дівчина вміє маніпулювати людьми. У цьому випадку може скластися враження, що Янка – затяті егоїстка, але це далеко не так.

Звичайно, Яночка високо цінує себе, вона незалежна і любить бути попереду, привертати увагу. У неї явні лідерські задатки, і звичайних людей, сірих і нецікавих з її точки зору, вона просто зневажає. Але завдяки відмінному почуттю гумору і стилю, спілкуватися з цією жінкою приємно. Головне, у відносинах з нею проявляти самоповагу, не даючи їй можливості відчути слабкість.

Доля

Доля у Яни складається добре, вона легко ставиться до життя. Позначається її вміння налагоджувати контакт з людьми. Вона приваблива, вміє підтримати розмову, домагається свого будь-якими шляхами. Щаслива стає в шлюбі, коли в сім’ї її поважають, цінують і люблять.

На роботі домагається успіху, але не напружуючись. Швидше, відноситься до роботи, як до улюбленого хобі, хоча задатки у Яни дуже хороші. Вона навіть зможе зайняти керівні посади або стати відмінним бізнесменом, якщо захоче цього. Але працювати у неї будуть інші люди. В цілому, Яна часто стає успішною людиною, якій благоволить фортуна.

Яну завжди тягне незвідане, вона протягом усього життя буде прагнути пізнати цей світ, осягнути нові знання. І кожен інтерес буде знаходити відображення в загальній картині її світу, що зробить життя Яночки більш насиченим та цікавим. Єдине, що її найменше цікавить — це вона сама.

Володарка цього імені образлива і ранима. Головний недолік – невміння ставити правильні цілі, хоча всі задатки у неї є. Але при цьому вона краще за всіх знає, як потрібно діяти, дуже любить повчати і давати поради. Януша любить стабільність і визначеність, якщо порушується сталість, її це турбує.

Вибір робить на користь впевненого в собі чоловіка, який має певне становище в суспільстві, забезпеченого матеріально. Поєднання жіночності і холодного розрахунку дозволяють їй досягти успіху в таких складних умовах, як модельний бізнес. Вона може стати відмінним втіленням жінки-вамп, недоступною, але шалено сексуальною.

Любов

Взаємини з чоловіками у Яночки складаються складно, незважаючи на емоційність і відкритість, їй важливо довіряти людині і по-справжньому в нього закохатися. Увагою протилежної статі ця жінка буде користуватися завжди, оскільки володіє дивовижним даром тяжіння. У побудові жіночого щастя може перешкодити її прагнення зробити кар’єру, але все залежить від людини, яку яночка зустріне.

У сім’ї Януша — негласний лідер. Вона шанує свого чоловіка, випадку його думку, але завжди робить так, що останнє слово залишається за нею. Важливі рішення приймає спільно з чоловіком. Досить часто її характер і самостійність стають каменем спотикання у стосунках зі свекрухою, оскільки деякі матері не бажають бачити в синові підкаблучника. Але тертя, як правило, швидко згасають, коли стає ясно, що Яночка дуже любить чоловіка і оберігає свою сім’ю.

Володарка цього імені стане відмінною гостинною господинею, люблячою і вірною дружиною, гарною матір’ю. Вона вміє готувати, створює в будинку затишний куточок, де всім буде затишно і комфортно. Володіє чудовим смаком і почуттям стилю. Незважаючи на складності характеру, ревнивість і примхливість жінки, її чоловік завжди відчуває себе коханим.

Кращі варіанти для створення сім’ї — з чоловіками на ім’я Ігор, Степан, Василь, Дмитро, Едуард. Схожі за характером, вони будуть доповнювати один одного. Складнощі у шлюбі можливі з чоловіками на ім’я Руслан, Вадим, Богдан, Денис, Гнат.

Кар’єра

Яна може стати відмінним працівником, вона вміє працювати з самовіддачею. При цьому її цікавить захоплююча робота, де вона зможе проявити себе, свої здібності. Якщо є інтерес до діяльності, то Януша досягне великих висот. Але за монотонну і нудну роботу навряд чи візьметься, її надовго не вистачить.

Вибираючи вид діяльності, Яночка мало замислюється про те, який дохід їй буде приносити робота і можливості кар’єрного зростання також відходять на другий план. Вона може домогтися успіху як на журналістській ниві, так і в бібліотечній справі. З неї вийде відмінний педагог, якого будуть любити і поважати учні, або прекрасний медичний працівник. Головне для неї – самовіддача.

Товариськість і комунікабельність яни дозволять розкритися їй в сферах, де основне значення має вміння спілкуватися і слухати. Їй варто спробувати себе в ролі політика. Творчі починання допоможуть стати їй затребуваним модельєром. Амбітність і відповідальність-кращі якості, які стануть в нагоді в творчій кар’єрі. Яна зможе йти вперед в будь-яких умовах, незважаючи на труднощі.

Аналітичний склад розуму допоможуть їй досягти успіху у сфері наукової праці, вона зможе стати успішним піар-менеджером або юристом, адміністратором або секретарем. Варто звернути увагу на сферу обслуговування, з Яночки вийде непогана кравчиня, гример або декоратор.

Уміння заробляти гроші і розумно їх витрачати допоможуть їй в кар’єрі бізнесмена. Якщо ця жінка вирішить створити свою справу, воно обов’язково принесе їй дохід і популярність, удача просто буде переслідувати її. Успішний бізнес дозволить їй реалізуватися і підвищити самооцінку, це важливо, оскільки Яна завжди прагне до самореалізації. Спробувати свої сили їй можна в сфері нерухомості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *