Що означає ім'я Артур

Значення імені Артур

Ім’я Артур вперше згадується в валлійських та ірландських джерелах. А набуло поширення воно завдяки британському епосу про короля Артура, з чого і знайшло свою популярність. У Україні використовується рідко. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Артур.

Коротка характеристика імені

Походження імені Артур імовірно кельтське, що означає – великий ведмідь. У перекладі з давньогрецької – це страж ведмедиці, а ще одне припущення свідчить, що назва походить від прізвища Artorius – орач. Є і ще версії про походження імені, в перекладі з вірменського Артур – меч сміливця, а по латині – міць, сила. У Норвегії існує думка, що це ім’я давалося в честь бога Тора.

У православному календарі святих з цим ім’ям немає, а за католицьким іменини святкуються 6 жовтня і 15 Листопада. Значення імені Артур припускає, що характер у хлопчика буде досить складним, змінюється протягом життя і навіть за роки, проведені в школі. Малюки активно розвиваються, при цьому залишаються слухняними, радують батьків і вчителів.

Зовні і внутрішньо більше близькі до матері, люблять малювати. Зимові діти більш відкриті, емоційні, займаються спортом, захоплені натури. Літо привносить в характер прихованість, ці діти часто замкнуті і не люблять спілкуватися. Згодом проявляється впертість. Багатьох цікавить, для хлопчика якої національності більше підійде це ім’я. В даний час ім’ям Артур називають дітей і українські сім’ї.

Ім’я Артур відмінно підійде малюкові, народженому під знаком Овна, Козерога або Близнюків. Овен додасть характеру чуттєвість, його заступництво подарує прямоту суджень і оптимізм, в деяких випадках воно несе якусь агресію. Близнюки допоможуть висловити яскравий внутрішній світ дитини, подарують веселощі і деяку непослідовність. Для Артура козерога не буде перешкод в любові і просуванні вперед.

Зменшувальні імена звучать наступним чином: Артурчик, Артурик, Артюша, Артюшка, Арт, Артик. Володарю цього імені підійдуть тотеми – очерет і борсук, кращий колір для нього – фіолетовий. Символ життя і процвітання – дуб, а протегує цьому імені ведмідь. Найкращий день тижня — субота, а ідеальна пора року — зима. Це вогняне ім’я володіє такими якостями, як підвищена збудливість, сексуальність і моральність. Головна характеристика імені полягає в тому, що Артур вміє зробити все, щоб змусити іншу людину працювати за себе.

Значення імені Артур

Значення імені Артур залежить від пори року народження, це здебільшого визначає його подальше життя і устремління. Зимові хлопчики і чоловіки елегантні і розумні, з них виходять прекрасні дипломати і медичні працівники. Весна наділяє людину з цим ім’ям чудовим почуттям гумору і артистичністю.

Літо дарує власникові імені Артурчик доброту і душевність, вони готові завжди радувати оточуючих. З них вийдуть відмінні артисти. Осінні чоловіки настільки терплячі, що вивести з себе їх практично неможливо. Врівноваженість і спокій, обережність і строгість – ці яскраві якості Арту, народженого восени.

Характер

Важливо, щоб у Артура була можливість розвиватися вільно. Його дух авантюризму може завести людину куди завгодно, і якщо не дати йому волі, то він цілком може піти по похилій. Манера поведінки у Арта змінюється постійно, він здатний приймати несподівані рішення швидко, а будь-яка мета, поставлена перед ним, буде досягнута в найкоротші терміни. При цьому він здатний йти по головах, не цікавлячись, що буде з тими, кого він зачепив.

Артурчику невідомі такі поняття, як милосердя і співчуття, він не здатний нікого жаліти, має спритність і хитрість. Любить показне. Психіка у нього мобільна, при цьому нервова система слабка, навантаження можуть негативно позначитися на його стані. Володіє фізичною силою і високим інтелектом.

Любить пригоди, і спогади про них довго зберігає. Може переказувати про це багато разів, кожна розповідь доповнюється все новими подробицями. Хвалькуватий і любить іноді прибрехати. На перше місце ставить власні інтереси, а сім’я, друзі, робота – для Артурчика речі другорядні. Часто за своє беспутнує життя втрачає здоров’я і друзів, залишаючись на самоті.

Звучить ім’я дещо інтелектуально, це якість притаманна його власникові. Від нього можна очікувати всього, що завгодно, це досить непередбачувана людина. Навіть після залагодження конфлікту він може продовжити з’ясування відносин, що викликає у оточуючих підозру на неврівноваженість характеру.

Цього можна уникнути, якщо виховати у хлопчика почуття такту, і навчити направляти енергію в мирне русло. Варто відзначити, що Артюша добре піддається вихованню. У нього розвинені творчі здібності, і з дитинства треба привчати маленького Артика до вираження своїх емоцій у творчості.

Арт не любить галасливих компаній, і в суспільстві ровесників намагається триматися відокремлено. Він не стане душею компанії, не прихильник близького спілкування, і від настирливих людей намагається позбуватися. Компромісам його вчить життя, а точніше, жінки. Мама привчає малюка до чистоти, в іншому випадку переможе лінь. Стерильності він буде вимагати і від дружини, оскільки досить гидливий.

Артур легко спілкується на інтелектуальні теми, але оточуючі відчувають деяку зверхність і снобізм цієї людини. Домогтися його розташування складно, але можна, якщо зацікавитися мистецтвом. Конфліктувати з Артом небезпечно, щоб уникнути цього, краще незручну ситуацію звернути жартома. Оскільки одним спалахом гніву у цієї людини навряд чи все обійдеться.

Доля

Дорослішаючи, Артур стає іншим. Його можуть знати, як добряка і жартівника, який не лізе за словом в кишеню. Нестримні веселощі і оптимістичність, доброзичливість і чарівність – ті характеристики, які дають цій людині оточуючі його люди. Але при цьому Арт стає надійним працівником, професіоналом своєї справи. Він швидко піднімається кар’єрними сходами, стає загальновизнаним лідером.

Спритність і організаторські здібності, вміння змусити інших виконувати справи дозволяють йому вирішувати завдання будь-якої складності і вибиратися з колотнеч. Але з іншого боку, ця людина може показати свій егоїзм. У нього велике самолюбство, яке не можна зачіпати. Особливо це яскраво виражається у відносинах з протилежною статтю. Вразливість і невміння розбиратися в людях, зрада тих, кого він вважав друзями, часто вводять його в депресію.

В цілому, доля складається у чоловіків з цим ім’ям добре. Вони створюють сім’ю, живуть заради дітей, подорожують і досягають високого становища в суспільстві.

Любов

Артур — чоловік сексуальний, що часто призводить до появи проблем з жінками. Він не гребує випадковими зв’язками, легко відпускаючи відносини. Але це до тих пір, поки не створить свою сім’ю. Дівчину для шлюбу вибирає неординарну, навіть злегка екстравагантну. Одружується Арт пізно, довгий час не ризикуючи зв’язати себе узами шлюбу. Створення сім’ї – не головне завдання для володаря цього імені.

Дорослий Артик змінюється, стає зразковим сім’янином і чоловіком. Але при цьому має багато недоліків. Наприклад, він ніколи не допомагатиме дружині по господарству, вважаючи це негідною справою. Зате як батько Артур відбудеться повністю, він любить своїх дітей, піклується і захищає їх. В їжі, як правило, вибагливий, вимогливий до чистоти в будинку. Але його обраниця завжди буде відчувати свою бажаність і рівноправність.

Хорошими дружинами для Арту стануть жінки з ім’ям Анна, Діана, Валентина, Раїса, Людмила, Любов. Не дуже вдало можуть скластися відносини з Ольгою, Неллі, Норою, Стелою. Але Артик намагається зберігати сім’ю, яку створив, до розлучення справа доходить вкрай рідко.

Кар’єра

Основне завдання, яке Артур ставить перед собою, починаючи професійну діяльність – досягнення високого добробуту. Це дозволить йому жити спокійно і ні в чому собі не відмовляти. Як правило, отримати бажане у володаря цього імені виходить швидко, він домагається не тільки положення в суспільстві, але і значних успіхів у роботі.

Все це відбувається завдяки його хитрості і спритності, а також природної дипломатичності і гнучкості. Арт з легкістю обходить гострі кути і камені спотикання, багато часу приділяє професійному зростанню та розвитку, самоосвіти.

Крім того, ім’я Артур дарує носію унікальні властивості благополучно перекладати свою роботу на інших, при цьому він звільняється від рутинних турбот.

Успіхів досягне Арт в таких напрямках, як торгова діяльність і маркетинг, медицина (основні напрямки – терапія, хірургія та стоматологія), юриспруденція. Творчі задатки дозволять стати йому відмінним актором або відомим гумористом, захоплює його мистецтво, шиття, дизайн. У Арта дивовижна тяга до прекрасного і гарна уява.

В пріоритеті у людини з цим ім’ям такі напрямки, як військова справа і журналістика, мистецтво і викладацька діяльність, спорт. Йому не варто вибирати роботу, пов’язану з високою відповідальністю, але при цьому Артик не любить перебувати в підпорядкуванні. Йому часто заважають домагатися свого такі якості, як непоступливість, жорсткість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *