Що означає ім'я вікторія

Значення імені Вікторія

Ім’я Вікторія набуло популярності в дореволюційні роки, після чого воно міцно вкоренилося в українській іменослові. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Вікторія.

Коротка характеристика імені

Таємниця імені Вікторія щільно пов’язана з його походженням, згідно з легендами Стародавнього Риму, їм величали богиню перемоги. Тому етимологічний переклад цього імені – переможець. Сталося воно від чоловічого імені Віктор.

Таємниця імені полягає в наступному: каменем–талісманом для Вікторії може стати бурштин, лазурит, з ними потрібно носити прикраси для оберега. Лазурит принесе дівчині удачу у всіх починаннях, позбутися від нудьги і депресії. Бурштин вбереже жінку в подорожах, це символ любові, вірності, щастя.

Ім’я відповідає знакам зодіаку Терези, Телець і Діва. Воно знаходиться під заступництвом Урану. Найвдаліший час року для Вікулі – зима, а всі важливі рішення можна приймати в суботу. Їй підходять білий і фіолетовий кольори, до сприятливих можна віднести жовтий, коричневий, сталевий і синій.

Тотемні тварини – джміль і жаба. Джміль асоціюється з працьовитістю і здоров’ям, він приносить удачу в справах. Фінансове благополуччя дає жаба, це символ зародження нового життя, довгих років і благополуччя в матеріальному плані. Талісман-квітка мімоза означає чуттєвість, скромність, навіть боязкість, а дерево кедр надає імені гідність і велич.

Іменини Вікторія святкує 24 жовтня, 12 вересня, 12 березня, 17 листопада і 23 грудня. Ласкаво цю дівчинку звуть Віка, Вікуля, Вікусик, Вікуся, Вікочка, Вікуша, Віконька, Вікі, Вік, Вікулечка, Торі, Торія. Православна форма імені – Вікторина.

Значення імені Вікторія

Кожне ім’я несе в собі певний заряд, який обумовлює появу у людини тих чи інших рис характеру. Вікторія має свої позитивні і негативні характеристики. Надає воно вплив і на долю.

Характер

Характеристики імені проявляються незалежно від того, чи повним ім’ям називають дівчину або скороченим. Віка в дитинстві завжди скромна і соромлива, вона не впевнена в собі і постійно соромиться. Має здатність створювати проблеми на порожньому місці, а батьки повинні перейматися, навіть якщо на перший погляд здається, що це дрібниця.

Вікулі притаманні акуратність, охайність і обов’язковість, величезне значення має визнання однолітків. Маленьку дівчинку легко поранити або образити. З віком Віка стає сміливіше, прагне самоствердитися і знайти твердість і впевненість в собі. Що означає її спроби досягти мети шляхом відчайдушних вчинків, іноді вона перегинає палицю. Наприклад, в юності може надмірно наносити макіяж або зухвало одягатися.

Неконфліктна, намагається уникати скандалів, не бере участі в розборках. Шанобливо спілкується з родичами чоловіка, велике значення приділяє спілкуванню з батьками і родичами. Незважаючи на твердість характеру і здатність досягати поставлених цілей, часто сумнівається в прийнятих рішеннях. Якщо немає впевненості у своїй правоті, може і відступити. Але якщо Вікторія твердо впевнена, що їй щось потрібно, доб’ється свого.

Сильна воля поєднується з малою цілеспрямованістю, тому часто Віка не доробляє розпочате до кінця. По натурі флегматик, що позначає деяку лінощі і сповільнену реакцію. Мало емоційна, рідко впадає в паніку і все робить грунтовно. Все у неї ретельно сплановано, на натхнення і удачу ця жінка не покладається.

Друзів у Вікторії мало, але вони вірні, як і вона завжди віддана своїм друзям. Багато хто відзначає її спостережливість, вміння слухати і чути, робити вірні висновки. Але сама рідко ділиться своїми думками, чому пояснення – її скритність. Відчуває настрій інших. Низькі вчинки, плітки, хамство – це не про Вікулю.

Настрій мінливий, пам’ять хороша, вона володіє великим терпінням. Багато читає, мислення розвинене, Віка вміє зіставляти факти, вникати в усі подробиці. У будь-якому колективі може знайти однодумців, колеги її люблять. Натура у неї діяльна.

Вікторія вважає за краще чоловіче оточення, в її житті чітко простежується постійне протиборство з протилежною статтю. Виклик чоловікам Вікторія кидає постійно, на роботі і вдома, в особистих стосунках. Це дозволяє їй самоствердитися, таким чином вона веде бій зі своєю невпевненістю. Про це свідчать і злегка неакуратний зовнішній вигляд, і помітна ексцентричність в поведінці.

Доля

З самого дитинства Вікторія тяжіє до чоловічого суспільства, заводить дружбу з хлопцями, грає в хлопчачі ігри. Рухлива і товариська, вона іноді замикається в собі, замислюється і стає мовчазною. Батькам потрібно якомога більше хвалити цю дівчинку навіть за незначні досягнення, щоб вона знайшла впевненість у собі.

Повірить в свої сили Віка у віці старше. Почне стежити за собою, бажаючи привернути увагу. Але найчастіше спроби самоствердження не будуть увінчані успіхом. Протягом усього життя ця жінка буде боротися з собою і шукати своє місце під сонцем.

Серед її захоплень можуть стати театр, мистецтво, відвідування різних вечірок і виставок. Її часто кидає в крайнощі, і неформальна культура якраз для неї. Пристрасті у Вікуші змінюються постійно. Але головне захоплення подорослішала дівчата-потурання примхам. Вона не прагне вийти заміж, створити сім’ю, просто витрачає всі гроші на розваги, одяг, авантюри.

Дорослішаючи, Вікторія зміниться, в ній з’явиться спокій і розсудливість. Вона втратить бажання виділитися будь-якими способами. Подібно квітці, вона розкриється з часом, стаючи повною пристрасті діловою жінкою. Доля у власниці цього імені не буде простою, але від цього її життя не стане менш цікавим та насиченим.

Любов

Вікторія розкривається в любові, але зробити це рано заважає її скутість, скромність і схильність до сумнівів. Вона дуже ретельно вибирає супутника життя, легкий швидкоплинний шлюб – це не для неї. Незважаючи на такий серйозний підхід до пошуку претендента на своє серце, вона і після заміжжя може сумніватися у своєму виборі.

Жінку приваблюють сильні і рішучі чоловіки, які впевнені в собі. Вони можуть дати їй увагу і турботу, підвищуючи її самооцінку. Але останнє слово завжди має бути за чоловіком. Часто буваючи незадоволена чоловіком, вона відкрито і прямо вказує йому на недоліки. Але як тільки Вікуля зрозуміє, що поруч з нею та сама людина, якій можна довіряти, з ким вона буде в повній безпеці і комфорті, ставлення зміниться і Віка стане білою і пухнастою.

Чоловіка ця жінка буде поважати і почитати, для неї сім’я — це, перш за все, затишок і комфорт. Цілком органічно вона відчуває себе в ролі домогосподарки, і всіма силами демонструє свої таланти друзям і знайомим. Дітей дуже любить, займаючись їх вихованням, намагається вселити їм, що в сім’ї найголовніша людина-батько.

З родичами чоловіка підтримує хороші відносини, велику роль відіграє її бажання якомога частіше збиратися з рідними. Є схильність пожертвування кар’єрою заради сім’ї. Як дружина Вікторія – просто ідеал чоловіка, незважаючи на складність характеру. Вона завжди буде йому вірна, віддана. В цьому виражаються її максималістські погляди.

З вибором партнера Вікулі допоможе сумісність імен. Кращим чоловіком для неї може стати Володимир, Аркадій, Валерій, Валентин, Михайло, Семен, Лев, Сергій Савелій. Щоб не розчаруватися в сімейному житті, їй варто уникати відносин з Владиславом, Віктором, Дмитром, Юрієм, Германом, Григорієм, Олександром.

Кар’єра

Побудова кар’єри для Вікторії дещо відрізняється, оскільки вона наділена безмежним працьовитістю, і будь-який керівник оцінить цей потенціал. Важливо вибрати правильний напрямок, щоб робота була в радість. Викладається Віка по максимуму, вона легко справляється з будь-якими поставленими завданнями, що дозволяє їй стати відмінним підлеглим і прекрасним відповідальним керівником.

Завдяки розвиненому відчуттю прекрасного, Вікушу чекає успіх на таких теренах, як дизайн і моделювання, вона може спробувати себе в модельному бізнесі, сфері розваг, менеджменті. Як правило, жінка з таким ім’ям довго шукає себе, пробуючи ту чи іншу діяльність, поки не знайде роботу, у якій їй буде комфортно.

З Вікторії вийде хороший перукар, вихователь або вчитель, з людьми вона легко ладнає, а до дітей безмежно добра. Ця жінка може зупинити свій вибір і на нетворчих професій, завдяки чоловічому складу розуму, їй сподобається робота наукового співробітника, конструктора, інженера або служба в МВС.

Незважаючи на легкість в спілкуванні і вміння працювати в колективі, Віка віддає перевагу роботі, на якій не потрібно постійного контакту з оточуючими. Важливо, щоб результат роботи залежав саме від неї. Фінансові питання у Вікторії завжди вирішуються добре, її люблять гроші.

У бізнесі пробувати себе не рекомендується. Як керівник, Вікторія може відбутися, вона завжди прагне до лідерства, але йти напролом вона нездатна. Кар’єрному зростанню може перешкодити її природна невпевненість в собі.

2 коментарі до “Значення імені Вікторія”

  1. кожна людина це особистість і одна характеристика ніколи не підійде стільком людям.

  2. Вікторія :

    Я так, скромно …. Розумниця, красуня, граю на гітарі і піаніно, граю в театрі, відмінниця, староста. Ось тільки партнера у мене немає!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *