значення імені віктор

Ім’я Віктор — значення, походження, доля

Відомо gоходження імені від латинського Віктор, що означає «Переможець». До слов’ян прийшло воно з Візантії, і набуло широкого поширення. Найчастіше так називають хлопчиків російської національності. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Віктор.

За церковним календарем іменини Віктор відзначає 13 лютого, його покровителем є святий мученик Віктор Коринфський. 24 листопада день ангела Вітюш, народжених восени. Їх покровитель – Віктор Дамаський.

Коротка характеристика імені

Скорочене ім’я звучить Вітя, хлопчика можна називати Вітюша, Вітьок, Вітенька, вік, Вітюша, Вітюшка, Вітюня.

Талісманом для Віктора стануть камені селеніт або сердолік. Селеніт дарує ясність розуму, заспокоює і допомагає сконцентрувати увагу, зміцнює сили і волю до перемоги. Одночасно він надає власнику такі якості, як ніжність, мрійливість, романтичність. Це добрий камінь, що зміцнює сімейні відносини, допомагає знайти щастя з коханою людиною. Особливо доброзичливий він до творчих людей.

Сердолік – любовний талісман і сімейний оберіг. Він захищає сім’ю від недоброзичливців, приворотів, сварок, скандалів, привносить пристрасність і темпераментність. Зміцнює і примножує життєві сили, розвиває інтуїцію, допомагає в прийнятті рішень, притягує матеріальне благополуччя. Важливо правильно вибрати камінь. Мінерал з різними вкрапленнями надає зворотну дію.

Сприятливий колір для Вітеньки – зелений і відтінки синього. Сприяють йому Уран і Меркурій, стихія імені – повітря. Повною мірою характер імені розкриється, якщо назвати їм народжених під знаками водолія або тельця малюків.

Тотемними тваринами стануть кінь і цвіркун. Кінь являє собою силу і міць, ця граціозна і гармонійна тварина дарує свободу і рішучість в дії, мудрість і вірність. Кінь здавна вважався символом мужності, сильного духу, родючості. Християни приписували коню такі якості, як благородство і перемогу. Брали участь вони в похоронних обрядах, слов’яни були впевнені, що коням відомі таємниці загробного світу.

Цвіркун, як прийнято вважати, охороняє будинок, приносить щастя і спокій. Обов’язково в будинку повинен був проживати цвіркун, якщо він йшов з хати, сім’ю наздоганяла біда. Його стрекотіння приносить довголіття, достаток, він є уособленням сімейного вогнища.

Для хлопчика на ім’я Вітя символьними рослинами є береза, гвоздика і чортополох. Береза – символ відродження і світла, вона дарує надію і з’єднує світ живих і мертвих, добро і зло, небо і землю. Гвоздика для Вітеньки підходить біла, вона символізує любов і вірність. У слов’янській традиції вважається, що ця квітка виросла зі сліз Пресвятої Богородиці, тому шанують його як символ безмірної материнської любові.

Чортополох уособлює нескореність і дух протиріччя, виклик і самотність. Його колючки ототожнюються зі злістю, з якою зіткнувся Ісус, за що поніс борошна. У християнстві це символ мучеництва. А в східних країнах йому приписують такі якості, як довге життя і стійкість. Чортополох стоїть на захисті будинку від нечисті.

Метал для Віктора – ртуть. Неоднозначний і рухливий, невловимий і невідчутний, цей символ дає зрозуміти, що характер може постійно змінюватися, трансформуватися, але не завжди це йде на користь. Популярністю цей метал користується у магів.

Значення імені Віктор

На Значення імені Віктор впливає пора року народження малюка. Зима надає характеру твердості, суворості. Вітя, народжений в холодну пору року, має норовливий характер, він принциповий і послідовний. У нього все йде за планом, але в глибині душі він мріє про пристрасні і глибокі стосунки. Віктор–—однолюб, часом поводиться як розпещений малюк.

Весна дарує характеру мрійливість і легкість, весняний Вітя схильний до зміни настрою, йому притаманні впертість і наполегливість, амбітність і працьовитість, чуттєвість і вразливість.

Це творча людина, яка цінує доброту, чуйність і відкритість. Він потребує доброї і розумючої музи, яка розділить з ним всі досягнення і поразки.

Чоловік, народжений влітку, замкнутий і потайний, але за маскою жорсткої людини ховається романтик, що мріє про сім’ю. Друзів у нього дуже мало, але в кожному з них він упевнений. Дружина Віті потрібна спокійна і сильна.

Осінній Вітенька—самовпевнений інтелектуал, який сприймає тільки свою думку. Його точка зору єдино вірна, він готовий доводити це постійно. Норовливість і наполегливість дозволяють йому долати труднощі, але жити з людиною дуже важко. Гармонійні відносини з осіннім Вітею побудувати складно, він власник і не потерпить чужої уваги до своєї жінки. Зате сам завжди оточений жіночою увагою.

Характер

За характером Віктор сангвінік. Він відноситься до людей, які вимагають постійної уваги і визнання. Думка оточуючих для нього вкрай важлива. Багато залежить від миттєвого настрою чоловіка, у нього бувають вчинки, які важко пояснити з логічної точки зору. Найбільше Вітюша не терпить байдужості і самотності, приймає все близько до серця, і вірить в людей.

Протягом життя Вітя не втрачає мрійливості та імпульсивності. Він гостро реагує на несправедливість, намагається встати на захист слабких.

У своєму житті йому складно розібратися, але поради іншим дає із задоволенням, допомагає в складних ситуаціях. Він цікавий співрозмовник, з хорошим почуттям гумору і дотепністю, але оточуючих часто дратує його самозакоханість.

Доля

Доля прихильна до власника цього імені, Віктора часто порівнюють з птахом Фенікс, який завжди повстає з попелу. Так і Вітюшу не здатні зломити ніякі мінливості долі, він непохитний оптиміст. Радіє кожному дню, і з будь-якої складності виносить позитивний досвід.

Йому варто навчитися діяти більш обдумано, оскільки його імпульсивність в справах призводить до не того результату, який очікує. Чоловік прагне до гармонії, свято вірить в людей, що часто призводить до розчарувань. З часом він вчиться приховувати свої думки і ретельно вибирати друзів.

Любов

Віктор відомий ловелас, він втрачає інтерес до дівчини відразу після того, як доб’ється її розташування.

Непростий за характером, привабливий молодий чоловік досягає великих перемог в любові. Але рано чи пізно він зустрічає свою другу половинку, закохується і одружується. Як правило, один раз і на все життя. Сумісні прогнози на спільне життя у Віктора з Анастасією, Надією і Оленою, з власницями цих імен може вийти ідеальна сім’я.

Віктор відмінний господар, трохи притискний, схильний до економії. Він цінує сімейні традиції, дружину любить і цінує, дітей обожнює, але часто поводиться занадто строго. З-за цього вони можуть, дорослішаючи, віддалитися від батька. Домашніми справами займається із задоволенням, допомагає дружині у всьому. Єдиний недолік – Вітюша дуже ревнивий. Лише розумом і терпінням жінка доб’ється спокою в сім’ї, оскільки Вітя готовий йти на компроміс.

Кар’єра

Професійна реалізація важлива для Віктора, але він вважає за краще вибирати рідкісну справу і досягати в роботі досконалості. Він чудово орієнтується в таких галузях, як конструювання, книговидання, наука, управлінська діяльність. З Вітеньки вийде унікальний фахівець, яку б стезю він не вибрав.

Важливо, щоб робота не була одноманітною, монотонною, і доставляла чоловікові задоволення. Бажано вибрати професію, де Вітюша не буде обділений увагою. З нього вийде прекрасний керівник, тим більше що по кар’єрних сходах володар імені Віктор піднімається швидко.

Бізнес теж під силу Віку, він чудовий організатор, вміє зосереджуватися на головному, розставляти правильні пріоритети. Власна Справа буде успішною, якщо Віктор навчиться підпорядковувати свої емоції і прислухатися до голосу розуму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *