значення імені женя

Ім’я Євген, Женя — характеристика, доля

Ім’я Євген походить від давньогрецького Євгенес, який в перекладі означає благородний. Ця именоформа часто використовувалася в 19 столітті, так називали хлопчиків з дворянських кланів. Якій національності належить ім’я, достеменно невідомо, але воно набуло широкого поширення серед слов’янських народів. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Євген.

Коротка характеристика імені

Ім’я Женя має багато зменшувально–пестливих форм, хлопчиків можна називати Женечка, Женьок, Женька, Женьчик, Жека, Геша, Гешка, Евгеша, Геня.

Іменини Євген відзначає в день, близький до дня свого народження. Це 21 або 31 січня, 2, 25, 26 лютого, 4, 10, 20 березня, 3, 31 серпня, 8, 29 жовтня, 7, 23, 26 грудня.

Протегує власникам цього імені преподобний Євген Віфінський, який відрікся від мирського життя і пішов у монастир, де кілька років до своєї смерті вів богоугодне життя, мученики Євген Мелітинський, Євген Трапезундський, Євген Севастійський, Євген Дамаський, Євген Кесарійський.

Удачу чоловікові на ім’я Женя приносять рубін і яшма. Рубін – королівський камінь, який символізує гідність, мир і любов. Він дарує власникові життєву силу, допомагає в справах, приводить думки в порядок. Рубін в християнстві уособлює страсті Господні. Камінь розрізняють «чоловічий» — темного кольору, і «жіночий» — світлий. Носити його прийнято на лівій частині тіла.

Яшма дарує власнику енергію життя, мужність і увагу, він підсилює інтуїцію і здібності до ясновидіння, загострює почуття. На сході вважається, що яшма уособлює таємницю буття.

Стихія імені – вогонь, щасливі кольори – білий і відтінки синього. Протегують Євгену Венера і Меркурій, а найбільш повно характер імені розкриється, якщо назвати ним хлопчика, народженого під знаком тельця або риб.

Морський коник і перловиця є тотемними тваринами Жені. Морський коник символізує владу і могутність, дарує впертість і мужність, вірність своїм поглядам і переконанням. Одночасно проявляються такі якості, як висока емоційність і сентиментальність. Це тварина допомагає власникові пристосовуватися до будь-яких обставин і уникати небезпеки. Перловиця-символ відданості і вірності.

Серед рослин для Евгеши виділяють наперстянку і незабудку. Наперстянка—яскрава квітка, що характеризується працьовитістю і посидючістю, за формою нагадує швейний наперсток, цей дзвіночок охороняє житло. Незабудка—символ вірності, відданості, віри і ніжності, любові, перевіреної відстанями.

Дерево для Євгена – липа, символ любові. Листочки нагадують сердечко, яке асоціюється з м’якістю, відданістю, жіночністю. Вироби із золота–кращі талісмани чоловіки з цим ім’ям, уособлюють сонячний початок, духовну досконалість, велич, владу.

Значення імені Євген

Значення імені Євген змінюється від пори року народження малюка. Зима привносить в характер впевненість. Женя, народжений взимку – оптиміст, який легко вирішує стоячі перед ним завдання. Його активна позиція стає прикладом для всіх.

Весна дарує власникові цього імені імпульсивність і емоційність. За життя весняний Женечка авантюрист, який може багато чого досягти в житті, якщо приборкає такі якості, як неврівноваженість, мінливість і природну лінь.

Літні хлопчики часто схильні до чужого впливу, легко йдуть на поводі у громадської думки. Їм важливо мати підтримку, головне, щоб поруч виявилися “правильні” люди, інакше недалеко до біди.

Осінь приносить в характер Жені стійкість і рівновагу. Його життя підпорядковане плану, і все відбувається під його чуйним контролем. Це вірний друг, на якого завжди можна покластися.

Характер

За характером Євгена можна віднести до флегматиків. Розважливість і далекоглядність дозволяють йому будувати своє майбутнє в стабільному ключі. Незважаючи на те, що Женя має відмінний потенціал, нерішучість і пасивність, зайва м’якість часто стають причиною його невдач у справах.

Характер Євгена відрізняє стриманість і тактовність, в той же час він може бути досить прямолінійний у висловлюваннях. Його ставлення не залежить від того, до якого соціального шару відноситься людина, він може допомогти навіть незнайомцю, якщо це буде потрібно. Женя доброзичлива людина з хорошим почуттям гумору, не любить конфліктів, не тримає зла і образ.

Чоловікові з цим ім’ям важливо не піддаватися депресії, не замикатися на своїх проблемах. Від апатії йому дуже складно позбутися, оскільки схильність до меланхолії і нудьги проявляються вже в дитинстві. Відкритим його не назвеш, Євген не любить показувати справжні емоції, тому іноді здається, що це черствий і байдужий чоловік. Насправді йому притаманні вразливість і чутливість.

Доля

Доля Євгена досить складна. У більшій частині, його життя буде залежати від обраної моделі поведінки, яка закладається його батьками. Він зможе досягти великих успіхів у кар’єрі, якщо зробить правильний вибір професії. Але це дається Женечці насилу, він довго зважує всі за і проти, розмірковує.
За вдачею перфекціоніст, максималіст, навіть якщо домагається успіху, йому завжди цього мало. Тому постійно незадоволений життям. Ділова жилка присутня, і навіть дозволяє створити власний бізнес, який активно розвивається. У нього є така риса, що Женьок завжди шукає щось кращого, готовий для цього міняти роботу, місце і навіть країну проживання.

Любов

В дружбі Євген відданий і вірний, але у виборі супутниці життя керується душевними якостями. Йому важливо, щоб поруч була жінка-загадка, яку він буде розкривати все життя. Це однолюб, який стає прекрасним сім’янином і батьком. Обожнює дітей, своїх і чужих, допомагає по господарству. Не терпить сімейних розборок і конфліктів, розлучення для нього – трагедія.

Багато хто звинувачує чоловіків з цим ім’ям в безхарактерності, але це помилкова думка. Євген стоїть на захисті своєї сім’ї, і завжди буде піклуватися і оберігати близьких. У відносинах цінує взаєморозуміння і вірність, хоча в молодості не проти погуляти.

Міцний шлюб може створити в жінками на ім’я Анна, Валерія, Оксана, Дарина, Наталія, Людмила, Віра, Юлія. З представницями прекрасної статі на ім’я Олена, Марина, Варвара, Яна можуть виникати розбіжності.

Кар’єра

Різнобічні захоплення Євгеші забезпечують широкий вибір професій, якими він може зайнятися. Цей чоловік стане прекрасним програмістом, інженером, конструктором, техніком. Він прекрасно розбирається в техніці, любить цифри, йому з легкістю даються точні науки. З дитинства обожнює автомобілі і добре в них розбирається, тому робота слюсаря, водія, електрика–діагноста для нього стануть найбільш підходящими.

З Євгена вийде хороший керівник, чуйний і Уважний, в міру вимогливий. Найголовніше, знайти той напрямок, який повністю захопить його. Тоді Женя досягне висот у кар’єрі. В іншому випадку, нецікава робота призведе до депресії, яку Євген схильний заглушати шкідливими звичками.

Важливе значення відіграє і матеріальна винагорода, тільки в разі гідної оплати ця людина готова викладатися на роботі повністю. Процвітання чекає його у власному бізнесі. Але вести його слід поодинці, партнерські відносини не для нього. Він занадто егоїстичний, щоб ділити успіх з іншими людьми, і недостатньо довіряє оточуючим. Процвітанню сприяють працьовитість і цілеспрямованість Євгена, єдиною перешкодою до успіху може стати авантюризм цієї людини, любов до ризику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *