значення імені дмитро

Ім’я Дмитро, Діма — характеристика, значення, доля

Ім’я Дмитро має грецьке коріння, що означає землероб, плід землі. Відомо його походження на Русі після прийняття християнства, поширення воно отримало і серед католиків. Цим ім’ям називали своїх синів князі і царі, і в даний час воно не втрачає своєї популярності. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Дмитро.

Коротка характеристика імені

Це енергетично сильне ім’я, протегує чоловікам великомученик Дмитро Солунський, іменини 8 листопада. День пам’яті Дмитра Донського 1 червня, відомий полководець також зарахований до лику святих. При хрещенні хлопчик отримує ім’я Димитрій. Ласкаво малюків називають Діма, Дімочка, Дімуля, Дімка, Дімон, Дімушка, Дімуся, Мітя, Мітенька, Мітюша, Мітюня, Мітяй.

Число удачі для Дімочки – 7, воно несе йому яскраве і динамічне життя. Камінь-талісман – опал і лазурит. Опал володіє магічними властивостями, символізує надійну дружбу. Чорний камінь приносить удачу і щастя власникові, рятує від нервових хвороб і розладів. Лазурит допомагає втілювати задумане в життя, очищає ауру, приносить у відносини пристрасть. Позбавляє від негативних думок і тривоги.
Сприятливі кольори для Дмитра синій і червоний, стихія – земля, а планета-покровитель – Сатурн і Плутон. Ім’я подарує людині позитивні якості, якщо їм названий хлопчик, народжений під знаком скорпіона.

Тотемні тварини – тигр і морж. Тигр символізує силу і успіх, справедливість і безстрашність. Він стрімко захищає своїх від ворогів. Але в азіатських країнах йому приписують такі якості, як кровожерливість, агресію, зло. Морж дозволяє осягнути таїнство буття, знайти своє місце в житті.

Приносять удачу Дімі в’яз, хризантема і горобина. В’яз уособлює гідність, опору, силу, а також скромність і невибагливість в життя. Горобина дарує людині скромність, вона захищає сім’ю від бідності, береже стосунки. Хризантема – символ любові і печалі. У Китаї цю квітку дозволено носити тільки членам імператорської сім’ї, як уособлення гідності, влади, високого становища.

Дмитрику підійдуть прикраси з срібла, вони дозволяють досягти гармонії з самим собою, дарують красномовство і наділяють божественною мудрістю. Цей метал захищає власника від негативних проявів.

Значення імені Дмитро, Діма

Значення імені Дмитро змінюється в залежності від пори року народження. Народжений взимку, чоловік дуже амбітний, володіє лідерськими якостями, прагне проявити себе з кращого боку в усіх відношеннях.

Весна дарує впертість і непередбачуваність, Діма весняний вічно знаходиться в пошуку кращого.

Емоційність і запальність – відмінні риси характеру Дмитра, народженого влітку. Він погано контролює пориви, і часто це дуже заважає йому в житті і любові.

Осінь приносить в характер спокій і практичність. Такі люди легко заробляють великі гроші, і так само легко їх витрачають.

Характер

За характером Дмитро холерик, дуже імпульсивний і замкнутий. Часто керується емоціями, не відрізняється тактом і дипломатичністю, любить рубати з плеча. Прямолінійність заважає побудові рівних відносин, як в сім’ї, так і на роботі. Інтуїція розвинена добре, він керується в прийнятті рішень своїми почуттями.

Не сприймає брехню і лицемірство, з друзями щедрий і чуйний. Вірить у свої ідеали, не любить конфлікти, і всіма силами намагається їх уникати.

Має відмінне почуття гумору, що дозволяє йому згладжувати гострі кути у відносинах. Зла довго не пам’ятає, швидко відходить. Любить бути в центрі уваги, водночас не відкриває своїх почуттів.

Доля

Багато в чому доля Дмитра залежить від того, яким ім’ям його частіше називають. Діма, Дмитро завжди прагнуть досягти своїх цілей, і у нього це добре виходить.

Вони не кар’єристи, але фортуна прихильна до власників цього імені, тому серед Дмитрієв дуже багато керівників.

Ім’я Мітя більш спокійне, маленький Мітяй схильний до стресів і меланхолії. Дорослішаючи, стає залежним від громадської думки, тому не здатний на серйозні вчинки. Він легко піддається тиску. Вирішують, як називати дитину на ім’я Дмитро, батьки і оточення.

Любов

У відносинах Діма не відрізняється рішучістю, він повинен бути впевнений, що почуття взаємні. Невизначеність робить його слабким, вибиває з колії. Характер ревнивий, може знайти навіть незначний привід, щоб розірвати стосунки. Одружитися рано не поспішає, він повинен бути впевнений у своїй обраниці.

До сім’ї відноситься трепетно, дуже прив’язаний до дітей, проводить з ними вільний час. Навіть після розлучення бере участь у їхньому житті. Але дружині Дмитра доводиться нелегко, він як маленька дитина впертий і примхливий, вимагає уваги та участі. Почуття проявляє скупо, егоїстичний.

Якщо Діма не навчиться йти на компроміс і не стане більш відкритим у прояві почуттів, рано чи пізно шлюб розпадеться. Сприяє цьому ревнощі чоловіка і вибуховий характер.

Хороша сумісність у Мітеньки з жінками на ім’я Анна, Наталя, Олена, Любов, Марина, Олеся, Яна. Шлюб з представницями прекрасної статі на ім’я Катерина, Софія, Христина, Поліна, Юлія, Жанна обіцяє бути недовгим.

Кар’єра

Діма по натурі природжений технар. Він швидше вибере професію, пов’язану з комп’ютерами та іншою технікою, і досягне в цій сфері багато чого.

Живий аналітичний розум дозволить стати Дмитрику відмінним програмістом, інженером, винахідником. Ніколи не вплутується в сумнівні справи, але іноді емоційність бере гору над розсудливістю, що може погано закінчитися.

Вміє Діма працювати з людьми, з нього вийде прекрасний керівник, живий, дисциплінований, старанний і працьовитий. Він здатний чітко і грамотно розподілити обов’язки і позначити фронт роботи. Раціональне мислення і вміння пристосовуватися допоможуть йому легко орієнтуватися в складних ситуаціях.

Може відмінно проявити себе в творчій роботі. Дмитро–гравець командний, він вважає за краще діяти спільно. Має ділову хватку, але в бізнесі успіх його чекає лише в тому випадку, якщо він навчиться контролювати свої емоції і діяти самостійно. Оскільки покладатися на інших в бізнесі-не завжди вірне рішення. Його чекає успіх в медицині, юриспруденції, спорті, в політиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *