значення імені володимир

Ім’я Володимир — значення, походження, доля

Відомо первісне походження імені з язичництва, але після хрещення Русі воно стало християнським. Оскільки ініціатора поширення християнства звали Володимиром. Що означає це ім’я для хлопчика? У перекладі зі слов’янської мови Володимир – володіє світом. Головним покровителем є князь Володимир, який прийняв православну віру в Корсуні, день пам’яті – 28 липня. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Володимир.

Коротка характеристика імені

Скорочене ім’я – Володя або Вова. Мають місце такі варіанти, як Вовочка, Вовка, Вован, Вованчик, Володенька, Вовушка, Вовчик, Воля, Владя, Вовуся. Це сонячне ім’я, що несе в собі позитивну енергетику.

Талісманом для Володеньки стане яшма, камінь вченого і мандрівника, що дозволяє досягти висот у кар’єрі. Вона захистить власника від пристріту і псування, відкриє дар передбачення, посилить сміливість, продовжить життя, подарує красномовство.

Щасливим кольором для Вови стануть червоний, зелений і фіолетовий, число імені – двійка, стихія – повітря. Протегують власникам імені такі сильні планети, як Венера і Сонце. Володею можна називати хлопчиків, народжених під знаками зодіаку терези і водолій, незалежно від того, якої національності батьки.

Символами для Вовочки серед тварин є олень і яструб. Олень символізує благополучне і багате життя, оновлення і чистоту, достаток і духовність. Він дарує мудрість і сміливість, підтримує сили і розсудливість, стрімкість і грацію. Олень уособлює перемогу добра, він здатний творити чудеса, переносить душі в інший світ.

Яструб – хижак, який уособлює силу небес. За переказами, він здатний долетіти до сонця. У християнстві яструбу приписуються здібності дарувати божественне осяяння, це символ надії. Приручені птахи – це звернені в іншу віру язичники.

Талісманами серед рослин для Володеньки стануть клен, береза і верес. Клен дарує характеру скромність і душевну рівновагу, вселяє впевненість і пригнічує негативні емоції. Кленові листя є символом любові і чистоти, вони протегують закоханим. Вироби з листя вносять в будинок світ, оберігають сім’ю від зла і нечисті.

Верес уособлює пристрасну любов і радість. Але в християнстві цій рослині приписували властивості дарувати самотність, оскільки саме з вересу спліталися вінки розлуки. Береза – символ сімейного щастя, це священне дерево, яке уособлює чистоту і світло.

Володимиру підійдуть прикраси зі срібла, благородний метал захистить невинність і подарує життєву мудрість, вбережений від неприємностей і розкриє у власника екстрасенсорні здібності.

Значення імені Володимир

Значення імені Володимир залежить від пори року, в яку народився хлопчик. Народжені взимку Володі проявляють стійкий характер, вони легко переносять життєві перипетії. Це щирі і відкриті люди, здатні любити.

Весна дарує легковажність і темпераментність, натура у таких чоловіків трепетна і ніжна, вони погано переносять критику і потребують постійної підтримки, схвалення з боку близьких людей. Такому чоловікові потрібна сильна жінка.

Літні Володеньки влюбливі і чарівні, але за характером слабкі. Їм складно побудувати стабільне життя, вони перевагу віддають пошукам пригод. Для них сім’я не є метою, і всі турботи по організації сімейного вогнища ляжуть на плечі жінки.

Осінь дарує Вовочці розсудливість і спокій. Осінні чоловіки дуже врівноважені і легко приймають у своє життя зміни. Домагаються бажаного завжди, не йдуть напролом, а витончено обходять перешкоди. У володаря імені Володимир, народженого восени, в житті має бути все ідеально.

Характер

Володі притаманні такі якості, як допитливість і багата фантазія. Він із задоволенням пізнає все нове і незвідане, любить складати і фонтанує ідеями. Це творча особистість, природжений артист. Старанність і обов’язковість не дозволяють Вові ставитися до справ з прохолодою.

Характер спокійний, вивести його з себе практично неможливо. Він легко обходить конфліктні ситуації, залишаючись при цьому на лідерських позиціях. Привітність і доброзичливість притягують до нього людей, всі вчинки обдумані і прораховані. Йому дорого думка оточуючих, важливо їх визнання.

Володимир добре розбирається в людях, друзі у нього такі ж амбітні і неординарні особистості. До негативних рис можна віднести образливість і егоїзм, які в дорослому житті можуть принести йому розчарування. Чоловік вміє контролювати свої емоції, зберігає холоднокровність в складних ситуаціях.

Доля

Володю чекає удача в справах, його наполегливість дозволяє отримувати все, що йому потрібно. Володар цього імені живе справжнім, досягає висот у професійній сфері, користується заслуженою повагою оточуючих. Не поступається моральними принципами, але якщо потрібно, то зробить все, щоб уникнути суворої відповідальності за можливі провини.
Доля благоволить Володимиру, його життя насичене і яскраве. Здоров’я теж не підводить, і довгі роки чоловік живе собі на втіху.

Любов

Назвати ловеласом Володеньку складно, але він досить влюблива людина. Молодий Вова може заводити відразу кілька романів, підкуповує його ніжність і ласка. До любовних невдач ставиться важко, вони його травмують. Згодом знаходиться та єдина, з якою Володя готовий створити сім’ю.

Супутниця Володимира повинна бути така ж яскрава і розумна жінка, як він сам, має значення і зовнішня привабливість. Створюючи сім’ю, Влад стає зразковим сім’янином, цінує домашній затишок і комфортне життя. Але варто пам’ятати, що в житті Володимира багато місця займає робота, тому не варто розраховувати на нього в домашніх справах.

Не схильний до зрад, піти в обійми іншої жінки його можуть спонукати тільки погані відносини в сім’ї. Хороша сумісність у володарів цього імені з Аллою, Євгенією, Веронікою, Іриною, Наталією, Любов’ю, Ольгою, Софією. Жінки на ім’я Надія, Єлизавета, Олена, Ніна, Майя, Лідія навряд чи стануть гідними супутницями життя для Володеньки з-за дуже великої різниці в життєвих пріоритетах.

Кар’єра

Володимир, як іноді здається, одружений на роботі. Він присвячує трудовій діяльності більшу частину свого часу, успіх чекає його на кожному кроці.

З чоловіків з цим ім’ям виходять чудові лікарі, громадські діячі, політики і журналісти. Творчі задатки дозволяють їм стати відомими режисерами і письменниками.

Матеріальна складова не є головною у виборі напрямку діяльності, на першому місці стоять можливості розвитку і становлення особистості. Розсудливість, холоднокровність, амбітність—якості справжнього лідера, які допоможуть підняти власний бізнес. При цьому важливо, щоб справа захоплювала Володимира, сприяла самовираженню, розкриттю потенціалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *