значення імені вадим

Ім’я Вадим — характеристика, походження, доля

Походження імені Вадим досі достеменно невідомо, за однією з версій воно прийшло з старослов’янської мови, в перекладі означає сперечальник, що наводить смуту. Згідно з іншою версією ім’я має австрійське коріння, і перекладається як вітер, символ свободи. Ім’ям Вадик називають дітей різні сім’ї, незалежно від національності. Але в Росії воно набуло поширення. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Вадим.

Коротка характеристика імені

Протегує власникам цього імені священномученик Вадим перський. Іменини святкуються 22 квітня. Вадим—це повна версія іменоформи, скорочене ім’я—Вадя. Можна кликати хлопчика Вадик, Вадечка, Вадюша, Вадимчик, Вадимка, Ваденька.

Талісманом для Вадима стануть камені – лазурит, кровавик або чорний опал. Лазурит уособлює щирість і відкритість. У Стародавньому Єгипті йому приписувалися такі якості, як процвітання і безсмертя, а в східних країнах камінь є символом влади і благополуччя. Це камінь любові, надії, радості, він допомагає здійснити задумане.

Кровавик використовувався магами і чаклунами в ритуалах, він наділяє володарів мудрістю і хоробрістю, дозволяючи досягати бажаного. Найкраще носити прикрасу з кривавиком в срібній оправі.

Чорний опал—складний камінь, який здатний захистити власника від зла і псування, відмінно поєднується з оправою із золота. Але варто розуміти, що опал приносить удачу тільки народженим в жовтні. Його не рекомендується носити людям з нестійкою психікою.

Для хлопчика на ім’я Вадим щасливими кольорами стануть чорний, червоний, синій. Протегують йому Місяць і Меркурій, стихія імені – вогонь. Цим ім’ям краще називати малюків, народжених під знаком риби і телець.

Тотемна тварина—Віл, символ благополуччя, плодючості, сонячного початку. Цінується ця тварина в Китаї, як уособлення весни, відродження, мудрості. Віл дарує власникові силу і міць, але як її направить особа – на творення або руйнування – залежить від того, чи здатний він втихомирити свій норов. Допомагає в справах людям, які націлені на результат і не бояться труднощів. Метал-покровитель—залізо, дарує власникові завзятість і непохитність у досягнення мети.

Рослини символи для Вадика – кульбаба, горіх і жоржин. Кульбаба є уособленням сонячного початку, світла, життєрадісності, добра, краси, легкості і свободи. Ця рослина, яка може рости в будь-яких умовах, вона символізує завзятість, боротьбу до кінця, викорінення труднощів.

Горіх символізує приховані багатства, щастя і плодючість. Дерево ніколи не пересаджують, оскільки вважається, що його не можна турбувати. Слов’яни були переконані, що в ньому живуть нечисті сили, тому поруч з будинком висаджувати горіх не прийнято. Жоржин–квітка любові. Він підсилює потяг і розкриває творчі здібності. Допомагає в реалізації планів, допомагає здійснювати навіть нездійсненні мрії.

Значення імені Вадим

Значення імені Вадим залежить від дати народження. Пора року привносить свої характеристики, які відрізняють володарів імені. Зимового Вадика можна характеризувати як людину щиру, добру, яка піклувається про близьких. Для нього важливі хороші відносини, він цінує дружбу. Характер спокійний і врівноважений.

Вадя, народжений навесні, дуже порядний і розважливий, любить комфорт і намагається своє життя зробити максимально зручним. Дещо марнославний, любить увагу з боку протилежної статі. Прагне досягти в житті висот, отримати високооплачувану роботу, цінує матеріальне благополуччя.

Літо дарує власникові імені енергійність, активність, відкритість. Це альтруїсти, які готові завжди допомогти і підтримати. У той же час, присутні такі негативні якості, як лінь і прагнення отримати все і відразу. Компроміси даються літньому Ваді нелегко, що відбивається на особистих і сімейних відносинах.

Життя осіннього Вадима просякнуте авантюризмом, він жадає пригод. Прагне досягти в житті якомога більше, практичний і прагматичний, але йому не вистачає стабільності. Жити з цією людиною важко, але якщо йому попадеться мудра жінка, здатна втихомирити його характер, з Вадика вийде відмінний сім’янин.

Характер

За характером Вадим холерик, активний і імпульсивний, не боїться сказати правду в очі, прямолінійний, що нерідко ображає оточуючих. Не любить викликати жалості, тому приховує свої слабкості і переживання. Самовпевнений і рішучий у справах, сподівається тільки на свої сили.

До недоліків характеру можна віднести високу емоційність, палкість, імпульсивність. Таке поєднання нерідко призводить до того, що Вадя поводиться занадто демонстративно і зухвало. Він готовий на все, щоб здійснити задумане, і якщо у нього щось не виходить, він щиро дивується, чому.

Батькам варто звернути увагу на розвиток таких рис характеру, як посидючість, терпіння і уважність. Невгамовну енергію слід направити в потрібне русло, інакше вона буде заважати навчанню. Тим більше що батьків Вадик дуже цінує і любить, і намагається не засмучувати. Слід поміняти ставлення дитини до проблем. Діючи імпульсивно, хлопчик часто зосереджується на своєму ставленні до проблеми, а не на пошуку шляхів вирішення.

Невдачі перетворюють Вадима в замкнуту людину, цього не слід допускати, оскільки вихід з цього стану буде довгим і важким. Варто відзначити такі важливі риси, як цілеспрямованість і наполегливість. Вадя завжди впевнено йде до своєї мети. Чоловік з цим ім’ям прекрасно розбирається в людях, тому розчарування відчуває рідко. У нього немає недоліку в вірних друзях, яких він цінує і поважає.

Доля

Життя Вадима завжди яскраве і виразне. До невдач він, як правило, ставиться зі здоровим гумором. Маючи безліч талантів, він може домогтися всього, чого забажає.

Якщо враховувати значення імені, як епрагне до слави, то стає ясно, що фортуна завжди на стороні Ваді. Будучи улюбленцем долі, він отримує задоволення від життя.

Любов

Темпераментний і чуттєвий Вадічка любить різноманітність. Йому важливо, щоб поруч була жінка, якою Вадим міг би пишатися. Для нього важлива зовнішня привабливість обраниці. Натура у чоловіка мінлива, враховуючи імпульсивність і мінливість, часто стосунки не доводить до логічного кінця.

Одружується Вадим пізно, оскільки довго шукає ідеальну жінку. Але якщо вирішить створити сім’ю, то для своєї обраниці зробить все. Будинок для Вадима – святе місце, де він може насолодитися тишею і спокоєм. Він велике значення приділяє комфорту і затишку. Сім’я на першому місці, і Вадя робить все, щоб його близькі ні в чому не потребували.

Хороша сумісність у Вадима з жінками на ім’я Надія, Катерина, Віра, Олександра, Любов, Світлана. Складні стосунки очікують володаря імені Вадик з Оленою, Поліною, Ганною, Аліною, Майєю, Ольгою, Тамарою, Аллою.

Кар’єра

Здібності та вміння Вадима допомагають йому в роботі і в особистому житті. Це відповідальний і виконавчий працівник, уважний і чуйний керівник. Для нього колектив є другою сім’єю. Але не варто забувати, що Вадик буває хитрий і розважливий, здатний поступитися чужими інтересами заради своєї вигоди.

Чоловік на ім’я Вадим ніколи не працюватиме, якщо йому не подобається професія, незалежно від того, який дохід вона може йому принести. Йому важливо усвідомлювати свою важливість, приносити користь людям. Тому з Вадика вийде відмінний адвокат, юрист, журналіст, політик, викладач.

Творчі професії сприяють самовираженню, дозволяють отримати доступ до слави і грошей. Якщо він зв’яже своє життя з кіно або музикою, то доб’ється небувалих висот. Йому важливий сплеск енергії, тоді він розкривається повністю. Це ж стосується і бізнесу. Власна справа допомагає знайти славу і успіх, адже ведення бізнесу, особливо в нашій країні, це гра на виживання, та правила цієї гри Вадим приймає із задоволенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *