значення імені денис

Ім’я Денис — характеристика, походження, доля

Ім’я Денис має давні корені, воно прийшло з грецької мови, що означає в перекладі належить Діонісу – богу веселощів. Є версія, що походження імені було не в Греції, а у Фракії. Форма Денис поширена на пострадянському просторі, важко сказати, якій національності воно належить. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Денис.

Коротка характеристика імені

Повне ім’я для хлопчика може звучати Денис, Деніс, Діоніс, а ласкаво малюків називають Деня, Дениска, Денисочка, Денчик, Денні, Ден, Денька, Денуся, Деша. Протегує володарями цього імені Преподобний Діонісій Радонезький. День ангела залежить від дати народження, наприклад, ті що з’явилися на світ у січні відзначають іменини 17 числа, в липні – 8-9 числа.

Щасливими каменями для Дениса стануть хризоліт, сапфір і малахіт. Хризоліт володіє могутньою силою, яка здатна виганяти демонів, охороняти власника від неправильних вчинків. Він допомагає уникнути небезпеки. Це камінь удачі і миру, підігріває почуття, символізує духовну чистоту і моральність. Підтримує в торгових справах. Підсилює дар провидіння, він здатний змінювати відтінок в залежності від освітлення.

Сапфір-камінь, що символізує безкорисливі відносини, дружбу, справедливість. Захищає володаря від злості і заздрості, дарує удачу і хоробрість. Він благоволить людям, сильним духом, для яких слово честь – не порожній звук.

Малахіт – символ життя, гармонійних відносин. Він сприяє здійсненню задуманого, оберігає від хвороб і бід. Власники прикраси з малахітом досягають гармонію з собою і зі світом. Але вважається, що цей камінь здатний притягнути недоброзичливців, тому варто бути обережними.

Сприятливі кольори для Дені – зелений, коричневий і сірий, стихія – вода, що символізує плин життя і мінливість, а знак зодіаку – телець і терези. Саме у народжених під цими знаками розкривається характер імені повною мірою. Протегують Денечці Венера і Меркурій.

Символом імені є тварина телець, яке уособлює чистоту і жертовність. На Сході теля є ототожненням родючості. Він дарує власникові імені такі риси, як любов до прекрасного, наполегливість і рішучість у досягненні мети, доброту і рішучість, відданість і справедливість. Протегує Телець в кар’єрних справах.

Серед рослин Дені підходять каштан і Конвалія. Каштан є символом цнотливості, він захищає чоловіка від пристріту і порчі, нейтралізує дію негативних сил. Люди, яким благоволить ця рослина, красномовні і володіють прекрасними здібностями організатора. Притаманні і такі риси, як екстравагантність, мрійливість.

Конвалія пробуджує чуттєвість, любов, ніжність, вірність. Ця гарна квітка внесе в життя власника романтику, допоможе досягти взаєморозуміння в сімейних відносинах. Зміцнити шлюб здатна конвалія, зібрана в повний місяць. Якщо ставити ці квіти у узголів’я ліжка, вони пробудять чуттєвість і пристрасність.

Денису підійдуть прикраси із золота. Цей благородний метал уособлює багатство, владу, могутність, а також чистоту віри і божественний початок.

Значення імені Денис

Значення імені Денис полягає в тих рисах характеру, які найбільш яскраво виражаються в житті. Залежать вони від пори року народження чоловіка. Зимовий Денис напористий і впертий, він не бажає прислухатися до чужої думки і йде напролом. Тактовність – не його риса, він не терпить брехні, не прощає зради.

Весна надає натурі витонченості і вітряності. Емоційність і образливість часто приховані за маскою ексцентричності. Цьому чоловікові важко сходитися з людьми і заводити нові знайомства.

Літній Деня дещо легковажний, не любить нести відповідальність і намагається жити в своєму вигаданому світі. Йому не вистачає оптимізму і будь-яка неприємність вводить Деніка в стан депресії.

Осінь дарує власникові імені спокій, рішучість і самовпевненість. Життя цієї людини підпорядковане чіткому плану, він завжди знає, що і навіщо робиться. Осінній Денчик звик ставити цілі та досягати задуманого, але йому важливо, щоб поруч була жінка, що підтримує його у всьому.

Характер

Характер Дениса можна віднести до типу холерик, про що свідчить його запальність і вибуховий характер. Емоційні та імпульсивні чоловіки привертають увагу, вони провокують на авантюри, заводять інших, а самі в останній момент можуть відмовитися від задуманого.

Чоловіки з цим ім’ям відкриті і товариські, веселі і добродушні. Псують враження їх самозакоханість і образливість. Навіть у дорослому віці залишаються такі риси, як імпульсивність і невміння контролювати свої емоції, що сильно впливає не тільки на нервову систему, але і на життя.

Якщо говорити про раціональні рішення, варто відзначити, що Деня частіше покладається на інтуїцію, і вона його не підводить. В молодості Денис веде активний спосіб життя, любить тусовки, спілкування, і тільки в зрілому віці стає розсудливим і заводить сім’ю.

Доля

Характер володаря цього імені складний, що визначає більшою мірою його непросту долю. Він не здатний прораховувати завтрашній день, прагматичністю не відрізняється. Життя його проходить в ілюзорному світі, який сильно відрізняється від дійсності. Тому, якщо Денис хоче чогось досягти в житті, йому варто навчитися жити в рамках реальності, розвинути такі якості, як обов’язковість, терплячість й обережність.
Дненису складно розкрити свої почуття, оскільки він боїться розчаруватися в людях. Але його творча і захоплива натура вимагає визнання, тому тільки відкриваючись людям, він знайде те, про що мріє.

Любов

У любові Денис розкривається, йому цікава в першу чергу зовнішня привабливість жінки. Він готовий дарувати любов, відносини будує на взаємоповазі. Йому не заважає це ревнувати подругу, але він швидко заспокоюється. Воліє спілкуватися з відкритими розкутими дівчатами, якщо немає взаємності, легко відступає.

Одружується, як правило, за розрахунком. При цьому перший шлюб часто буває швидкоплинним. Після розриву швидко вступає в наступні відносини, який закінчуються міцним шлюбом. Дітей просто обожнює, допомагає їм у всьому, і вони відповідають йому взаємністю.

Побутовими питаннями займатися не буде, але витрати сім’ї контролює саме Деня. Скупим його назвати складно. Любить проводити час з друзями.

Незважаючи на те, що життя з Деником є випробуванням для жінки, мудра і спокійна дружина здатна зберегти шлюб і буде щаслива з цим чоловіком. Сприятливий прогноз у відносинах у Дениса з жінками на ім’я Катерина, Поліна, Євгенія, Софія, Лариса, Олександра. З Ольгою, Зоєю і Яною можливі непорозуміння і розбіжності.

Кар’єра

Денис – натура творча, він має безмежну фантазію і аналітичний склад розуму, що дозволяє йому досягти висот у творчості. Головне, щоб його не покинуло натхнення. Якщо запал до роботи пройде, то справа не буде доведена до кінця.

Володарі цього імені стають чудовими художниками або артистами, журналістами чи акторами, режисерами або науковими діячами. Його цікавлять професії, пов’язані з ризиком.

Оскільки у Дена добре розвинені організаторські здібності, він може стати прекрасним керівником, провідним публічних заходів. Як вільних художник Ден не звик підкорятися правилам. Тому власний бізнес він навряд чи потягне, якщо тільки в ньому не буде присутня творча складова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *