Значення імені Данило

Ім’я Данило — походження, значення, доля

Данило має біблійне походження, перекладається як Божий суд, суддя мій Бог. Спочатку ім’я звучало як Даніель. Це красиве, звучне, рідкісне ім’я, яке дарує власникові м’який і поступливий характер. Воно несе силу і грунтовність, що означає – володар цього імені врівноважений і серйозний. Форма імені Данила більш проста, і дарує власнику невибагливість. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Данило.

Коротка характеристика імені

Ласкаво хлопчиків на ім’я Данило можна називати Даня, Данило, Данилка, Данечка, Даньок, Данюша, Дануся, Ден, Денчін, Данило, Данилочка, Данко. Називають так своїх діток батьки, незалежно від національності.

Для хлопчика Данечки каменем талісманом стане синя яшма, яка працює як амулет і оберіг. Він захищає людину від злих думок, підвищує настрій, примножує силу, підвищує інтелектуальні здібності. На сході цей камінь цінується, оскільки він зміцнює тіло і дух, очищає внутрішній світ, дарує енергію, притягує щастя. Його варто носити людям, які часто ризикують своїм здоров’ям і життям.

Протегує Дані планета Меркурій, стихія–вода. Називати хлопчиків цим ім’ям варто, якщо вони народжені під знаками близнюків і риб.

Білка і кашалот є тотемними тваринами Данилка. Кашалот символізує відродження, він асоціюється з основою, всесвітнім початком. Білка надає характеру такі риси, як спритність і швидкість реакції, терпіння і працездатність, запасливість, достаток, розум. Вона допомагає домогтися свого в житті, оскільки дарує розважливість, моторність і егоїстичність. Цьому звірку приписуються і негативні властивості, як прагнення до руйнування і хаосу.

Талісманами серед рослин для Данила є ясен, падуб і жовтець. Ясен несе світ і матеріальне благополуччя, це символ чистоти, єдності небес і землі. Висаджений біля будинку, він буде охороняти сімейний спокій. Падуб – дерево, з якого був зроблений хрест для Христа. Це символ вічності і страждання. Лютик допомагає в досягненні взаєморозуміння між людьми.

Значення імені Данило

Значення імені Данило багато в чому визначає пору року, коли народився хлопчик. Зима вносить в характер чоловіка прагматичність і розважливість, дозволяє йому досягати будь-яких вершин. Разом з тим, зимовий Даня чуйний і добрий, але дуже емоційний, легко виходить з себе. Для нього дуже важлива сім’я, тому до вибору дружини підходить відповідально.

Весна дарує власникові імені Данило творчий початок, цей чоловік живе в своєму світі, ідеалізує людей, що рано чи пізно призводить до розчарування і самотності. Вразливий і образливий весняний Даня потребує любові і турботи.

Літні хлопчики—прекрасні артисти по життю, вони легко підлаштовуються під нові обставини, відрізняються гнучкістю мислення, легко вирішують поставлені завдання. Вважають за краще вибирати супутниць амбітних і активних. Шукають свою музу.

Осінь робить свій вплив на ім’я, вона дарує Данечкові впертість, наполегливість, егоїстичність. Чоловік, народжений восени, постійно бере участь в якихось подіях, вважаючи за краще перебувати в центрі уваги. Шукає жінку товариську, дотепну і добру.

Характер

За характером Данили – флегматики. Вони рідко нервують, їх практично неможливо зачепити. Всі душевні драми переживають всередині, не втрачаючи при цьому оптимізму. Данило вміє слухати, легко підтримає бесіду на будь-яку тему. Але його зосередженість на внутрішньому світі часто заважає в реальному житті. Не сприймає поспіху, все робить грунтовно.

Дуже прив’язаний до матері, вимагає постійної уваги і участі батьків, показуючи ревнощі. Вчитися не дуже любить, хоча має відмінні здібності. Йому важливо відчувати інтерес до справи, якою займається. Якщо знайде захоплення, то цілком можливо, що воно стане його долею. Має схильність до творчості, відмінно розбереться в точних дисциплінах, якщо захоче.

Дорослішаючи, Данечка стає більш спокійним і навіть боязким. Але тихонею його вважають дарма, у нього є всі задатки лідера, просто до пори до часу вони не проявляються. Це вольова людина, яка якщо вирішить чогось добитися, то обов’язково доб’ється. Вивести з себе Даню складно.

Характер Данечки вельми специфічний, він виділяється серед інших чоловіків. Маючи власні уявлення і смаки, він ніколи не буде робити так, як усі. І навіть якщо його переваги йдуть врозріз з сучасними віяннями, він залишиться при своєму. Це стосується і модних тенденцій в одязі, Даньок віддає перевагу якості, зручності і практичності.

Варто відзначити таку негативну рису в характері Данечки, як байдужість до всього, що не стосується його особисто. Він може бути ввічливим і чарівним, але його участь в житті інших людей майже завжди показна. Відрізняється імпульсивністю і метушливістю, це іноді призводить до самотності, яка не подобається дані. Сперечатися з чоловіком дуже складно, його незворушність часто виводить з себе співрозмовника.

Доля

Дорослий Даня врівноважений і спокійний, він розважливий і неквапливий в судженнях, але рішучий в дії. Завдяки розважливості і прагматичності, доля йому благоволить. Його оптимізм не знає кордонів, тому він гідно виходить з усіх колотнеч. Його дипломатичність і тактовність дозволяють підтримувати хороше ставлення з усіма.

Не терпить брехні і зради, таких людей назавжди викреслює зі свого життя. Данилу важливо отримувати підтримку і бути впевненим у своїх діях, оскільки схильність до самокопання призводить до сумнівів, чи правильно він чинить. Поруч з ним повинні завжди перебувати люди, готові його морально підтримати у важкій ситуації.

Любов

Для близьких і друзів Данило—відкрита і вірна людина. Намагається створити міцну і дружну сім’ю, дуже любить дітей і ніколи не підвищить на дитину голосу. Його дружина обов’язково повинна розділяти Данені захоплення, показувати його правоту. Данечка прагне до духовної гармонії з жінкою, яка поруч. Якщо йому це вдасться, то відносини будуть прекрасними.

У жінці звертає увагу на внутрішній світ, яскрава зовнішність його не приваблює. Одружується виключно по любові, цінує вірність, порядність, щирість. Зайва вимогливість і владність з боку жінки може привести до розриву відносин. Для Данила важливі сімейні традиції, він вільний час проводить у колі близьких людей.

Відмінна сумісність у Данила з жінками на ім’я Марія, Анна, Варвара, Лариса, Любов, Ольга, Поліна, Маргарита. Намагається уникати відносин з Ангеліною, Ксенією, Іриною, Веронікою, Вікторією, тривалими вони не будуть, навіть якщо цих жінок і зацікавить спокійний і домовитий Даня.

Кар’єра

Розвинена уява, образне мислення і гостре сприйняття дійсності допоможуть Данечкові досягти висот у творчості. Він любить людей, відкритий до спілкування, тому може спробувати себе в кіно або журналістиці. З нього вийде хороший психолог, дипломат, юрист, письменник. Сфери медицини, науки, будівництва для володаря цього імені теж відкриті, але за умови, якщо чоловік зможе виховати в собі посидючість і дисциплінованість.

Даня повністю викладається на роботі, якщо обрана діяльність приносить йому і матеріальне, і моральне задоволення.

До влади не прагне, але кар’єру робить стрімко. Особливо яскраво це помітно, якщо він вибере роботу на себе. Це природжений підприємець, що володіє унікальними організаторськими здібностями. А наполегливість і безконфліктність допоможуть йому домогтися багато чого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *