що значить ім'я гліб

Ім’я Гліб — походження, значення, доля

Чоловіче ім’я Гліб означає улюбленець Богів, спадкоємець. Існують дві версії його походження, згідно з першою, ім’я прийшло їз давньоскандинавської культури. Воно дарує власникові щасливе життя. Друга версія виходить зі старослов’янської культури, цією формою називали хлопчиків з сімей, які ставилися до низького соціального шару. В перекладі воно означає земля, грунт, рілля. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Гліб.

Коротка характеристика імені

Цікаве питання, сім’ї якої національності найчастіше використовують це ім’я. Найбільшою популярністю користувалося воно у поляків, але в даний час ця іменоформа поширена в Росії та Україні. Покровителем чоловіків з ім’ям Гліб вважається князь Гліб Володимирський. День ангела володарі цього імені відзначають 15 травня, 18, 23 вересня.

Ласкаво хлопчиків можна називати Глібчик, Глебко, Глебуся, Глебик, Глебонька.

Талісманом для Гліба стане місячний камінь, він втілює позитивні якості для хлопчика, народженого в повний місяць. Місячний камінь дарує любов і пристрасть, допомагає долати перешкоди, підсилює інтуїцію, дозволяє проявитися таким якостям, як розуміння, терпіння. Він загострює почуття, тому його небажано носити людям високоемоційним.

Протегує Глібушці Місяць і Юпітер, щасливим кольором стане зелений, стихія – повітря. Це ім’я підійде малюкові, народженому під знаками скорпіон і рак.

Тварина-тотем для Глібки—коник, що уособлює достаток, багатство, удачу. У Греції він наділяється такими якостями, як владолюбство, аристократичність. Негативним впливом наділяють його в Європі, де коник вважається символом легковажності і безвідповідальності. А у євреїв він асоціюється з бідою. Своєму власникові коник приносить удачу, дарує завзятість у досягненні мети, вміння працювати з інформацією, отримувати вигоду.

Рослина для Гліба – яблуня і конюшина. Яблука – символ неоднозначний, але досить сильний. Вони приносять в життя чоловіка багатство, родючість, красу, дозволяє навчитися розрізняти добро і зло. Незважаючи на те, що саме яблуко призвело Адама і Єву до гріхопадіння, ця рослина символізує відродження, любов, удачу.

Конюшина символізує удачу, віру, любов і надію, саме ці якості несе в собі його чотиригранний листок. Рослина має велику силу, і захищає будинок від біди. Воно асоціюється з хрестом, ототожнюючи 4 Євангеліє. Щоб пробудити і зберегти любов, закоханим рекомендувалося з’їсти цю рослину навпіл.

Сприятливим днем для Глібки вважається понеділок, а важливі події відбуваються, як правило, влітку.

Значення імені Гліб

Значення імені Гліб залежить від дати народження. Суворі зимові місяці дарують характеру шарм і оптимістичність. Це мрійливі, красномовні, товариські хлопчики, які не знають відмови ні в чому. Але з жінками такий чоловік обережний, і потрібно постаратися, щоб його завоювати.

Літо, як не дивно, надає імені скромність, невпевненість, сором’язливість. Молода людина не володіє сильною волею і прагненням чогось домагатися. Швидше, він чудовий виконавець, потребує сильного керівника, який зуміє розкрити потенціал Гліба і направити його сили в потрібне русло.

Весна дарує власникам цього імені мрійливість, таємничість, чарівність. Це чоловік–загадка, її багато хто буде намагатися розгадати, він викликає захоплення, але сам досить потайливий, і домогтися відвертості у весняного Гліба непросто. Він стане відмінним маніпулятором, який знає тільки свої бажання і потреби.

Осінні Глібняки відкриті в спілкуванні і щирі, легко сходяться з людьми, люблять увагу, повагу. Чоловіки дуже велелюбні, вони не готові відмовитися від свободи заради коханої жінки. Тому сім’ї заводять пізно, коли наситяться вільним життям, і зустрінуть жінку, готову їм потурати.

Характер

За характером чоловіки з цим ім’ям флегматики, небагатослівні і розважливі, вперті і наполегливі, вміють доводити свою точку зору, при цьому дають можливість подумати і висловитися своєму співрозмовнику. Справжні почуття демонструють рідко. Їм важливий душевний комфорт і гармонія. Зовні холодні і похмурі, Гліби насправді дуже чуйні люди, їм можна довіряти.

Маленький Гліб дуже серйозний, його міркування і роздуми чіткі і обґрунтовані. Це самостійний малюк, зібраний і цілеспрямований. Ці якості не губляться і при дорослішанні. Головна його гідність—загострене почуття справедливості. Гліба поважають друзі і люблять дорослі. Ніколи не дає порожніх обіцянок, йому важливо з усіма мати рівні стосунки.

До недоліків можна віднести зайву довірливість Гліба, через яку він часом і сам страждає. Обман його ранить, він не переносить несправедливості і образи. Стикаючись зі зрадою, замикається в собі, стає потайливим. Йому не вистачає впевненості, здорового егоїзму і рішучості. Серйозні труднощі можуть вибити його з колії. Але всі удари долі сприймає філософськи.

Головне для цієї людини-зберігати спокій в будь-якій ситуації, душевний комфорт для нього дорожче, ніж лідерство. Чесність стоїть на першому місці, Гліб ніколи не поступиться своїми принципами заради досягнення своєї заповітної мети.

Доля

Властиві імені риси дозволяють вважати, що доля Гліба чекає хороша. У нього буде спокійне розмірене життя. Він з тих людей, хто не хапає зірок з неба, але твердо стоїть на ногах. Це хороший господарник, який при бажанні досягне висот в кар’єрі, і забезпечить себе і свою сім’ю всім необхідним.

Любов

Особисте життя у Глібки складається складно, здебільшого причина в його нерішучості. Він любить увагу з боку протилежної статі, але боїться, що його зрадять. Тому дівчина пройде не одну перевірку на міцність, поки він стане їй довіряти. Ввічливість і галантність цієї молодої людини підкуповують, але більшості жінкам потрібно не тільки романтика, але і завзятість, рішучість, наполегливість, від Гліба цього чекати не варто. Він залишиться ввічливим і делікатним кавалером.

Поряд з близькою людиною Гліб розкривається, і показує свою пристрасність, темпераментність. Для цього потрібен час, тому часто відносини з жінками у нього не переходять в серйозні стадії.

Вважається, що цей чоловік любить по-справжньому лише одну жінку, яка зуміє зрозуміти його переживання, пристрасті, розділить захоплення, і розчиниться в улюбленому чоловікові. При цьому для шлюбу Гліб вибере спокійну і поступливу даму, жінок з сильним характером він просто боїться.

Сім’янин з Глібня відмінний, роботи по дому він не боїться, всіляко допомагає дружині, возиться з дітьми. Обожнює затишок в домі. Сімейні відносини будує на умовах довіри і рівноправності, при цьому залишає за собою право на деяку незалежність.

Єдиний недолік чоловіка з цим ім’ям – ревнощі. Він прагне повністю контролювати свою другу половинку, і жінці залишається тільки змиритися з цією особливістю чоловіка.

Кар’єра

Аналітичний склад розуму і завзятість дозволять Глібу домогтися висот в кар’єрі. Його висновки і дії завжди вивірені і логічно обгрунтовані. Він не піддається емоційності у прийнятті рішень. Працьовитість і відповідальність відзначають керівники, Гліб користується повагою у начальства. Досягаючи висот, залишається справедливою людиною, стає авторитетом у підлеглих.

Творчі професії не для нього. Найбільше для володаря цього імені підходять напрямки діяльності, які вимагають деякої жертовності. Глібка стане прекрасним лікарем, юристом. Він захоплений наукою, і з нього може вийти знаменитий вчений. Можна спробувати себе у військовій справі.

Головне для Гліба – стабільність. Він повинен бути впевнений у завтрашньому дні. Тому непоганий варіант – власний бізнес, який чоловік з цим ім’ям буде вести твердою рукою. Стануть в нагоді тут такі якості, як дипломатичність, наполегливість, вміння розбиратися, аналізувати і робити висновки. Вершин Гліб досягне чесно і швидко, адже доля прихильна до людей, які не переступають закони етики і моральності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *