григорій значення імені

Ім’я Георгій — походження, характеристика, доля

Георгос називали Зевса, це відомо з грецької міфології. Він шанувався як бог грому. Тому перекладається ім’я Георгій як землероб, орач. Походження його з давньогрецької пояснює це значення. Відомо також, що популярність ця «іменоформа» набула після прийняття християнства на Русі, таким ім’ям звали одного з вірних послідовників Христа – Георгій Побідоносець. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Георгій.

Основні характеристики імені

В даний час це ім’я набуло два основних похідних, які використовуються самостійно, що означає, хлопчиків можна називати Юрій або Єгор. Залежно від того, якої національності малюк, ім’я може звучати Гіві (Грузія), Геворг (Вірменія). Здавна це ім’я давали дітям князів, потім воно увійшло в ужиток простого народу.

Скорочене ім’я—Жора, Ласкаво хлопчаків величають Гога, Гоша, Жорик, Георг, Гора, Горочка, Гера, Гошуня, Гаря, Жорка. Протегує власникам цього імені мученик Георгій Софійський і преподобні Георгій Хозевіт, Георгій Арсельський, єпископ Георгій Амастридський.

Каменем-талісманом для чоловіка служить сапфір, це камінь світу, який приносить в життя радість і удачу, допомагає посилити інтуїцію і розпізнавати обман. Важливо знати, що сапфір здатний посилювати і негативні якості, тому варто бути вкрай обережними. Людям цілеспрямованим він допомагає досягти бажаного. Вважається, що сапфір здатний брати участь у долі колишнього власника, навіть після того, як камінь знайшов нового господаря.

Зелений і блакитний кольори Георгію приносять удачу, а Юпітер протегує йому в справах. Цим ім’ям прийнято називати хлопчиків, народжених під знаком стрільця. Тотемна тварина—орел, символ могутності і влади, він допомагає перемогти слабкості і знайти силу духу. Заступництво орла дарує людині відвагу і сміливість, вміння аналізувати і приймати вірні рішення.

Рослини для Георга – тополя і конвалія. Тополя ототожнюється з двома началами Всесвіту—інь і ян, добром і злом. Вважається, що зламавши тополю, людина ламає собі життя. Конвалія по-іншому називають сльозами Богоматері, вона володіє магічною силою. Зібрані в молодик конвалії пробуджують чуттєвість і пристрасність, привносять у відносини романтичні нотки.

Залізо загартовує характер людини, він дарує незламну волю і завзятість, в той же час може обдарувати свого господаря жорсткістю.. Магічні властивості виражаються в здатності захистити володаря від нечисті. Залізна підкова приваблює в будинок благополуччя.

Значення імені Георгій

Значення імені Георгій залежить від того, як його будуть називати близькі та друзі. Повне ім’я дає власникові розважливість і стриманість. Це честолюбні чоловіки, які вважають за краще спокійно проводити час в сім’ї, мають стабільну роботу. Жора – веселий романтик, схильний до авантюризму. Він прагнути отримати від життя все, визнає лише свої бажання, викручується і вміє підлаштовуватися під будь-які обставини.

Відбиток накладає і час народження хлопчика. Зима привносить в характер Георгія обов’язковість і педантичність, імпульсивність не властива зимовим Жорам, вони стримані і спокійні. Навколишні їх часто вважають сухими, у них мало друзів, але це дуже надійні сім’янини, які доводять свою любов справами, а не словами.

Весняні Гошеньки відкриті, товариські, хитрі, амбітні. Комунікабельність і красномовство дозволяє їм знайти спільну мову з будь-якою людиною. Це душа компанії, але часто на сім’ю у них не залишається часу. Він занадто цінує свою свободу, тому одружується пізно.

У літніх Гош витончена натура, їм властива вразливість, схильність до самокопання, вони важко сприймають критику на свою адресу, не вміють визнавати свої помилки, тим більше вибачатися. Постійна робота над собою Гоші, народженому влітку, дозволить знайти своє місце в житті, стати відмінним сім’янином. Ці люди люблять активний спосіб життя і подорожі.

Осінні Георгії розважливі і серйозні, віддані друзям і відверті. Вони завжди скажуть те, що думають. На роботі їх цінують за відданість своїй справі і дисциплінованість. Для сім’ї Георг, народжений восени, зробить все. Такий чоловік, надійний, турботливий і люблячий – мрія будь-якої жінки. Головне, щоб його обраниця була мудрою і не дуже емоційною жінкою.

Характер

За характером Георгій меланхолік, на перший погляд здається емоційно нестійким, нестриманим, зарозумілою людиною, відноситься до оточуючих зарозуміло. Але за цією поведінкою часто ховається дуже ніжна і тонка натура, Жори сором’язливі, і не завжди можуть відкрито заявити про свої бажання.

Складний характер поєднує в себе доброту і гординю, справедливість і хитрість. З одного боку Гога може легко пробачити промах або недолік коханій людині, з іншого боку так само легко розірве стосунки у разі обману або зради. Інтуїція розвинена прекрасно.

Якщо батьки хочуть, щоб син ріс скромним і слухняним, варто називати його повним ім’ям. У цьому випадку, хлопчик буде радістю для батьків і вчителів, і навіть той факт, що його будуть всією балувати, ніяк не позначиться на його поведінці. Жора, навпаки, дуже активний і непосидючий, він бере участь у всіх авантюрах, всіма способами залучаючи увагу до своєї персони.
З віком в характері Георгія все більше переважають нотки спокою, його не приваблює влада, він намагається уникати конфліктних ситуацій. Почуття справедливості не дає йому пройти повз брехню, він завжди заступиться за обдуреного. Сам він хитрий і спритний, тому Гогочку неможливо обдурити.

Доля

Доля прихильна до власників імені Георгій. У відносинах Гоша щедрий, великодушний, поблажливий до чужих недоліків, що дозволяє йому підтримувати з усіма рівні стосунки. Ворогів і недоброзичливців він практично не має.

Стриманість багато хто плутає зі слабохарактерністю. Це помилкова думка, Георг ніколи не дасть в образу себе і близьких, сила проявляється в критичних ситуаціях. Він може багато чого досягти в житті, але матеріальна сторона для нього ніколи не стане пріоритетною.

Любов

У любові Георгію щастить. Незважаючи на те, що він скромний і нерішучий в спілкуванні з протилежною статтю, вміння проявляти турботу і природна чарівність грають свою справу. Поспішних романів Гоша не заводить, зате всі його відносини ґрунтовні.

Йому невідома любов з першого погляду, все складається за класичним сценарієм, за етапом залицяння йде флірт, потім поступово закоханість трансформується в любов.

Дружину вибирає довго і ретельно, його мало цікавить СПОЖИВЧЕ питання. В першу чергу Гоші важливо донести позитивні емоції, він готовий робити вчинки, дарувати квіти, писати і читати вірші. Скромність у стосунках не рятує чоловіка від раннього шлюбу. Якщо він зустріне чарівну жінку, веселу і активну, готову його підтримувати, він обов’язково зробить їй пропозицію.

Георгій прекрасний сім’янин, не боїться домашніх справ, із задоволенням займається облаштуванням побуту, любить дітей. Відносини будує на рівних, не прагнучи до лідерства. Зрад не прощає, і сам ніколи не зраджує. Вважає за краще проводити час з сім’єю, але двері його будинку завжди відкриті для близьких друзів.

Кар’єра

Професійна діяльність Георга завжди радує, важливо знайти напрямок, який буде до душі цьому чоловікові. Він не дуже любить рутинну роботу, пов’язану з розрахунками і одноманітністю. Але і з нею він прекрасно справляється завдяки аналітичному складу розуму, старанність і відповідальності. Найкраще Жорі зупинитися на професіях, так чи інакше пов’язаних з творчістю.

Реалізуватися Гога може в літературі або викладанні, в медицині або військовій справі, в журналістиці або юриспруденції. Він не прагнути зайняти крісло керівника, але якщо це у нього вийде, що він стане чудовим менеджером, розуміє, вміє підтримати і направити.
При бажанні, Георг може багато домогтися в бізнесі. Він легко розбирається в робочих процесах, вміє розподіляти обов’язки, розуміє суть фінансових потоків. Який б напрямок не вибрав володар цього імені, його чекає успіх у всіх починаннях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *