значення імені валерія

Ім’я Валерія — характер, доля, походження

Ім’я Валерія, звучне і красиве, входить в десятку найпопулярніших імен для дівчаток в Україні. Це досить рідкісне ім’я відіграє важливу роль у долі дитини. Воно цікаве тим, що підходить одночасно для хлопчика і для дівчинки. Такі імена сприятливо впливають на життя людини. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Валерія.

Походження і характеристики

Відоме Походження імені від давньоримського слова valeo, що означає впливова, здорова, сильна духом. Мучениця Валерія Кесарійська володіла непохитною силою і відданістю християнській вірі, і не відреклася від неї навіть під тортурами. Іменини власниці цього енергетично сильного імені відзначають 20 червня.

Скорочене ім’я—Лера, маляток часто називають Лерочка, Лерусик, Лерок, Леронька. Ім’я дають дівчаткам, незалежно від того, якої національності батьки. Важливо підібрати таке ж сильне по батькові, з яким ім’я Валерія буде гармонійно поєднуватися.

Протегує Валері вогняна планета Меркурій, вона прихильна до людини, названій цим ім’ям. Краща прикраса для Лєрочки – виріб із срібла з криваво-червоним гранатом, цей камінь є символом відданості, пристрасті і дружби. Срібло приносить душевний комфорт, захищає від пристріту.

Талісманом для Валерії стане смарагд, символ надії. Він допомагає розкрити в собі таємні знання і розвинути дар пророцтва. Камінь розпадається на кілька частин, якщо жінка стикається з невірністю, він не терпить брехню, і непарним людям несе неприємності.

Ім’ям Лерочка краще називати дівчаток, народжених під знаком Лева. Тотемні тварини – кінь і жук-скарабей. Кінь є символом мудрості, допомагає підтримати життєві сили, і несе багатство в будинок. Жук захищає душу від зла, допомагає знайти щастя.

Серед рослин покровителів для Лерусі можна виділити каштан, черешню і півонію. Каштан дарує здоров’я і оберігає від неприємностей. Черешня – символ молодості та надії, а півонія допомагає впоратися з пристрастями і позбутися від напруги.

Значення імені Валерія

Значення імені Валерія виражається в її характері. Це динамічні, дуже активні люди, які не можуть прожити без спорту. Їм потрібно подіти кудись б’є через край енергію.

Жінки з цим ім’ям володіють приголомшливою здатністю впевнено і без помилок діяти в складних ситуаціях, рішуче і безкомпромісно приймати рішення. Слово страх їм просто невідомо. Це авантюристки і мандрівниці, готові ризикувати і перемагати.

Характер

Енергетика відчувається в самому звучанні імені Валерія. Сильна духом, наполеглива, впевнена в собі, рішуча, всі ці риси притаманні жінці, власниці цього прекрасного імені. Вона вірний друг, відчуває людей і вміє підтримати. Володіє тонкою інтуїцією. У справах дуже відповідальна, працьовита і наполеглива. Завжди встає на захист, коли це потрібно, дуже близька з батьками і родичами. По натурі холерик.

Жінка на ім’я Лера повинна навчитися керувати своїми емоціями, оскільки вони часто беруть гору над розумом. Сприймає конструктивну критику як особисту образу, що заважає в роботі. Їй важливо, щоб праця була оцінена по достоїнству. Заважає іноді і підвищена збудливість, зайва чутливість і сприйнятливість.

Ця жінка досить ранима, але ретельно приховує це за маскою відстороненості і дратівливості. Довго сходиться з людьми, але якщо людину вважає своїм другом, то можна бути впевненим, що відносини будуть стабільними і довгими. Це прекрасний співрозмовник, цікавий і розумний.

Її поведінка відрізняє деяка непередбачуваність, вона здатна на необдумані вчинки. Нудьгувати з Лерусею не доведеться. Приводів для ревнощів краще їй не давати, викривши чоловіка в невірності, Лера просто розірве всі відносини. Її друзі навчаться розуміти, що мінливість є наслідком високої чутливості, і будуть цінувати дівчину за щирість і доброту.

Доля

Валерія прекрасно розуміє, що в житті просто так нічого не дається. І вона готова боротися за своє щастя. Доля складається у власниці цього імені сприятливо. Вона здатна створити міцну сім’ю і домогтися успіхів у кар’єрі. Лера постійно розвивається і вдосконалюється, отримує освіту, прагне стати затребуваною і помітною в суспільстві.

Успіху домогтися може в тій області, яка їй цікава. Вона не стане терпіти одноманітну роботу, навіть якщо вона приносить їй пристойний дохід. Рішучість і стійкий характер дозволять подолати всі труднощі і отримати бажане. Для цього у Валері є всі задатки.

Дивує вміння дівчини несподівано змінювати своє життя, вона здатна без особливих роздумів змінити місце роботи або навіть місце проживання.

Любов

Валерія росте дуже привабливою жінкою, як зовні, так і внутрішньо. Її відносини з протилежною статтю складаються добре, в оточенні, як правило, дуже багато чоловіків. Але вимоги до партнера Лерочка пред’являє високі, тут особливо проявляється її впертість.

Випадкових романів не заводить, але дуже трепетно ставиться до чоловіка, який поруч. Рішення, коли і за кого вийти заміж, вона приймає самостійно. В шлюбі щаслива, хоча іноді у відносинах з чоловіком проявляються мінливість і ревнощі. Лера вміє через дрібниці влаштувати скандал, звертає увагу навіть на швидкоплинний погляд у бік іншої жінки.

Шлюб у жінки на ім’я Валерія яскравий, часом через свій характер виходить заміж кілька разів, оскільки не кожен чоловік здатний витримати загострення пристрастей. Щастя знайде з представниками протилежної статі на ім’я Максим, Євген, Лев, Антон, Валентин. Володарі імен Родіон, Ілля, Григорій, Кирило, Марк, Степан, Петро привнесуть в її життя напругу.

В цілому, Валері воліє зрілих відбувшихся чоловіків, який хоча б трохи старше її за віком. Любляча дружина, вона стане для улюбленого підтримкою і опорою.

Кар’єра

Рідкісна цілеспрямованість дозволяє Валерії домогтися будь-яких цілей. Вона практично не знає поразок, йде до перемоги впевнено і рішуче. Лера ніколи не замислюється, що може щось не вийти, її чекає успіх у всьому. Володарка цього імені воліє жити добре, і готова на багато що, щоб цього домогтися.

Аналітичний склад розуму дозволяє їй досягти успіхів у фінансовій сфері, але жінка більше тяжіє до гуманітарних дисциплін. У неї складеться відмінна кар’єра в діяльності, пов’язаної з іноземними мовами. Лерочка легко впорається з роботою в сфері сервісу, торгівлі. Прекрасний вибір – викладач або медик. Леруся обожнює роботу з людьми.

Власний бізнес – відмінний варіант для власниці складного характеру і неабиякого розуму. Їй простіше працювати на себе, ніж підкорятися чужим правилам. А якщо справа буде захоплюючою і подобатися Лері, то вона докладе всіх зусиль, щоб домогтися неймовірного успіху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *