Значення імені Владислав

Ім’я Владислав — походження, характер, доля

У цій статті ми детально розібрали значення імені Владислав, дізналися що воно означає І як складеться доля хлопчика в усіх сферах життя. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Владислав.

Походження і характеристики імені

Походження імені Владислав від давньоруської форми Володислав пояснює його значення. У перекладі воно означає «прославлений», «володіє славою». Якщо брати до уваги його польське коріння, то можна перевести ім’я як «хороший правитель». Є думка, що ім’я походить від німецького Вальдемар—знаменитий.

Спочатку вважалося, що ім’я язичницьке, але свого часу був канонізований Стефан Владислав 1, Що означає набуття ім’ям офіційного церковного статусу. Називають ним хлопчиків різних національностей, але не можна сказати, що воно дуже поширене. День іменин – 7 жовтня.

Ласкаво хлопчиків можна називати Влад, Владя, Владюша, Владик, Владуша, Владушка, Славка, Славік, Славочка, Владька, Славушка.

Талісманами Влада є яшма, топаз і сердолік. Топаз дарує власникові успіх у житті, добродушність, вміння співпереживати, встановлює взаєморозуміння. Його носіння підсилює інтелектуальні здібності і продовжує життя.

Топаз в християнстві є символом апокаліпсису. Талісман синього кольору підвищує настрій і знімає напругу, жовтий камінь допомагає у творчих пошуках, рожевий символізує відкритість, честь і гідність людини.
Яшма є оберегом від бід і напастей, дарує вірність і мужність. Це символ твердості духу, його використовують в оздобленні храмів. Греки застосовували прикраси з яшми для створення оберегів від злих духів. Це єдиний камінь, який здатний нейтралізувати шкідливу енергію.

Сердолік-талісман, що приносить щастя в любові, з’єднує душі і загострює інтелект. Це камінь ораторів, надає хоробрість, уберігає від аморальних вчинків. Він дарує енергію і знімає втому. Це оптимальний засіб від меланхолії. Людям, які не боятися роботи, він дарує успіх і багатство.

Вдалими кольорами Владика є синій і його відтінки, і коричневий. Йому протегує Юпітер і Меркурій, стихія – вода. Ім’я Владислав відмінно підходить хлопчикам, народженим під знаками Близнюки і Діва.

Тотемна тварина – заєць. Він тільки на перший погляд здається боягузливим і боязким. Насправді заєць уособлює кмітливість, відродження, інтуїцію. Заяча лапка є відмінним талісманом від злих сил.

Рослинами для Владика є гвоздика і липа. Ароматне сильне дерево уособлює м’якість і жіночність, а гвоздика – символ високої духовності, розуміння, вічної любові і чуттєвості. За легендою, ця квітка зацвіла під час народження Ісуса. Захистом від усього поганого служать прикраси з бронзи.

Значення імені Владислав

Значення імені Владислав залежить від пори року народження малюка. Зима дарує характеру тактовність, вміння обходити конфліктні ситуації, знаходити хороше і легко вирішувати проблеми. Чоловік з цим ім’ям дружить з усіма, володіє дивовижною чарівністю.

Весняний Влад красивий і інтелігентний, він здатний на вчинки і легко домагається свого.

Владюша, народжений влітку, дуже добрий і безкорисливий, вірний і надійний. Вміє дружити і цінує в людях гармонію і відкритість. Осінь надає характеру чоловіка впевненість, почуття власної гідності, вміння чути серцем. Він завжди домагається свого, незалежно від обставин.

Характер

Характер Влада можна визначити як непростий. Це холерики, які гостро реагують на несправедливість, люблять правду і завжди відстоюють права скривджених людей. Але при цьому їм складно проявити агресію, різко відповісти або нагрубити. До своїх неприємностей відноситься філософськи, намагається аналізувати те, що відбувається, щоб знайти вірне рішення.

Самокритичність чоловіка трохи завищена, лестощами його розташування завоювати не вдасться.

Владик досить образливий, але легко відходить і забуває образи. Переживає за близьких, вміє слухати і чути. До недоліків характеру можна віднести гординю, але саме ця якість не дозволяє йому зупинитися в своєму вдосконаленні. Інтуїції практично не довіряє, керуючись розумом.

Доля

Життя Владика не можна назвати легким, він досить потайна людина, мало кого впускає в душу. Його легко образити, але про завищену самооцінку мови не йде. До вибору оточення підходить грунтовно, розбірливий в зв’язках. Допомагають йому такі природні якості, як чуйність, доброта.

Вміння домагатися свого робить чоловіка з цим ім’ям справжнім лідером, якого поважають і слухають. Він здатний домогтися свого навіть там, де інші люди відступлять.

При цьому ніхто не може звинуватити його в лицемірстві або брехні. Не можна сказати, що доля благоволить у всьому, але цілеспрямованість допомагає йому отримати все, що потрібно для повноцінного життя.

Любов

Владислав має тонку душевну організацію, тому не терпить брехні і облуди. Він вважає за краще спілкуватися з м’якими і ніжними жінками, не сприймає різкість і грубість. Такі дами його відштовхують. Негативно ставиться до представниць прекрасної статі, які курять або вживають алкоголь.

Влад, можна сказати, чоловік-однолюб, він вибирає жінку для життя дуже довго і ретельно. Пригод на стороні ніколи не шукає, оскільки вважає це низьким і негідним. Але це після того, як визначиться і вступить в шлюб. Вільні відносини він може заводити відразу з декількома жінками.

Владик завжди звертає увагу на зовнішність, він отримує естетичне задоволення, спілкуючись з доглянутою і красивою жінкою. Йому важливо, щоб дружина користувалася успіхом у чоловіків, але він ніколи не дозволить фліртувати зі своєю дружиною. Владислав власник, він досить ревнивий.

Варто відзначити, що шлюб з розрахунку Владислав також допускає. Йому дуже важливо матеріальне благополуччя сім’ї, тому великої любові до жінки може і не бути. Це вірний чоловік, він вкрай рідко стає ініціатором розриву. Його можна назвати домосідом, Влад любить проводити час в колі сім’ї, допомагає дружині по дому, вміє готувати, і нітрохи цього не соромиться.

Жінка повинна розуміти, що Владислав є природженим лідером, ця якість проявляється і в сім’ї. Якщо жінка постійно скандалить і звинувачує чоловіка, він буде шукати розраду на стороні, незважаючи на свої принципи. Диктатором будинку він не є, але його думка завжди має бути першою і основною. Дітей обожнює, і вони відповідають йому взаємністю. Підростаючі діти ставляться до батька з повагою, дорожать його думкою.

Кар’єра

Допитливість, гнучкість, прагнення дізнаватися нове і постійно рости і вдосконалюватися-якості лідера. Владислав завжди готовий до нових звершень.

Це відмінний працівник, працьовитий, відповідальний, виконавчий, він здатний проявити себе практично в будь-якій галузі. Але йому важливо отримувати насолоду від роботи, а це можливо, якщо Влад зв’яже своє життя з діяльністю, яка йому до душі.

Владюшу чекає успіх на творчій ниві, чоловік може стати прекрасним музикантом або художником, фотографом або вчителем, письменником чи артистом. По кар’єрних сходах рухається швидко, завжди зібраний і готовий прийняти швидке і вірне рішення. Ці якості дуже цінують керівники. Ставши начальником, Владислав не втрачає своїх якостей, його поважають підлеглі, колеги за справедливі рішення і об’єктивність. Чоловіка з цим ім’ям чекає успіх у бізнесі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *