що означає ім'я богдан

Ім’я Богдан — походження, що означає, характеристика

На цій сторінці ми детально розберемо значення імені Богдан, його основні характеристики, і дамо поради з виховання. Згідно з давньою легендою, це ім’я отримували діти, народження яких батьки дуже довго чекали. Малюкам, підкинутим до порогу будинку як подарунок, також давали це ім’я. Традиція називати хлопчиків Богдан прийшла здавна. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Богдан .

Характеристики та Походження імені

Походження імені відоме, воно прийшло до нас зі старослов’янської мови,і перекладається як Божий дар. Багатьом цікаве питання, хлопчикам якої національності підходить ім’я Богдан. В даний час воно поширене в Україні, і можна сказати, що питання приналежності до будь-якої національності не грає ролі. Важливо, щоб воно подобалося батькам.

Ім’я Богдан несе в собі силу, таких дітей дуже опікують батьки, вони буквально ставлять дитину на п’єдестал, підносять його. Надмірна турбота не завжди хороша, але вона виправдана у випадках, коли у дитини слабке здоров’я. Це рідкісне ім’я привертає увагу оточуючих, звучить голосно і показує, що малюка батькам послав сам Бог.

Богдан – це повне ім’я, зменшувальні варіанти звучать наступним чином: Богдаша, Богданчик, Бога, Богдася, Бодя, Боденька. Це ім’я не канонічне, що означає, у нього немає святих покровителів. Хрещення проводиться, як правило, під іншими іменами, найчастіше – Федот.

Камінням-талісманами Богдана стануть зелений мармур і сердолік. Мармур уособлює шикарне життя в достатку і багатстві, в той же час він дарує спокій і стабільність. Допомагає досягти гармонії в житті, вийти зі складної ситуації з найменшими втратами. Забезпечує впевненістю в собі, в завтрашньому дні, дозволяє сконцентруватися і обійти злих духів.

Лікувальні властивості зеленого мармуру полягають в тому, що він позбавляє від безсоння і від внутрішніх страхів. Вироби з цим каменем рекомендується носити людям, які постійно ризикують своїм життям і здоров’ям, воно допоможе знайти сімейне щастя, в той же час захистить від любовних чар.

Сердолік на Сході вважається любовним талісманом, особливо якщо камінь червоного кольору. Він заспокоює і допомагає вирішувати спірні ситуації, умиротворяє і позбавляє від конфліктів, покращує настрій, привертає в будинок світ. З його допомогою можна зберегти життєві сили і посилити інтуїцію.

Чоловік, названий Богданом, вважає за краще вибирати зелений, помаранчевий і жовтий кольори, вони для нього найкращі. Протегує Богдаші Марс-чоловіча планета, і Меркурій, а його стихією є повітря. Цим ім’ям можна називати хлопчиків, народжених під знаками Телець і Овен.

Тотемна тварина для Боді – кажан, це символ чаклунства, страху, ночі. Але на Сході така тварина уособлює довге життя, багатство, успіх, щастя. У Греції і Римі кажан шанувалася як символ удачі, вона допомагала людині не втрачати пильність і дарували проникливість. В античні часи миша охороняла будинки від нечисті.

Серед рослин талісманами для Богдашки є лавр і безсмертник. Лавр-символ перемоги, він втихомирює гнів і негативні емоції, очищає ауру людини. У християнстві листя лавра – символ вічного життя, яку можна отримати, спокутувавши свою провину мучеництвом. Безсмертник дарує здоров’я, енергійність, довгі роки життя. Це скромна і елегантна рослина.

Богдану протегує метал золото, яке є уособленням влади і благородства, розкоші і могутності. Також золото – символ віри і щирих відносин. Найбільш сприятливою порою року для чоловіка з цим ім’ям є весна, а день тижня – середа.

Значення імені Богдан

Значення імені Богдан визначає пору року, коли народився малюк. Так, зимові Богданчики дуже цілеспрямовані і неординарні люди, з великим творчим потенціалом. Вони наполегливі в своїх бажаннях, і часто не розуміють, що у всьому потрібна міра. Тому часто їх дії виробляються на межі добра і зла, скромність у них межує з егоїзмом, а доброта з жорстокістю.

Богдаша, народжений навесні, більш безтурботний і самозакоханий, він імпульсивний і відрізняється легковажністю в вчинках, що часто не подобається оточуючим. Йому не вистачає серйозності і відповідальності, на це варто звернути увагу батькам.

Літні хлопчики чутливі, емоційні, ранимі, гостро реагують на невдачі і критику. Вони не переносять самотності, тому мають багато коханих і довго вибирають дружину.

Богдя, що з’явився на світ восени, суворий і розважливий, він не терпить обману і чудово розбирається в людях, бачить їх слабкості. Але в своїх цілях ніколи ці знання не використовує. Вони більше допомагають людям, використовуючи для цього всі можливості.

Характер

Хлопчики, що мають таке звучне і серйозне на перший погляд ім’я, часто ранимі і вимогливі до підтримки і уваги своїх рідних і друзів. У них прекрасні задатки лідера, але будь-яке рішення вони ретельно зважують. Дізнатися Богдана нелегко, оскільки він потайний і стриманий чоловік. Дружить з дітьми старшого віку, які його можуть захистити. Шукає у відносинах вигоду, але якщо зустріне людину, якій зможе довіряти, то легко ділиться таємницями і секретами.

Чоловік з ім’ям Богдан чесний і самостійний, прагне отримувати нову інформацію, наполегливий у досягненні своїх цілей. Він спостерігає і аналізує побачене, мислить швидко, відрізняється прагматичністю. З негативних якостей імені для хлопчика можна відзначити невміння знаходити компроміс. Його рішення є остаточним і зміні не підлягає.

Богдан, як правило, амбітний, має високі запити, марнославний і егоїстичний. Але дуже стриманий, його складно вивести з себе. Спілкується тільки з потрібними людьми, ретельно вибирає друзів. Психічно стійкий і не любить філософствувати, швидше буде діяти і домагатися свого.

Ще одна негативна риса, притаманна Богданам, лінь. Він буде щось робити тільки в тому випадку, якщо це потрібно йому. Відчувається його прохолодне ставлення до навчання і точних наук, хоча здібності у Богданчиків просто відмінні.

Доля

Життя любить людей з цим ім’ям. Доля до них прихильна, тому батьки можуть не турбуватися з цього приводу. Йому завжди буде везти, неприємності і проблеми обходити стороною. Навіть професію він вибере прибуткову, яка його повністю забезпечить.

З будь-яких колотнеч Богдаша виходить легко і без негативних наслідків. Він просто притягує цікавих людей. Єдине, що його може підкосити неприємність в любовній сфері, але в цілому Бодю можна вважати улюбленцем долі.

Любов

Богдан завжди користується успіхом у жінок, він привабливий і цікавий, вміє звабити будь-яку дівчину. Але притягує його далеко не красива зовнішність, а самостійність і душевна організація дами серця. Він не сприймає безладних зв’язків, і дуже довго, скрупульозно вибирає партнера для відносин.

Сімейні стосунки завести цей чоловік не поспішає, він повинен бути впевнений у своєму виборі на сто відсотків. Тільки тоді буде пропозиція руки і серця. У сім’ї він стає головою, його рішення завжди найвірніше, за ним залишається останнє слово.

Це межує з егоїстичністю, але вся увага повинна належати тільки йому. Оскільки Богдаша має близькі і довірчі відносини з матір’ю, то майбутній дружині варто задуматися про те, щоб стати для неї рідною людиною.

Для сім’ї робить все, не боїться домашньої роботи. Незважаючи на патологічні ревнощі, любить дружину, і не потерпить зради ніколи. Хоча сам не проти пошукати розради в компанії симпатичної подруги. Обожнює своїх дітей, вони ні в чому не знатимуть відмови.

Важливо звернути увагу на сумісність імен, ідеальні стосунки Богдана чекають з Вірою, Надією, Марією, Ольгою, Анастасією, Варварою, Вікторією, Оленою. Краще відмовитися від відносин з Валерією, Діною, Оксаною, Тамарою, Яною, щоб не зазнати розчарування в сімейному житті.

Кар’єра

Богдан дуже цінує думку батьків, і часто слухає їхні поради щодо вибору професії. Яскраві таланти допомагають йому досягти успіху в медицині, фінансовій сфері, інженерії. Творчі успіхи теж можуть бути, але чоловікові з цим ім’ям доведеться нелегко в світі мистецтва, незважаючи на відмінний потенціал.

Бодя високо цінує незалежність і фінансове благополуччя, тому бізнес буде вести твердою рукою. Його наполегливість у досягненні цілей, працьовитість і вміння зробити правильний вибір проведуть його крізь терни, і він досягне неймовірних висот. Якщо все-таки Богдаша вибере творчий шлях, найкраще зупинитися на шоу-бізнесі. У нього є всі задатки стати відмінним продюсером.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *