Що означає ім'я Камілла

Ім’я Камілла — значення, походження, доля

Це дуже красиве і досить рідкісне для України ім’я. Значення імені Камілла довелося пошукати в грецьких літописах. У перекладі з грецької це ім’я означає народжена в знатній сім’ї, а з латинської його можна перевести як служниця храму, бездоганна. У Німеччині та Голландії Камілла означає ромашка. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Камілла.

Основна характеристика імені

Варто відзначити, що в святцях цього імені немає, тому при хрещенні дівчинка отримує нове ім’я, і день ангела відзначається по дню пам’яті покровительки християнського імені. Ласкаво дівчаток можна називати Кама, Камиллка, Камиллочка, Ками, Мила, Миля, Каля, Дорогенька, Камочка, Кам.

Ім’я Камілла для дівчинки набуло поширення в 17 столітті, в Європі так називали дочок багато сімей. Популярність воно отримало після виходу однойменного роману автора Фанні Берні. Якщо поцікавитися, дівчаток якої національності найчастіше називають цим ім’ям, то воно найбільш поширене в арабських країнах.

Талісманом для Камочки служать прикраси з каменем лабрадорит, це символ мудрості і невинності, духовності та чистих помислів. Він покращує настрій, підсилює інтуїцію, позбавляє від страхів і неприємних думок. Захищає від злоби, негативу, псування, ненависті. Але це тільки в тому випадку, якщо помисли власника чисті.

Щасливими для Ками є чорний, жовтий, червоний і сірий кольори. Протегують їй у справах Сонце і Меркурій, а стихією імені Є вогонь. Тотемна тварина – тріска, воно дарує власниці імені матеріальне благополуччя і успіх у справах, щастя в особистому житті і добре ставлення людей.

Цим ім’ям прийнято називати дівчаток, народжених під знаками Близнюки і Діва. Символом для Камілли є орхідея, вона приваблює в життя жінки багатство, любов, достаток. Рожева орхідея є уособленням пристрасті, а червона дарує натхнення у творчості. Ці ніжні і красиві квіти в Китаї є символом зрілості і мудрості.

Каміллі підійдуть прикраси із золота, які ототожнюються з владою і процвітанням. Золото дарує власниці можливості духовного вдосконалення. Але є й інше значення, в християнстві золото було символом розпусти і заздрості. У скандинавських країнах навпаки, золото сприймається як символ благополуччя і удачі.

Значення імені Камілла

Значення імені Камілла багато в чому визначається порою року, в яку народилася дівчинка. Зима надає характеру деяку жорсткість. Жінки, народжені взимку, амбітні, працьовиті, вміють добиватися свого, не згортають з наміченого шляху і емоційно стримані. Вони керуються розумом, рано виходять в самостійне життя.

Весна дарує легкість, весняні Камочки заводні і веселі, вони дуже емоційні і відкриті. У них багато друзів, жінки легко заводять знайомства. Але все змінюється після того, як у Камі з’являється сім’я. Вийшовши заміж, жінка присвячує себе рідним, і пощастить тому чоловікові, якого вибере виборча Камочка.

Життєлюбність, доброта і вразливість відрізняє дівчат, народжених влітку. М’який характер не завжди приносить їй щастя, літня Кама не раз стикається з обманом, але продовжує вірити в людей. Їй потрібен сильний чоловік, який зможе не підпорядкувати її, а завоювати довіру і любов. Тільки тоді шлюб буде щасливим.

Осінь надає характеру Камі серйозні нотки. Життя жінки з цим ім’ям підпорядковане встановленому порядку. На першому місці у неї кар’єра, а сім’ю Камілла, народжена восени, заводить пізно. Їй важлива матеріальна незалежність, яка дозволяє залишатися сильною і вольовою жінкою.

Характер

Каміллу відрізняє яскрава індивідуальність, прагнення по всьому бути першою, домогтися успіху. Підтримуються ці прагнення численними талантами, найголовніше для цієї жінки – визначитися, зробити правильний вибір. Кама часто відмовляється від одних можливостей на користь інших.
Батькам дівчинки варто звернути увагу на те, щоб Камочка доводила розпочате до кінця, не гналася за двома зайцями, бо інакше нічого не вийде. Їй варто навчитися довіряти своєму серцю, а не покладатися тільки на розум. Однією з негативних рис характеру Ками є норовливість, особливо яскраво вона виражається в дитинстві.

Дівчатка з цим ім’ям мають різноманітні здібності, це творчі особистості, які люблять співати, грати, танцювати. Це дуже артистичні натури. Нестачі в спілкуванні у них немає, але часто близьких друзів, яким вони можуть довірити потаємні таємниці, дуже мало. Це пов’язано з дещо зарозумілим характером, який Кама чудово приховує.

Камілла має вроджене почуття прекрасного. Вона збудлива, сприйнятлива, іноді надто вразлива. З дитинства не можна дозволяти їй маніпулювати людьми. Камілли успішно використовуються свої знайомства в особистих цілях, тим більше що нестачі в шанувальниках вони не мають.

Доля

Доросла Камілла — людина відкрита і різнобічно розвинена. Вона вміє знаходити спільну мову з людьми. Їй притаманні такі риси, як доброта, загострене почуття справедливості, чесність, відкритість, вона комунікабельна і чуйна. Легкість в спілкуванні і неймовірне почуття гумору не дозволяє їй залишатися однією. У житті Камочку чекає успіх.

Домінування Кама не сприймає ні в якому вигляді. У професійній сфері вона відчуває себе впевнено, її цілеспрямованість і завзятість, навіть настирливість дозволяють домогтися висот в обраному напрямку. Вона буде жити в матеріальному достатку. У сім’ї Кама цінує гармонійні відносини. Доля прихильна до цієї унікальної людини, що означає, Міла не знає відмови практично ні в чому.

Любов

Камілла—жінка вельми відкрита, чарівна, романтична. Стан закоханості дає їй відчуття ейфорії, безперервної повноти життя. У своєму партнері вона завжди знаходить позитивні риси, захоплюється ним і звеличує. Але їй потрібно, щоб у відносинах завжди була присутня нотка новизни, до буденності і одноманітності Кама швидко втрачає інтерес.

Жінки з цим ім’ям схильні ідеалізувати своїх чоловіків, вони не звертають уваги на їх недоліки, але це в кінцевому підсумку може привести до розриву і розчарування. Кама не прощає брехні і зради. Такі ситуації можуть зробити жінку жорсткою і непримиренною у відносинах.

Каміллі важливо знайти правильного чоловіка, який буде відповідати її уявленням. Вона не боїться серйозних стосунків, цінує свою сім’ю. Кама здатна бути опорою для коханого чоловіка. З народженням дитини стає ідеальною матір’ю.

Відмінне взаєморозуміння Камочку чекає з чоловіками на ім’я Анатолій, Гліб, Ігор, Віктор, Валентин, Борис, Костянтин, Данило, Дмитро, Семен, Роман, Руслан, Тихон, Едуард, Микола, Яків, Матвій. Не дуже хороша сумісність цього імені відзначається з Антоном, Володимиром, Георгієм, Іваном, Олегом, Станіславом, Філіпом, Ярославом, Юрієм.

Кар’єра

У житті Камілли кар’єра грає важливу роль. Її якості дозволяють домогтися успіху на будь-якому терені. Здорові амбіції допомагають Камі в роботі. Часто своє життя жінка, названа цим ім’ям, пов’язує з творчими професіями. З неї вийде відмінний художник, музикант.

Вміння спілкуватися і розуміти людей дозволить Камі стати прекрасним лікарем або викладачем. Цікава їй тема психології, вона схильна до вивчення всього загадкового, і в її житті часто відбуваються події, які несподівано приносять їй успіх у тих справах, де здавалося б важко чогось досягти.

Бізнес для Камілли — не найвдаліший спосіб саме реалізуватися. Незважаючи на всі задатки і здібності, вміння вчитися і терпіння, для цієї жінки гроші не є самоціллю. Хоча при бажанні, якщо вона по-справжньому захоче домогтися успіху на фінансовому терені, Каміла це обов’язково зробить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *