Що означає ім'я Еліна

Ім’я Еліна — походження, характер, доля

Для того, щоб зрозуміти суть ім’я і його вплив на людину, варто визначити характерні йому риси, слабкі і сильні сторони, особливості і переваги. Ім’я Еліна вражає своєю красою і незвичністю, звучить воно м’яко і ніжно. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Еліна.

Коротка характеристика імені

Походження імені неоднозначне, історія говорить про те, що корінням воно йде в глибоку давнину. Ім’я Еліна має грецьке коріння, але теорій походження його чимало. Одні вчені вважають, що ім’я походить від грецького Еллінка, родом з Еллади. У перекладі з єврейської воно означає життя, дароване Богом. Деякі асоціюють його з ім’ям Олена, що в перекладі означає Світла. Джерел чимало, але однозначно сказати про походження складно.

В даний час ім’я Еліна не знайшло значного поширення, в Україні мало хто так називає своїх дітей, хоча для дівчинки, народженої під знаками діви і риби, воно відмінно підійде.

Значення імені Еліна визначається властивими йому рисами, які дарують їй талісмани. Кращим подарунком для Елечки можуть стати прикраси з яшмою і смарагдом, а тотемна тварина представлена конем. Протегує носії цього імені планета Юпітер, а стихія імені – вогонь.

Щастя приносить Еліні зима, а всі важливі питання успішно вирішуються у вівторок. Певного дня іменин цього ім’я не має, але оскільки допомагає йому співзвучне Олена, при хрещенні дівчаткам дають саме це ім’я. Повне ім’я звучить, як Еліна, багато хто називає дівчаток Елліна. Коротко можна називати жінку Еля, Ела, Елічка, Елочка, Ельчик, Ліна, Линочка, Елінушка, Елінка, Еліночка.

Значення імені Еліна

Досліджуючи значення імені Еліна, в першу чергу варто звернути увагу на її характер. Він змінюється протягом усього життя. Особливу турботу еле варто проявити про своє здоров’я, це слабке місце, тому найкраще навчити дівчинку піклуватися про себе ще в дитинстві.

Характер

Доброта-головна чеснота Елічки, вона перекриває всі її негативні характеристики, як дратівливість, запальність, прямоту суджень. В підлітковому віці проявляється її самостійність. І в зв’язку з цим виникають нерозуміння з матір’ю. Це не означає, що дівчина не любить батьків. Навпаки, вона душі в них не чує, але за характером близька більше до батька. Вона справжній борець, що не боїться обставин, незалежна і стримана.

Елічка завжди знає, як їй вчинити в тій чи іншій ситуації, їй все одно, якої думки про неї оточуючі. Вона віддає перевагу чоловічому товариству, і з дитинства має багато друзів серед хлопчиків. Як, правило, це визнаний лідер, але серед знайомих має явні симпатії і антипатії, які не вважає за потрібне приховувати.

Вимогливість не тільки до себе, але й до друзів не дозволяє їй бути терпимою, це слабка сторона, яку можна виправити, якщо пояснити дівчинці, що кожна людина має свої недоліки, в тому числі і вона сама. Виховувати дівчинку складно, але якщо робити це, то тільки спокійними розмовами або позбавленням певних привілеїв. Насильство породжує насильство, і рано чи пізно на фізичні методи виховання вона відповість тим же.

Незважаючи на складний чоловічий характер, Еліночка—дівчинка дуже жіночна і приваблива, елегантна і цікава. З нею нудьгувати не доведеться, вона вільно відчуває себе в будь-якій компанії. Добре розвинена інтуїція і тонкий аналітичний розум дозволяють їй розуміти співрозмовника з півслова. Але сама досить скритна, відкритися перед людиною може тільки в тому випадку, якщо впевнена в її щирості і любові до себе.

Елічку характеризують як самолюбну і цілеспрямовану дівчину, вона користується жіночою чутливістю і слабкістю, щоб домогтися свого. Твердості характеру їй не вистачає. Артистичність дозволяє їй грати ту роль, яка їй необхідна, і з віком Еля цим користується все активніше. Висока емоційність, вміння в будь-який момент щиро засмутитися і навіть пустити сльозу роблять чоловіків беззахисними перед її чарами.

Елюшка погано справляється з невдачами, для неї це показник збитковості, вона страждає від усвідомлення неповноцінності. Змиритися з цими думками вона не здатна, і Еля дає вихід своїм емоціям, зриваючись на інших. Працювати над собою не вміє, терпіння – не її коник. Важливо при вихованні вкласти їй думку, що варто враховувати не тільки свої інтереси, але і думку оточуючих, це дозволить уникнути багатьох помилок у відносинах з людьми.

Доля

Доля Еліночки складається сприятливо, якщо з дитинства її привчили до терпіння і поваги до інших людей. Силу духу можна виховати, прищеплюючи дівчинці спокій і сталість, таки чином, можна змінити її життя в кращу сторону.

Елінка, володіючи творчими завдатками, обов’язково розкриється, якщо вибере відповідний напрямок діяльності. Це дозволить їй не відчувати себе самотньою і замкнутою. Співачка і актриса – кращі шляхи для власниці цього імені. Тут вона знайде застосування своїм талантам маніпулятора. Це принесе жінці щастя.

Елінка-натура влюблива, що означає – шлюб, швидше за все, буде раннім. І вона знайде щастя в сімейному житті, дбайливо і ревно охороняючи своїх близьких від зайвої уваги з боку оточуючих. Безмежна доброта дозволить їй знаходити спільну мову з дітьми. Єдина риса, яка буде заважати їй жити – невміння довіряти оточуючим. Вона буде вчитися все життя на своїх власних помилках.

Доросла емоційна Еля—улюблениця долі, вона завжди буде перебувати в центрі уваги, отримувати любов і турботу. У дорослої Еліни завжди все виходить. Навіть якщо для досягнення цілей їй потрібно буде переступити через свої моральні принципи, вона це зробить легко.

Любов

Любов для Елінки значить багато, вона при першій можливості виходить заміж, часто досить рано. Для неї сімейне вогнище – це місце, де всім затишно і комфортно, вона володіє відмінним смаком, і пристроєм побуту займається з душею. Це відмінна вміла господиня, любить готувати і частенько радує близьких смачними стравами. Еля цінує гармонію у відносинах, незважаючи на свій складний характер, для неї на першому місці стоїть спокій і порозуміння. Багато що залежить від її партнера.

Елічка вважає, що в шлюбі обидва несуть однакову відповідальність, але право прийняття серйозних рішень має належати чоловікові. Правда, все, що стосується фінансових питань, залишається в її руках. Вона здатна строго стежити за сімейним бюджетом. Це ідеальна дружина, мати, і друг, її життя в домашніх стінах ніколи не стане нудним і сірим.

Мати з Елінки виходить відмінна, добра і ласкава, в потрібних випадках сувора, але завжди справедлива. Їй вдасться успішно поєднати кар’єру і будинок, повністю господарству Еля себе ніколи не присвятить. Вона потребує визнання і особистісного зростання, і з неї виходить успішна ділова леді.

Важливо звернути увагу на сумісність Еліни з представниками сильної статі з іменами Олександр, Андрій, Трохим, Микита, Кирило, Борис, Дмитро, Ігор, Леонід, Федір, Лев, Микола, Валерій. Особливо довгий шлюб може скластися з Дмитром, Євген здатний привнести у відносини активність, свіжість, що так не вистачає Елічці. Ідеально гармонійна пара вийде з Ігором, у них дитина виросте в любові і щастя. З Іллею вона пройде через багато випробувань, але вони не зможуть жити один без одного.

Не краща пара вийде з Іваном, Антоном, Денисом, Артуром, Георгієм, Олегом, Степаном, Ярославом і Яном. У них занадто різні характери і пріоритети, такий шлюб може принести розчарування.

Кар’єра

Велике значення для побудови кар’єри грає відмінна інтуїція, вона не раз допоможе власниці цього імені отримати чудові результати в бізнесі. Тут же стане в нагоді її аналітичний склад розуму, вміння домагатися поставлених завдань і націленість на результат. Все це зробить з Елічки прекрасного працівника, якого обов’язково оцінить керівництво.

Додати до цих якостей енергійність і неймовірну працездатність, і успіх чекає Еліну на будь-якому терені, за що б вона не взялася. Природна доброта, щирість і зацікавленість в людях дозволять їй стати хорошим психологом або педагогічним працівником, тим більше, що Еліночка прекрасно ладнає з дітьми.

Робота для Еліни завжди буде на першому місці. Це класична кар’єристка, яка жадає визнання, їй необхідно постійно відчувати себе потрібною і затребуваною. Природна артистичність і висока емоційність-кращі якості, які знайдуть застосування в творчих професіях. З Еліночки вийде відмінна актриса, їй не складе труднощів зіграти будь-яку роль, незалежно від складності.

Найважливіше при виборі професії для Елі враховувати той факт, щоб заняття їй припало до душі. Якщо напрямок діяльності зацікавить жінку, вона готова буде гори згорнути, щоб домогтися свого. Жінку на ім’я Еліна складно уявити собі в ролі людини, що виконує монотонну роботу. Одноманітність не для неї, навколо Елі повинна кипіти життя, і при цьому в роботі вона повинна брати безпосередню участь, бути в центрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *