Що означає ім'я олена

Значення імені Олена

Поширення ім’я Олена отримало за часів хрещення Русі, є різні його варіації у різних народів. Ім’я особливо полюбила давньоруська знать, воно оповите серпанком таємниці. Варто згадати образ Олени Прекрасної, який увічнений у багатьох творах мистецтва. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Олена.

Коротка характеристика імені

Важливо походження імені Олена, воно запозичене з грецької, так звали мати Костянтина Великого, який прийняв християнство одним з перших серед римських імператорів. Для жінки це ім’я несе такі якості, як вміння блищати, звертати на себе увагу. Вона жіночна і терпляча, розумна і красива. Але на прояв почуттів скупувата.

Діє Олена завжди за велінням серця, рідко керуючись розумом. В її житті керують емоції. Любов для неї швидше співчуття, жалість, але не пристрасть. З енергетики є одним з найбільш щасливих імен.

Іменини Олени святкують по святцях, святі, захищають носіїв цього імені, — велика княгиня Російська рівноапостольна Олена і мучениця Олена, дочка апостола. Вони оберігають жінок і приносять їм удачу.

Серед каменів талісманом стане халцедон, дарує довголіття і здоров’я, підтримує внутрішню енергетику, що дозволяє отримати щастя в любові. Він оберігає жіноче начало дівчини. Щасливе число – 5, а планета-покровитель – Меркурій. Імені притаманна водна стихія, улюблений колір – жовтий.

Тотемні тварини – олень і тріска. Олень вважається символом відродження, а тріска дарує щастя і фінансове благополуччя. Сприятливі рослини – орхідея і астра. Орхідея – символ гармонії, краси, жіночої чарівності і шарму, розкоші і пишноти. Квітка білого кольору символізує чисту любов. Айстри вважаються кольорами прояву любові і скромності. Весна для Леночек завжди найблагополучніший час, в середу вирішуються всі важливі справи і завдання більш успішно.

Найбільшого поширення набули такі ласкаві форми імені—Лена, Леночка, Ленок, Ленуся, Ленчик, Леся, Нуся, Леночек, Алена (це ім’я зараз виділено в самостійне). У перекладі Олена – сонячна, що означає її здатність дарувати світло людям.

Значення імені Олена

Значення імені від пір року змінюється. Народжені навесні, жінки орієнтовані на матеріальну сторону життя, вони відмінно вчаться, все схоплюють на льоту. Кар’єру будують жорстко, чоловіка вибирають заможного і все життя живуть в достатку. Літня Оленка – інтриганка з великими амбіціями, які дозволяють їй досягти в житті багато чого. Вона повинна бути кращою у всьому, друзів мало, частіше вибирає на користь чоловіка і дітей.

Жінка, народжена в осінні місяці, обережна і сувора, завжди продумує всі ходи. Навіть в пошуку чоловіка вона вибирає чоловіка, відповідного за всіма її параметрами. Завдяки чому сім’я у неї виходить міцна. Зимова Леночка відрізняється настирливістю і принциповістю, активна і винахідлива, всі мрії успішно приводить в життя. Не любить зайвої уваги до своєї персони і вельми неохоче бере участь у заходах.

Характер

Що значить ім’я в плані характеру? Незважаючи на те, що маленька Оленка дещо нелюдима і важко сходиться з іншими дітьми, вона має глибокий внутрішній світ. З дитинства обожнює казки, злегка наївна і довірлива, її легко обдурити. Але при зіткненні з обманом, вона не зупиниться, поки не розбереться з кривдником, проявляючи досі непомічену винахідливість.

В душі дуже добра людина, але розкрити свою доброту може тільки в більш старшому віці. З дитинства здатна на співчуття, рішучість – не її риса. Таємниця імені Олена полягає в тому, що по суті це дуже весела, життєрадісна, позитивна людина, але дізнатися це можуть тільки самі близькі люди.

Захоплююча натура не дає спокою, Леночки завжди чимось зайняті, роблять спроби вибрати для себе який-небудь вид рукоділля. Прекрасне завжди грає велику роль в її житті, але є якесь мінливість, і вона часто змінює захоплення, іноді навіть не доводячи справу до кінця. Навчанням не сильно цікавиться, але якщо їй подобається викладач, проявляє себе як старанна відмінниця. Допомагає їй в цьому відмінна пам’ять.

За характером більше схожа на батька, додаючи свої жіночі характеристики, чуттєвість. Високо емоційна, іноді зайво сприйнятлива, особливо у випадках, коли мова йде про ті сторони життя, які її найбільше цікавлять. У вихованні варто проявляти твердість, оскільки розпещені Леночки стають ледачими і інфантильними.

До негативних характеристик можна віднести замкнутість. Вони мають багатий вигаданий світ, в якому часто ховаються від реальності. Великі мрійники, володіють невгамовною фантазією, і такий стан речей призводить до того, що Олена починає багато брехати. Часто це відбувається не спеціально, просто малятку стає важко відрізнити дійсність від вигадки.

Головна риса, яку несе ім’я Лена — непохитна воля. Вона має дуже сильний внутрішній стрижень, який дає їй можливість домагатися бажаного будь-якими способами.

Доля

Говорячи про долю жінок, що носять ім’я Олена, варто згадати схильність їх до життя в вигаданому світі. Часто помічається відсутність основи в поведінці, думках, важливу роль в їх житті відіграють емоції в будь-якій сфері. При відсутності належного виховання і твердих моральних установок, дівчина стає хитрою і не дивиться, яку ціну потрібно заплатити за свої бажання.

У Олени хороша доля в любовному плані, вона часто буває щасливою, вміє залучити чоловіка і створює міцну сім’ю. Здоров’я досить слабке, тому необхідно дотримуватися здорового способу життя і харчування, обов’язково підтримувати фізичну форму, займатися спортом, чого робити Олени не дуже люблять.

Розум і працьовитість Леночек дозволяють їй домагатися своїх цілей, вона вміє бачити головне, і не розмінюється на миттєві бажання. Відмінна пам’ять і тяжіння до точних наук, копіткість в досягненні завдань допомагають вибудувати благополучне життя. Прекрасно розвинена інтуїція, якій повністю довіряє, жінка з цим ім’ям не боїться ризикувати, вона вірить в себе і свої сили.

Любов

Власниці імені Олена чуттєві і норовливі, але вони краще знаходять спільну мову з чоловіками. Навіть у школі вони часто закохуються, особливо якщо викладач молодий і цікава людина. В любовних відносинах Оленки вітряні, у них часто змінюється настрій, і на наступний день вона може навіть не подивитися в бік того, від кого була без розуму. Не соромиться використовувати шанувальників в своїх особистих цілях, в прямому сенсі йде по головах.

Захоплива кокетка, намагається займати активну позицію в завоюванні чоловіка. Легко фліртує, але знайшовши єдиного, готові весь світ покласти біля його ніг. Правда і у відповідь чекають такої яскравої і пристрасної віддачі. Повністю розчиниться в сім’ї Олена не зможе, залишатися все життя серед каструль — не її вибір. Але і на кар’єру сім’ю ніколи не проміняє. Швидше постарається зберегти баланс між цими сферами свого життя.

Довірливі, але коли чоловік не виправдовує очікування, його чекає витончена кара. Вона вміє віддати по заслугах. Представники сильної статі завжди присутні в її житті, вона вміє схвилювати і зачарувати, але Ленуся шукає чоловіка-батька, сильного і мудрого. Саме з такою людиною вона знайде щастя.

Цінує завзятість, і може вибрати самого настирливого шанувальника, навіть якщо сама не відповідає йому такою ж пристрастю. Їй важливо, щоб її любили, цінували і ставили сімейне благополуччя в центр уваги. Досить ревнива, і може влаштовувати скандали навіть з приводу спілкування чоловіка з друзями і надмірної зайнятості на роботі.

У сімейному житті Леночка — творець сімейного вогнища, вона прекрасна господиня, і благополуччя сім’ї у неї на першому місці. Незважаючи на схильність до економії, любить витрачати гроші. Чоловік і діти будуть завжди одягнені і нагодовані. Найчастіше у них з’являються синочки, яких Олени шалено люблять і балують.

Хороша сумісність для шлюбу у Олени з чоловіками, що носять імена Олександр, Володимир, Андрій, Ігор, Дмитро, Лев, Станіслав, Руслан, Роман, Юрій. Небажано пов’язувати свою долю з Марком, Тарасом, Анатолієм або Степаном.

Кар’єра

Вроджене почуття прекрасного дозволяє Олені досягти успіху в творчих професіях. З них виходять прекрасні натурниці і художниці, мистецтвознавці і актриси. Пристрасть до точних наук і аналітичний розум-хороші задатки для таких напрямків, як фінансова діяльність. Бухгалтерія, Економіка, фінанси та кредитування – в цих областях Леночку чекає успіх.

Як правило, по натурі вони відносяться до сов, тому часто вибирають роботу, не пов’язану з раннім вставанням. Крім того, їм нецікава монотонна і нудна робота. Вони ніколи не затримаються на службі, яка не дає їм внутрішнього розвитку, інтересу, захопленості. Через це Олени часто змінюють місця діяльності, поки не знайдуть по-справжньому варту пропозицію, де зможуть викластися на всі сто відсотків.

2 коментарі до “Значення імені Олена”

  1. Так Оленки? це про нас, у мене прям гордість за таке гарне ім’я! 🙂 До речі мене таким ім’ям назвав старший брат, коли був концерт Альони Апіної, а до цього в мене батьки тижнів зо два не знали як назвати дочу 🙂

  2. Я рада, що мене в дитинстві назвали Олена. Дуже подобається це ім’я. І майже все збіглося. 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *