Що означає ім'я варвара

Значення імені Варвара

Значення імені Варвара багато в чому залежить від його походження. Історично цим ім’ям називали людей в Древній Греції, які мали чужорідне походження, тобто всіх приїжджих. Варвара в точному перекладі означає чужинка. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Варвара.

Коротка характеристика імені

Маленька Варенька чудова дитина, добра і спокійна, розважлива не по роках, дуже любить порядок і прив’язана до сім’ї. Жінка з цим ім’ям може святкувати іменини в один із днів, близькому до дня свого народження. Це 11 січня, 7 березня, 5 квітня, 18 липня, 17 грудня.

Протегує Варі свята великомучениця Варвара, яка всупереч думці язичника батька прийняла християнство і не відреклася від своєї віри, за що жорстоко поплатилася життям. Правда, її мучителі теж загинули від удару блискавки.

Планета Варвари — Плутон, визначає її характер, кращий знак зодіаку — Скорпіон. Удачу принесуть їй такі рослини, як нарцис і орхідея. У християнській вірі нарцис – це уособлення духовності, жертовності і божественної любові. Мусульмани його шанують як символ віри і відданості.

Орхідея символізує любов, відродження, блиск, родючість. Серед птахів талісманом стане альбатрос, він показує політ душі і свободу думки людини. Вари воліють яскраві кольори – червоний, синій, помаранчевий і білий, а прикраси їм краще вибирати з камінням оберегами агатом і сердоліком. А рубін захищає дівчину, допомагаючи позбутися від нудьги і зневіри.

Осінь, як правило, приносить удачу жінкам з цим ім’ям, а важливі справи легко вирішуються в середу. Ласкаво Варвару називають Варенька, Варюша, Варварка, Варюшка, Барбі.

Значення імені Варвара

Характеристики цього імені для дівчинки залежать від пори року народження. Зимові Варі спортивні, рішучі і розважливі, але декілька замкнуті. Весна привносить в характер вимогливість і об’єктивність в судженнях, зовнішній спокій часто оманливий. Під ним ховаються сильні почуття.

Варя, народжена влітку, влюблива, але трохи боязка. Рішучістю не відрізняється, вона вважає за краще проводити час з сім’єю. З малознайомими людьми не спілкується. Осіння дівчинка працьовита і весела. Але у всіх Варь досить слабке здоров’я, на це варто звертати увагу.

Характер

Що означає це ім’я в плані характеру? Варвара — натура цілісна, вона цілеспрямована і завжди домагається бажаного. Для оточуючих – це замкнута людина, спокійна і врівноважена, з величезним терпінням. Вона приховує те, що відбувається у неї всередині, навіть від близьких людей. Це глибока людина, часто живе в своєму світі, яскравому і насиченому.

Повільність відмінно компенсується старанністю і завзятістю, але зірок з неба вона хапати не буде. Все розплановано на довгий термін. І від своїх планів Варенька ніколи не відмовиться. На спонтанні дії не здатна. Приваблює обов’язковість Варвари, якщо вона щось обіцяла, то обов’язково виконає.

У спілкуванні це приємна, добра і чуйна людина, у неї багато знайомих і друзів, але близьких подруг практично не має. Це пояснюється її скритністю і небажанням ділитися своїми переживаннями і почуттями.

Серед негативних рис характеру можна виділити егоїстичність. Вона, йдучи до своєї мети, може піти на інтриги і обман, компроміс з власною совістю для Варі явище нормальне і навіть закономірна. Вона рідко бере участь у житті подруг, але використовує їх у вирішенні своїх інтересів.

Відмітна особливість характеру Варвари – злопам’ятність. Причому образи вона не демонструє, а зберігає в собі. Може помститися, коли підвернеться зручна ситуація, ні за що її не упустить. Здебільшого у Вареньки чоловічий характер, і за зовнішнім виглядом вона часто схожа на батька.

Доля

Варвара — непересічна людина, і зрозуміло це вже з дитинства. Вона не прагне бути лідером, але в підлітковому віці буде відстоювати свою думку. Вивчати життя Варенька стане шляхом проб і помилок, це важко. З огляду на скритність дівчинки, їй буде складно в житті. Але володіючи колосальною силою волі і цілеспрямованості, вона може домогтися багато чого, за підтримки близьких людей.

Складний характер обумовлює нелегке життя, адже в одній людині поєднуються такі риси, як скромність, розсудливість і егоїзм, злопам’ятність, самовпевненість. Лінощі та повільність, постійне перебування у власному світі, який сильно відрізняється від реальності, змушують Варю прикрашати дійсність і брехати.

Любов

З чоловіками Варенька поводиться насторожено, вона соромиться і замикається, проявляє боязкість. У відносинах намагається бути веденою, ніколи не проявить агресії і не висловить свої потаємні бажання, швидше буде їх пригнічувати. Їй підійде милий, добрий, чуйний чоловік, який розкриє її чуттєвість і знайде правильний підхід. Швидше, вона вибере досвідченого чоловіка, значно старше себе. З ним вона буде відчувати себе захищеною і спокійно, це скоріше відносини дочки з батьком.

Варенька стане дбайливою господинею. Вона із задоволенням веде побут, але, як правило, перший шлюб стає невдалим, і після розлучення вона довго не зможе знайти іншого чоловіка. Вперше виходить заміж для того, щоб приміряти на себе нову роль, відчути турботу. Хоча Варвара ніколи не буде тусовщицею, вона вважає за краще проводити час в колі сім’ї.

Самоціллю для неї шлюб не стає, вона вільно себе почуває і одна. Складність представляє її характер і натура, вона рідко довіряє людям. Варюша прагне до ідеальних відносин, тому пред’являє до партнера великі вимоги, які намагається навіть нав’язати йому. Не кожен чоловік витримає подібний натиск. Мудріше стає з віком, і вже другий шлюб буде вдалим.

У відносинах образлива, не здатна пробачити іншу людину, особливо зради. Зберегти сім’ю їй допоможе тільки робота над собою. Якщо вона набереться терпіння і прийме чоловіка таким, як він є, вона може побудувати хорошу міцну сім’ю. Тим більше що завдяки природній грації і шарму вона приваблює представників сильної статі. Вони бачать в ній нерозкрившуся квітка, прекрасну і загадкову, за якою потрібно доглядати і любити її. По-справжньому щастя їй принесе тільки та людина, яка буде нею захоплюватися.

Велике значення володарка цього імені приділяє дому та господарству. Вона веде його ідеально, створюючи чисте і затишне сімейне гніздечко, де завжди тепло і світло. Вона обожнює готувати і часто радує чоловіка дітей, друзів сім’ї кулінарними шедеврами. З нетерпінням чекає близьких з роботи або навчання. Це привітна господиня, яка завжди рада гостям.

Для дітей Варвара просто чарівниця, вона завжди підтримає і допоможе, а на важливі дати з задоволенням влаштовує для своїх малюків справжні свята. Їй важливо, щоб вдома завжди було умиротворено і милостиво. І при виборі між посиденьками з подругами в кафе або збору сім’єю за столом вдома, завжди зупиниться на другому варіанті.

Найбільш міцний і довгий шлюб у Варюші буде з Олександром, Борисом, Михайлом, Володимиром, Степаном, Георгієм, Святославом, Геннадієм, Едуардом, Іллею. З володарями імен Олексій, Гліб, Вадим, Кирило, Ігор, Петро, Сергій, Роман, швидше за все відносини будуть складними і швидко закінчаться.

Кар’єра

Варвара володіє прекрасними якостями, які дають їй можливість реалізуватися в роботі. Здатність до аналізу власних дій, величезне бажання дійти до самої суті речей, прояв високої уваги навіть до дрібниць, все це дозволить Варі стати прекрасним медиком, психологом, педагогом або юристом. У цих сферах діяльності її чекає великий успіх.

Варто відзначити колосальну працездатність і працьовитість жінки, вона володіє прекрасним художнім смаком. Для неї відкриті двері в такі творчі професії, як художниця або мистецтвознавець. Можна спробувати себе в ролі манекенниці, оскільки Варвара завжди у формі і стежить за своєю зовнішністю і здоров’ям.

Головна умова, яка необхідна Варюші для професійного розвитку-захопленість справою. Якщо вона ходить на роботу із задоволенням, то може досягти великих успіхів на цьому терені. Але варто врахувати, що за суворим графіком працювати їй буде надзвичайно складно, ранні підйоми не для неї. Відмовитися варто і від одноманітної монотонної роботи, яка навряд чи принесе задоволення.

Як працівник і підлеглий Варвара чудова, але не слід забувати про її важкий характер. Конфлікти будуть виникати досить часто, хоча жінки з цим ім’ям мають здатність знаходити спільну мову з людьми, коли їм це потрібно. Проте, схильність до інтриг і найчастіше небажання знаходити компроміси, можуть нашкодити її кар’єрі. Ужитися в великому колективі складно.

Варвара може спробувати відкрити власну справу, у неї для цього є всі задатки. Вона відмінно рахує гроші, ніколи не піде на невиправданий ризик, що дозволить їй швидко налагодити бізнес. Що і говорити, гроші Варю люблять, проблем з фінансами у неї не буде ніколи. Тут стане у нагоді її вміння маніпулювати людьми, заводити потрібні зв’язки і використовувати все це для досягнення своєї мети. Хороший варіант для власниці цього імені – торговельна діяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *