Що означає ім'я дарина

Значення імені Дарина

Популярність красиве і звучне ім’я Дарина повернула собі в кінці минулого століття, і в даний час воно залишається улюбленим вибором батьків для дівчаток. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Дарина.

Коротка характеристика імені

За однією з версій ім’я Дарина має давньогрецьке коріння, що означає в буквальному сенсі — блага володарка. Походження від чоловічого імені Даріос дає йому велику силу, раніше воно давалося тільки царським особам. Інші стверджують, що Походження імені перське, і перекладається воно як повелителька або переможниця.

Покровителькою всіх Даш є свята мучениця Дарина, наречена святого мученика Хрисанфа. Вона постраждала за віру разом з коханим. Іменини дівчина з цим ім’ям відзначає в наступні дні: 15 Березня, 30 Червня, 1,4 квітня, 17-18 серпня.

Протегує Дарині чоловіча планета Марс, за стихією її характер відноситься до вогню. Серед щасливих талісманів – жираф, символ доброти і турботи, сприяє щасливомуі заможному життю, і комар, який надає характеру наполегливості. Рослина для Дар’ї — горобина, що символізує родючість, це відмінний оберіг від пристріту.

Даші воліють яскраві вогняні кольори — червоний і коричневий. Найкраще важливі справи вирішувати в середу, а навесні відбуваються значущі події. На п’ятницю краще нічого не планувати. Цим ім’ям називають дівчаток, народжених під знаками Зодіаку Діва і Овен, вони стають щасливими.

Кращим талісманом для Дашеньки стане гематит (кривавик), символ мудрості і хоробрості. Він здатний зцілювати і оберігати від вроків. Тому прикраси бажано вибирати з цим каменем.

Дарина – це повне ім’я, ласкаво дівчаток називають Даша, Дашенька, Дарьюшка, Дашутка, Дашуня, Дашуля, Дашулька, Даренька.

Значення імені Дарина

Що значить ім’я Дарина для дівчаток, народжених в різні пори року? Характер значно відрізняється, зимові Дашеньки завжди спокійні і врівноважені, неконфліктні. Але за зовнішнім спокоєм іноді ховається бурхливий ураган, вона близько до серця сприймає всі життєві перипетії.

Дівчинка, народжена навесні, дуже товариська і має багато друзів, але за маскою безтурботності і веселощів ховаються ранимі натури. Про їхні проблеми знають лише обрані. Літні Даші сентиментальні і схильні до авантюр, вони багато подорожують і не люблять тишу. Осінь надає жінці владності, часто вони стають гідними керівниками, великодушними, справедливими і відповідальними.

Характер

До позитивних рис характеру відносять чутливість і хорошу гнучкість, вона легко пристосовується до будь-яких життєвих обставин. Психіка Даші теж відрізняється гнучкістю, що дозволяє їй завжди залишатися у формі. Ці жінки володіють відмінною пам’яттю і аналітичним складом розуму, але в повну силу вони ці якості не використовують.

Даша має хороші творчі задатки, легко їй даються гуманітарні науки, хоча вона не особливо цікава і в школі вчиться посередньо. Вчителі та однокласники цінують її за легкість у спілкуванні і гарне почуття гумору. Запустити навчання їй не дозволяє почуття відповідальності. У шкільному житті вважає за краще не брати участь.

Дашенька завжди тверезо оцінює ситуацію, продумує ходи, керуючись твердим розрахунком, стримана. Необачність їй не властива, але характер досить імпульсивний, вона емоційна. Переважне почуття обов’язку змушує її рухатися і вирішувати проблеми, хоча сама дівчинка не має допитливий розум. Життєві пріоритети розставляє правильно, але часто заважає завищена самооцінка.

Таємниця імені Дарина полягає в тому, що вона дуже недовірлива і образлива, найменша критика на її адресу вибиває з колії, виникають сумніви, з’являються комплекси. Дівчинка дуже потребує підтримки і заохочення. Хоча зовні це не проявляється, вона здається завжди сильною і незалежною.

Головні негативні характеристики – самозакоханість і самозамилування, вона при неправильному вихованні може орієнтуватися тільки на себе і постійно вдосконалювати свою зовнішність, задовольняти примхи. Самокритичність їй не властива, причини невдач шукає в оточуючих. Мало вірить людям, її довіру треба заслужити. Але другом Дар’юшка стає справжнім.

Складність полягає в тому, що в ній поєднуються примхливість і легкість в спілкуванні, грубість і доброта, неконфліктність і образливість. Важливо стежити, щоб її захоплення хлопчиками не заважало навчанню і було не на шкоду поведінки. Вихованню Даша піддається добре.

Доля

Доля у Даші непроста, вона намагається обійняти неосяжне, хоче мати все, чим тільки може володіти. Все життя перед нею будуть відкриватися можливості, від яких Дашутка не в силах буде відмовитися. Проблеми вибору вона практично не знає. При цьому вона рідко вважається з думкою оточуючих з цього приводу, вважаючи, що якщо їй добре, то й інші повинні бути задоволені.

Щоб зберегти чистою душу і міцним здоров’я, слід зробити вибір на користь того, щоб враховувати бажання близьких і вміти ділитися результатами, які отримані. А сприяння оточуючих дозволить дещо стримати її невгамовні бажання, не доводячи їх до мрії володіти всім світом.

Не рекомендується давати це ім’я на честь родичів, а також дівчаткам, народженим в зимові місяці з листопада по грудень. Воно додасть характеру жорсткість і чоловічі риси, позбавить жіночності.

Любов

Значення імені в сфері любові дуже важливе, Даш — чарівні кокетки, вони постійно знаходяться в стані закоханості. Це почуття для неї як повітря, просто необхідність. Але в більшості випадків Даші не впевнені в собі і своїх чарах. Крім того, вони стирають межу між любов’ю і дружбою, і часто плутають ці поняття, що змушує страждати від нерозділеного кохання.

Розрив з коханим для жінки з цим ім’ям — катастрофа, вона дуже важко переносить колотнечі у відносинах. При цьому Дашенька постійно знаходиться в пошуку, це оточуючих наводить на думку, що вона розпущена. Це не так, просто їй катастрофічно не щастить у коханні. З представниками сильної статі поводиться ревно і владно, але так само сильно розчиняється в людині.

Даші легко обходяться без цукерково–квіткового періоду, вони люблять екстрим і все нове. Але для шлюбу ця жінка вибирає собі чоловіка з розумом. Хоча на першому місці у неї любов і пристрасть, вона не забуває про фінансовий бік питання. Чоловік зобов’язаний утримувати сім’ю. Завдяки прагматичності, заміж виходить один раз і, як правило, в досить зрілому віці.

Сім’я для Даші встає на перше місце, вона заради неї може відмовитися від роботи. Але в звичний образ домогосподарки вона ніяк не вписується, її не побачиш в старенькому халаті з кичкою на голові. Навіть у колі сім’ї вона залишається прекрасною. Чоловіка поважає, ніколи не виносить стосунки на людський суд. Але і власний авторитет в очах сім’ї їй дуже важливий. Даша відмінно ладнає з усіма родичами.

Господиня Дарина чудова, вона створює затишний і спокійний острівець, де всі домочадці із задоволенням проводять час. Жінка з цим ім’ям обожнює готувати, вишивати. Її особлива пристрасть – заготовки. Дітей дуже любить, але у вихованні може проявляти владність і авторитарність.

Найвдаліші імена чоловіків, з якими Дашенька готова побудувати міцний шлюб, — Олександр, Юрій, Сергій, Іван, Євген. А ось представників сильної статі з іменами Олег, Філіп, Федір, Семен, Олексій їй варто уникати.

Кар’єра

У Дар’ї завжди на першому місці особисте життя і пристрій сім’ї, тому кар’єра і бізнес її не сильно цікавлять. Зміни не страшать, що означає легкість у зміні місця праці. Але вона досить серйозно ставитиметься до роботи, якщо знайде справу свого життя, яка її захопить. Працювати абияк вона не вміє, не дозволяють почуття обов’язку. Все, за що береться, виконує сумлінно.

Дарина може відбутися як виконавець і як керівник, але частіше воліє творчі професії. З них вийдуть відмінні журналісти і телеведучі, модельєри і художники. Цілеспрямованість і захопленість дозволяють Дашам легко досягати своїх цілей і в роботі. Праця в колективі змушує її приймати поставлені умови, вона не прагне до лідерства. Але повага і підтримку колег жінка з цим ім’ям буде мати завжди.

Дашутка велике значення надає статусності роботи, тому легко переходить на інше місце, якщо її там більше влаштують умови. На нелюбимій роботі довго не засиджується. Тому їй не варто навіть за великі гроші влаштовуватися на одноманітну і нудну службу, вона просто не зможе добре виконувати обов’язки.

Цьому сприяє і характер, але Дашенька завжди прагне перед керівництвом постати у вигідному світлі. Може почати і власну справу, задатки для цього у власниць імені Даша є. Правда, ризик і авантюри – не її профіль, рішення приймає завжди обдумані, справа ведеться розмірено. Це обов’язково приносить удачу. Успішному веденню бізнесу сприяють такі якості, як жорсткість і високі моральні принципи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *