Що означає ім'я діана

Значення імені Діана

При виборі імені для малятка багато батьків керуються тим, що означає воно і яку долю несе дитині. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Діана.

Коротка характеристика імені

Ім’я Діана звучить як неземна, божественна, воно має католицьке походження. Цьому імені відповідає знак зодіаку Телець. Ним варто називати дітей, народжених у травні, воно принесе їм удачу. Протегує Діані місяць, вона любить ячмінний і лимонний кольори. З рослин Діани воліє отримувати конвалії.

Започаткувалося це ім’я в Стародавній Греції, так звали богиню полювання і місяця. У православному календарі немає святих з таким ім’ям, тому іменини Діани відзначають за датою імені, даному при хрещенні. Найчастіше хрестять маляток співзвучним – Анна. Ласкаво це ім’я для дівчинки звучить Діаночка, Діанка, Діа, Дія, Діна, Діночка.

У католицтві є лик святої блаженної Діани, іменини святкуються 9 червня. Воно особливо шанується послідовниками цієї віри. У XIII столітті вона заснована монастир святої Агнеси. Померла блаженна Діана своєю смертю, вже після цього король Лев затвердив її культ. Свята Діана любила блаженного Йордану, і здатність любити приписується всім власницям цього імені.

Значення імені Діана

Значення імені залежить від дати народження. Діти, народжені взимку, більш потайливі і холодні, стримують свої емоції. Через це вони часто не мають друзів, не довіряють людям. Вони живуть розумом, їх важко збентежити. Весняні Діани дуже активні і дружать найчастіше з хлопчиками. Ця “пацанка” не змінюється і з віком. У ній гармонійно поєднуються задатки жорсткості, лідерства і жіночої крихкості, у неї величезні амбіції, вона любить все робити сама.

Діана, що з’явилася на світ влітку, дотепна, з відмінною пам’яттю, вчиться добре. Вона вміє пристосовуватися і виходить з будь-яких незручних ситуацій легко. Дотримується консерватизму у відносинах, завжди слідує певному порядку, який сама встановлює. Не терпить зради. Осінні дівчата розумні і впевнені в собі, дуже економні, до скупості і ніколи намагаються не давати в борг. Шукають ідеального чоловіка.

Характер

Характер Діани часто порівнюють з темпераментним леопардом. Вона цілеспрямована і вірно йде до своєї мрії, завжди залишається в тверезому розумі, навіть якщо відбуваються важливі події, тримає повний контроль над будь-якою ситуацією. Активність і темпераментність – основні відмінні характеристики жінок з ці ім’ям.

Діана відмінно маніпулює оточуючими, домагаючись свого. Але ця якість часто заважає їй в сімейному житті, вона пригнічує чоловіка, намагається змусити його грати за своїми правилами, але натомість нічого не дає. З родичами у Діаночки завжди відмінні відносини, підтримує зв’язок з усіма, часто знає багато чужих таємниць. Особливо близькі стосунки у неї з матір’ю.

Має тільки по справжньому вірних і відданих друзів, їх небагато, але вони знають про неї все. Готова пожертвувати всім заради своєї мрії, і навіть йти до неї все життя. Це буває дуже дратує чоловіка. Жінка, що носить це ім’я, буває запальною і в пориві гніву може наговорити речей, про які незабаром пошкодує.

Діани – жінки з сильною волею і важким характером, основною негативною рисою є відсутність інтуїції і слабкість. Через скритність їм часто не вистачає спілкування, уява розвинена слабо. Не розуміють сентиментальних людей, не схильні до бурхливого виразу почуттів.

Доля

У дитячому віці Діаночки — чарівні малятка, мрія будь-якої мами. Дуже спокійні, розважливі, добрі, слухняні, із загостреним почуттям співчуття. Діа обожнює тварин, уважна до людей. Вона не шкодує для інших нічого, завжди ділиться іграшками, постійно приносить додому нещасних кошенят і цуценят, підбирає пташок.

З іншого боку, Діанка сильно залежить від думки оточуючих. Вона ділить людей за принципом, як вони до неї ставляться, і хорошими вважає тільки тих, хто позитивно спілкується з нею. Дуже прив’язана до батьків, і потребує постійно їх уваги. З віком характер стає сильнішим, зростає і впертість. У школі вона показує завзятість у навчанні, будучи однією з кращих в класі.

Доля Діани часто складається вдало, вона володіє великими талантами, і завдяки лідерським якостям і впертості в досягненні цілей, Діа стає успішною. Але в сімейному житті все складає не так райдужно, і за статистикою, перший шлюб є невдалим. Чоловік не витримує натиску Діани, і залишає сім’ю, навіть у випадках, коли вже є діти і він їх любить.

Любов

Діаночка дуже приваблива, любить увагу з боку чоловіків, при цьому в більшості випадків самостійно виявляє активність, і вибирає партнера. Загалом, поводиться, як мисливець на стежці війни. Вона завжди приголомшливо виглядає, багато часу витрачає на зовнішність, доглядає за собою. Завойовуючи свого чоловіка, вона від нього чекає аналогічної активності і романтичності.

Незважаючи на свою пристрасність, Дія у відносинах має дуже багато заборон, але при цьому вона не завжди висловлюється прямо, що саме її не влаштовує з-за своєї замкнутості. Випадкові зв’язки ця жінка вважає за краще не заводити, схиляючись більше до постійних відносин і сім’ї. Величезне значення для неї має довірче ставлення з чоловіком.

Незважаючи на це, дівчина з ім’ям Діана завжди оточена чоловічою увагою. Представників сильної статі притягує її природна чарівність і шарм. Але вона може розкритися тільки в разі, коли беззастережно довіряє партнеру. Сім’я відіграє важливу роль в її житті, забезпеченням матеріальної сторони повинен займатися чоловік.

Діа вибирає в чоловіки чоловіка сильного і мудрого, який буде в міру суворим з нею, але щоб він обов’язково вважався з її думкою. У будь-якому випадку, жінка постарається зробити все, щоб стати або главою сім’ї, або «сірим кардиналом». Чоловік повинен обов’язково допомагати їй по господарству.

Якщо шлюб полягає в ранній молодості, цілком ймовірно, що він розпадеться. Оскільки у Діанки дуже запальний характер, з нею важко ужитися. Мудрість і спокій – ці якості проявляються вже ближче до 30 років. Їй відмінно підійдуть шлюб за розрахунком. При цьому Діаночка ніколи не вибере слабкого чоловіка, нудні і пересічні стосунки не для неї.

Господиня вона стане відмінна, але ніколи не буде звичайною домогосподаркою. В її будинку всьому знайдеться місце, вона з любов’ю створює затишне гніздечко, на це вона направляє всю свою енергію. Але варто враховувати, що Діа дуже трепетно ставиться до порядку речей, який ніколи не повинен порушуватися. Якщо вона бачить безлад, це сильно нервує жінку.

Особисте життя Діана обговорювати не звикла, вона люто оберігає свою сім’ю. Для дітей стане відмінною мамою, уважною, спокійною, турботливою, ніжною. Часто виховують дітей в строгості, але якщо чоловік в будинку сильніше морально, і є главою сім’ї, то виховання дітей буде проходити в авторитарному стилі. Але до фізичної розправи справа ніколи не дійде, це в принципі неприйнятно для неї.

Важливо вибрати правильного чоловіка, в цьому не останню роль грає ім’я майбутнього обранця. Благополучний шлюб може бути з Андрієм, Родіоном, Борисом, Артуром, Петром, Михайлом, Сергієм. Діана благоволить чоловікам з іменами Вадим, Микола, Гліб, Єгор і Дмитро. Міцну сім’ю можна також створити з Романом, Данилом, Віктором, Євгеном.

А ось відносини з Антоном, Олегом, Ігорем, Олександром, Ярославом, Олексієм можуть не скластися, краще не ризикувати.

Кар’єра

Що означає ім’я Діана для кар’єри? Вся її енергія буде йти на створення ідеального сімейного вогнища, працювати і робити кар’єру Діа не прагне і не любить. Вона може проявити завзяття тільки в тих сферах, які їй по-справжньому цікаві. Якщо вона знайшла своє захоплення в житті, то і просування по кар’єрних сходах буде швидким і легким, що принесе хороший дохід сім’ї.

Холодність і розважливість допомагають їй брати на себе велику відповідальність, яка необхідна для побудови кар’єри на керівній посаді. Успіх і матеріальне благополуччя не змусять себе чекати, саме ним жінка надає величезне значення. Керуючись розумом і здатністю приймати правильні рішення, вона завжди попереду своїх конкурентів.

Керівник Діана авторитарний, вона прагне все контролювати і організувати роботу за затвердженим нею порядком, часто проявляє самостійно ініціативу, повністю відповідаючи за наслідки. Єдиний недолік – їй складно налагодити довірчі відносини з підлеглими, залишаючись недоступною, вона сама не підозрюючи, відштовхує людей.

Але ділові якості чудові, це дозволить їй досягти успіху в таких областях, як політика, медицина, викладання. Уміння співчувати і бажання допомогти стане в нагоді у волонтерській діяльності. Творчі задатки у Діани є, що допоможе їй стати прекрасною актрисою.

А вміння прагнути і домагатися своєї мети дозволить спробувати себе в бізнесі. Всі завдання їй будуть по плечу, але з конкурентами вона буде дуже нещадна. Стане в нагоді в цьому випадку і здатність прогинатися і підлаштовуватися, все одно просуваючись вперед. Особливо розвинена ця риса у літньої Діани.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *