Що означає ім'я Анастасія

Значення імені Анастасія

За походженням жіноче ім’я Анастасія виникло від чоловічого “Анастас”, з давньогрецької перекладається як воскресла, повернута до життя. В слов’янство прийшло воно з прийняттям християнства. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Анастасія.

Коротка характеристика імені

У народі Анастасій ласкаво називають Настя, Настуся, Настасья, Настюша, Настюля, Туся, Асюта, Ася, Асюша, Тася, Стасенька, Нюся, Ная, Настена. Анастасія має свою заступницю в православ’ї, захищає жінок з цим ім’ям великомучениця Анастасія Узорішительниця. Вона охороняє вагітних жінок і ув’язнених.

День пам’яті Анастасії-4 січня, день ангела припадає на 11 листопада, в цей день преподобомучениця Анастасія Солунська прийняла мученицьку смерть за християнство, до кінця залишаючись вірною своїм поглядам.

За гороскопом Настенькам протегує Скорпіон, він дозволяє найбільш повно розкрити глибину її характеру. Відповідні планети — Марс і Плутон, а улюблений колір – зелений. Найкращим подарунком для власниці цього імені стануть прикраси з малахітом, рубіном або вогненним опалом, а з рослин – орхідея і жасмин.

Тотемом Насті є поштовий голуб і сіамська кішка. Це накладає на характер дівчини певні риси, вона з дитинства не любить сидіти на одному місці, воліючи активне життя. Часто готова на несподівані вчинки. Найвдаліший день для Анастасії — вівторок, а всі значущі справи вирішуються восени.

Значення імені Анастасія, Настя

Анастасія – дівчина відкрита і доброзичлива, її зовнішня привабливість доповнюється широтою душі. Правда, її складно навчити акуратності. У школі вчиться рівно, але особливих результатів не показує, незважаючи на те, що вона вміє бути наполегливою. Навчання дається їй відносно легко, вона має здатність проникати в суть знань, і надовго запам’ятовує інформацію. Все завдяки аналітичному розуму і відмінно розвиненій логіці.

Настя буває дуже довірливою, її легко можна обдурити. Все через те, що вона відкрита людина і звикла добре ставитися до людей. Значення імені характеризує риси характеру, які воно передає власниці.

Характер

За характером Анастасія – холерик, вона завжди в русі, бурхливо реагує на події, довго знаходиться в збудженому стані, складно заспокоюється.

Дівчата з цим ім’ям є такі важливі риси характеру:

 • Воля, твердість у прийнятих рішеннях. Але примусити її що-небудь зробити крім волі практично неможливо;
 • Оптимізм. Настя завжди дивиться вперед з надією і може підняти настрій собі і оточуючим. Вона любителька сюрпризів, і з задоволенням дарує радість людям;
 • Самостійність. Дівчата звикають розраховувати на свої сили, і вдаються в допомозі інших вкрай неохоче;
 • Комунікабельність. Насті потрібне спілкування, і вона із задоволенням знайомиться з новими людьми, її будинок завжди сповнений друзів;
 • Цілеспрямованість. Всі цілі, які ставить перед собою Настасья, вона досягає сама йде до них впевнено і твердо;
 • Аналітичний розум. Ця якість дозволяє приймати вірні рішення в будь-яких ситуаціях. Але іноді рішення дається насилу, в цьому випадку Насті просто перечікують, поки ситуація сама не вирішиться;
 • Доброта, людинолюбство, довірливість. Вона завжди відгукується на чужі прохання, допомагає у вирішенні проблем, надає підтримку.

До недоліків характеру можна віднести той факт, що на дійсно реальні дії вирішуються насилу, відбувається це рідко. У неї часто змінюється настрій, і для того, щоб довести розпочату справу до кінця, їй потрібно натхнення. Чимало зусиль необхідно докласти батькам, щоб виховати в Насті дисциплінованість. Заважає цьому притаманна їй меланхолійність.

На характер імені впливає і пора року, коли була народжена Анастасія. Жінка з таким ім’ям, народжена взимку, більш стримана, але проявляють гострий розум. Вони вміють економити, і навіть кілька скупуваті, купують тільки те, що їм дійсно потрібно. Літні Насті більш відкриті і легкі, легко знаходять контакти з людьми.

Народженим навесні характерні такі риси, як романтичність, емоційність і влюбливість, вони артистичні і дуже відкриті. Осінні Насті відрізняються більшою скритністю, і вони багато тримають в собі. Скупуватість і холодність притаманні осіннім дівчатам, вони часто ставлять себе і свої бажання на перше місце. На характері позначається і невдале виховання.

Основну увагу варто звертати у вихованні на працьовитість, якщо це якось вдасться прищепити з дитинства, воно залишиться з нею завжди. Незважаючи на відкритість і любов до людей, лінь і деяка холодність в житті Настасії будуть постійно. Вона завжди буде ставити на перше місце свої інтереси і життя своїх близьких людей.

Характер Насті важко назвати легким, вона має слабку нервову систему, що провокує швидку зміну настрою від веселощів до депресії. Інтроверту, яким править глибокий внутрішній світ, часто складно утримати себе в рамках. Іноді здається, що жінка з цим ім’ям занадто самовпевнена, але це не так. Правда, глибокі переживання їй чужі, і вона легко переносить особисті трагедії і злами.

Доля

Настя в юності – дуже рухливий підліток, готовий до будь-яких пригод. Доросла дівчина, спочатку схожа на гидке каченя, немов воскресає і перетворюється в прекрасного лебедя. Що означає це благородне ім’я для дорослої жінки, яка доля його власниці? Доля балує Анастасію, їй практично невідомі глибокі драми.

Більшою мірою долю визначають її характеристики, як довірливість, безмежна доброта і вміння співпереживати. Анастасія має відмінний смак, вона захоплена людина, з широким колом спілкування. В житті жінці допомагає вміння бачити прекрасне, любов до мистецтва. Настя чудово пристосовується до будь-яких життєвих обставин. При цьому це дуже чутливі натури, які близько до серця приймають все, що відбувається.

Настасья – дуже захоплива натура, вона любить вишуканість у всьому. Вона воліє дорогі і красиві речі, знає толк до творах мистецтва, поважає хороші книги. Будинок її завжди оригінально прикрашений всякими милими дрібницями, але зі смаком. Жінка з таким ім’ям намагається вести активний спосіб життя, багато подорожує, постійно поповнюючи колекцію сувенірів з різних країн. Небайдужа Анастасія до домашніх рослин, в її будинку обов’язково присутні квіти.

Любов

Що значить ім’я Настя для такої важливої сторони життя жінки, як любов і шлюб? Жінки Анастасії — це вірні і надійні супутниці життя, вони рано заводять сім’ю. Часто сім’ї дівчат з цим ім’ям стають романтичні молоді люди, військові, мужні і сильні, які здатні створити для Насті ідеальні умови.

У більшості випадків шлюб з Настею дуже міцний, вона зберігає вірність чоловікові, любить свою сім’ю і дітей, чудово знаходить спільну мову з родичами чоловіка. Поганих якостей у неї практично немає, тому якщо чоловік буде підтримувати Анастасію, кохати її, оберігати, то вона ніколи в житті не зважиться на зраду і навіть на легкий флірт.

Єдине, на що варто звернути увагу чоловікові Настасії, на відносини в будинку. Якщо провокувати скандали, знаючи її характер і вразливість, під впливом сплеску емоцій вона може змінити своїм суворим моральним принципам. Тим більше, що зробити це легко, враховуючи її жалість до всіх людей.

Нудьгувати з Настею не доведеться. Вона настільки чарівна і життєрадісна, що суспільству цієї жінки можна тільки позаздрити. Настусі вибирають чоловіків з іменами:

 • Денис;
 • Володимир;
 • Віктор;
 • Павло;
 • Олег;
 • Костянтин;
 • Борис;
 • Семен.

Не дуже добре складаються стосунки з Віталієм, Вадимом, Філліпом, Станіславом, Миколою, вони можуть закінчитися розчаруванням. Потрібно відзначити, що якщо перші стосунки не складаються, і Настя не вийде заміж у молодому віці, вона довго буде шукати свій ідеал, і може залишитися одна. Жити з людиною, з якою у неї різні життєві цінності, жінка не здатна.

Кар’єра

Настюша завдяки своїй цілеспрямованості та аналітичному складу розуму часто досягає великих висот в бізнесі, вона має схильність до життя і роботи в комфортних, навіть шикарних умовах. Успіху ця жінка може домогтися в професіях, де важлива висока емоційність. Це журналістика і мистецтво, фотографія і психологія, музика і медицина.

Тут вона зможе повністю розкритися і віддати людям, які потребують уваги, всю свою доброту. Часто Анастасії стають прекрасними актрисами, поетесами, письменницями, вони добре володіють мовою і можуть вибрати філологічний напрям в професії. Жінки з тонким душевним пристроєм легко знаходять спільну мову з дітьми, і можуть реалізуватися в сфері дошкільного виховання.

У Настасій є здібності в області юриспруденції, але їм часто заважають перепади настрою і вроджена лінощі. Навчання дається легко тільки у випадках, якщо є постійний інтерес до предмету вивчення. Допомагають відмінна пам’ять і добре розвинена інтуїція, з них може вийти непоганий провісник. Вміння зацікавлювати, жвавість і відкритість – кращі риси для роботи в сфері торгівлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *