Що означає ім'я Анна

Значення імені Анна

Ім’я Анна вперше згадується в Старому завіті, воно має давні корені. Походження цього імені від єврейського імені Ханна дозволяє перевести його як «благодать». Тому у цій статті ми поговоримо про те, що означає ім’я Анна.

Коротка характеристика імені

Ім’я Анна знаходиться під заступництвом діви, всі дами з цим ім’ям володіють м’яким і поступливим характером. Іменем Анна звали матір Марії-Пречистої Діви, яка відома як Пресвята Богородиця. Популярність ім’я Анна набула з початком християнства, так звали дружину Володимира, Київського князя, який хрестив Русь.

Для власниць цього імені важливим подарунком–талісманом стане прикраса з рубіном, опалом або седоликом, а з квітів вона воліє яскраво-червоні айстри і гілки горобини. Анна любить яскраві кольори, насичений помаранчевий, червоний або коричневий.

Найбільшу удачу жінкам з цим ім’ям приносить середа, в цей день можна вирішувати важливі справи і проблеми, і все вийде. Пора року для Аннушки — літо. В якості оберега Анна може використовувати фігурку зайця, у них часто вдома зустрінеш таку прикрасу. Улюблена домашня тварина – собака, вона стає повноцінним членом сім’ї.

За церковним календарем іменини Анна святкує 22 червня, берегинею є Анна Кашинська, Велика княгиня, і 22 вересня-благоволить Праведна Анна. Анна — це повне ім’я, в дитинстві Ласкаво Малятко називають Ганнуся, Анюта, Аннушка, Аня, Нюся, Анюша, Ануся, Аннет.

Значення імені Анна, Аня

Малятко Аня — просто чарівна, вона не приносить ніяких турбот. Але вона занадто жаліслива, і будинок часто наповнений знайденими цуценятами і кошенятами. Таємниця імені залежить від пори року, коли народилася дитина. Зимова Анна розважлива і розумна, має яскраво виражені лідерські якості, але часто буває жорсткою.

Весняна Анютка романтична і влюблива, ця пора року сприяє відродженню, що позначається на характері дівчинки. При цьому вона дуже любить себе і цінує увагу на свою адресу. Літня Аня володіє такими якостями, як доброта, чуйність, скромність і деяка замкнутість. Осінь дарує дівчині спокійний урівноважений характер, який дозволяє їй легко спілкуватися як з однолітками, так і з дорослими людьми.

Характер

Головна характеристика імені Анна — спокійний і відкритий характер. Вони старанні, слухняні, розважливі. При цьому Анюти рано привчаються до самостійності і звикають розраховувати тільки на себе. Доброта і чуйність по відношенню до інших людей дозволяє вважати її дуже приємною людиною.

Вона звикла про все піклуватися, що в певних випадках грає проти неї. Деякі люди люблять зловживати чужою безкорисливістю і добротою, і Аня в силу характеру змушена буде інтереси інших ставити вище власних. Здійснює добрі вчинки вона по душевній доброті, і ніколи не чекає відповіді.

За зовнішньою поступливістю і безконфліктністю ховаються великі сили, які допомагають жінці з цим ім’ям справлятися в будь-якими життєвими труднощами. Вони все вирішують самостійно, рідко прислухаються до чужої думки. Але при цьому Ганнусі досить ранимі, вони дуже важко переносять грубість, хамство, зраду, переживаючи все в собі і шукаючи причину у власній поведінці.

Перевагами характеру Ані є прекрасна пам’ять, добре розвинена інтуїція і аналітичний склад розуму. Вона має сильну волю і любить завжди бути на висоті. Тому її важко застати в старенькому халаті і тапочках навіть вдома. Вона просто не переносить нечистоплотності і неохайності в зовнішньому вигляді.

Характер Анни відповідає інтраверту, вона вимоглива до себе і оточуючих, любить владу. Багато хто відзначає такі негативні вирази світлої Ганнусі, як конфліктність, скандальність, прагнення довести свою правоту, часто їй вдається завдяки миловидності і чарівності.

Ганна прекрасно володіє мовою, і здатна привернути увагу співрозмовника, повести за собою, вона має унікальну здатність пояснювати складні речі простою мовою. Не підпускає до себе людей, які їй не подобаються, зате друзі у неї тільки справжні. Дуже розбірлива в спілкуванні, нежданих гостей може просто виставити за двері.

Є деяка недисциплінованість, що означає наступне: Аня часто не закінчує роботу, кидаючи все на півдорозі і залишаючи можливість іншим людям завершити розпочате. Любить починати все з нуля, але справою буде займатися до тих пір, поки є до неї інтерес. Їй просто необхідні труднощі, і вона сама собі їх створює.

У юнацькому віці є деяка самокритичність, що позначає самоцинічне ставлення дівчини до себе. Негатив має властивість накопичуватися, що може привести до зриву. Тому в цей період важливо стежити за своїми думками і ставленням до себе, вносячи в це трішки гумору.

Доля

Значення імені для визначення долі залежить від віку Аннушки. Часто перехід у доросле життя у дівчат з таким ім’ям супроводжується труднощами. Вчорашня дитина проявляє непослух, не прислухається до думки дорослих. Авторитетом у цей період для Ані може стати тільки дуже близька людина, з яким у дівчини складаються довірчі відносини.

Часто жінка на ім’я Анна вибирає складні шляхи, що вимагають уваги і великих сил, вона любить долати труднощі. Як тільки справа налагоджується і її реалізація стає доступною, вона відразу втрачає інтерес до неї. Навіть отримуючи подарунки долі, Аня не може ними насолоджуватися в повну міру.

Маючи тонку душевну організацію, Аннушка живе розумом, і чуйно реагує на будь-яку несправедливість. Але при цьому, дорослішаючи, вона вчиться бути більш потайливою і не виставляти свої почуття напоказ. Накопичення образ в собі робить її життя дещо важким. Вона схильна до депресій і нервових зривів, допомагає не затримуватися в цьому стані їй природний оптимізм.

Доля складається важко у випадках, якщо поряд з Анею серйозний чоловік, хоча найчастіше саме правильні чоловіки звертають увагу на чарівних дівчат з цим ім’ям. Щастя вони знаходять з життєрадісними партнерами, що мають гарне почуття гумору. Варто звернути увагу і на власне ставлення до життя, навчившись по-доброму сміятися над собою, Анна значно полегшить своє життя.

Любов

Анечка не володіє строгими моральними принципами, і живе легко. Вона привертає увагу чоловіків ще в юності, дорослішаючи, жінка може мати стосунки відразу з кількома чоловіками. Вона гнучко підлаштовується під будь-які обставини, і вважає це абсолютно природним.

Для цієї людини дуже важлива зв’язок з коханою людиною, вона з ним може відчувати себе абсолютно розкуто. Як правило, перший досвід сімейного життя закінчується не дуже вдало. Розпад сім’ї для неї – природний підсумок, оскільки в певних випадках вона виходить заміж не по любові, а з жалості до людини.

Часто чоловіками Анн стають чоловіки слабовільні, що мають згубні звички. Приваблює їх непристосованість до життя і залежність від дружини, але Анна стійко несе вантаж на своїх тендітних плечах, до останнього вдаючи, що у неї в сім’ї все відмінно. Вона ніколи не виносить сміття з хати.

При цьому розлучення для Ганнусі – це катастрофа, вона часто не готова до подібних труднощів, і зіткнувшись із зрадою чоловіка або розладами у відносинах, чекає кращих часів, коли ситуація вирішиться самостійно. Навіть якщо в сім’ї насильство, Аня швидше стане безмовною жертвою, буде все терпіти і звинувачувати в тому, що сталося тільки себе, але не зважиться на сміливі дії. В цьому полягає її велика жіноча сила.

Що означає Це ім’я щодо материнства? Анна стане відмінною матір’ю, вона зможе створити в дітьми такі відносини, які дозволять їм бути добрими друзями. Як мати, вона буде все життя любити і підтримувати своїх чад. Аня здатна навіть відмовитися від кар’єри і особистого щастя, щоб повністю весь час присвячувати дітям.

Не менш задоволені новою невісткою будуть і батьки чоловіка, вона ніколи не залишить без допомоги людей похилого віку, а в подальшому стане прекрасною тещею або свекрухою, приймаючи вибір дитини беззаперечно. Кращі партнери для шлюбу для Ганнусі — чоловіки з іменами Степан, Родіон, Олексій, Євген, Костянтин, Захар. А союз з Сергієм, Олександром, Георгієм, Станіславом або Вадимом може стати не дуже вдалим.

Кар’єра

Незалежно від вибору професії, основна її якість в роботі — сумлінність. Ганна дуже дисциплінована. Завдяки аналітичному складу розуму і природної допитливості, прагненню до систематизації інформації та вміння приймати вірні рішення, вона легко може просуватися професійними сходами.

Анна легко знайде аргументи на користь своєї думки, вміння відстоювати свої інтереси викликає повагу у керівництва і колег. При виборі професії варто враховувати основне покликання жінки – дарувати добро. Саме пов’язавши своє життя з роботою, яка дозволить їй отримувати задоволення, вона стане відчувати себе на своєму місці.

Аннушки стають прекрасними медиками і викладачами, соцпрацівниками і вихователями. Вони легко розташовують до себе людей, особливо швидко знаходять спільну мову з дітьми, і любов у них спільна. З Ані може вийти відмінна актриса, фотомодель або кореспондент. Але ось від роботи, що вимагає точності і підрахунків, їй краще відмовитися. Вона здасться жінці з цим ім’ям нудною і одноманітною і радості не принесе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *