Ангельська нумерологія – послання від ангелів в числах

Часто ми дивимося на оточуючі нас речі і бачимо одне і ті ж поєднання чисел. У повсякденній суєті ми звикли ставитися до цього як до простого збігу. Тім самим ми втрачаємо свій шанс уникнути небезпек, домогтися успіху або зустріти свою любов.

Ніщо в житті не відбувається випадково. Будь-які комбінації цифр, які ви регулярно зустрічаєте – це спроба вашого ангела-хранителя податі вам знак. Попередити про небезпеку, або допомогти в реалізації задуманого.

Як правильно тлумачити послання ангелів-хранителів? Нумерологія – наука про вплив чисел на нашу долю, розповість вам про це.

Розшифровка «послання» ангелів

Як розшифрувати послання від ангелів? Нумерологія дає докладне тлумачення кожної комбінації:

1

Комбінація з одиниць – говорити про те, що перед вами відкриваються великі можливості. Намагайтеся думати тільки про ті, до чого ви прагнете, і успіх буде гарантований!

2

Намагайтеся як можна більше мислити в позитивному напрямку і не піддаватися негативу. Це гарантує те, що раніше започатковані позитивні зміни завершаться успішно.

3

Ангел-хранитель прямо зараз знаходиться поруч з вами! Сміливіше починайте реалізовувати задумане! Ваш покровитель допоможе у цьому всіма силами.

4

Ви можете сміливо починати важлива справа, яка давно відкладали. Ваш ангел спостерігає за вами і допомагає у всіх починаннях.

5

Ваш покровитель намагається попередити про ті, що настають великі зміни. Проте складно сказати однозначно будуть вони позитивними чи негативними. Намагайтеся мислити позитивно і більше часу присвячувати роботі, адже зміни – це ознака прогресу.

6

Не зациклюйтеся занадто сильно на роботі. Пам ” ятайте, що матеріальні цінності не варті нічого без духовного розвитку. Присвячуйте більше часу сім’ї і культурних заходів.

7

Ваш покровитель задоволений вами і закликає до подальшої активної діяльності. Він всіляко підтримає вас і допоможе у всьму.

8

В найближчому майбутньому вас чекають серйозні зміни. Якщо раніше ви наполегливо працювали і ангел-хранитель до вас прихильний, то це будуть позитивні зміни.

9

У вашому житті завершився великий етап і незабаром розпочнеться новий. Це може бути пов’язаність язане зі зміною місця роботи, початком нових відносин і т. д.

0

Завершився один і великих періодів вашого життя. Ангель-охоронець поруч з вами і закликає почати новий етап. Він в свою чергу допоможе вам.

Увага до особливих чисел – запорука гармонійного життя

Будьте уважніше до знаків, які вам посилає ангел-хранитель! Пам’ятайте, що тільки в гармонії з ним ви будете щасливі і зможете змінювати свою долю в позитивну сторону!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *