Число року в нумерології

Цифри супроводжують нас усе життя і безпосередньо впливають на нашу долю. Про ті, як їх використовувати в свою користь розповість нумерологія.

Астрологія стверджує, що життя кожної людини умовно поділена на цикли. Кожен з них включає в себе 9 років. Таким чином, кожен рік життя – це певний етап 9-річного циклу. Ми допоможемо вам дізнатися, на якому з них ви знаходитеся в даний момент.

Для того щоб зрозуміти чого чекати в найближчому майбутньому і в якому напрямку слід рухатися необхідно розрахувати число року. Нумерологія допоможе вам у цьому і дасть тлумачення отриманого результату.

Правильний розрахунок – половина справи

Для того, щоб розрахувати кількість року, нумерологія пропонує скористатися простою методикою.

Складіть всі цифри дня, місяця та року народження.

Приклад. Чи допустима, ви народилися 11.11.1993. Тоді 1+1+1+1+1+9+9+3=26.

Ми отримали двухзначное число. Далі потрібно розбити його і знову скласти. Повторювати операцію слід до тих пір, поки ви не отримаєте однозначне число. В нашому випадку 2+6 = 8.

Після до отриманого числа треба додати універсально число поточного року.

Приклад. 2016. 2+0+1+6 =9.

Складемо його з отриманим раніше значенням. 8+9=17. 1+7=8. Тепер звернемося до тлумачення.

Правильне тлумачення як відповідь всесвіту

1

Час початку. Протягом поточного року вам необхідно вийти зі своєї зони комфорту – мати сміливість, складати далекосяжні плани і перебувати в процесі бурхливої ​​діяльності. Тим самим ви закладете фундамент для успішного майбутнього.

2

Період співробітництва. Найближчі 12 місяців ваш добробут залежить від дипломатичності і вміння знаходити підхід до інших людей. Найбільшого успіху ви досягнете в ході співробітництва.

3

Час творчості. Зараз вам необхідно якомога більше сил вкладати в самореалізацію. Розкрийте свою душу і використовуйте наповнює вас творчу енергію для того, щоб домогтися успіху.

4

Рік напруженої праці. Необхідно конкретизувати всі творчі початку, які ви розвинули в собі протягом минулих 12 місяців і наполегливо працювати. Необхідно подолати себе, навіть якщо здається, що сили закінчуються. В кінці року це принесе свої плоди.

5

Каже про прийдешні зміни. Це відмінний час для того, щоб використовувати зміни у вашому житті для того щоб домогтися успіху. Не піддавайтеся паніці і пам’ятайте, що все, що не робиться – все на краще. В кінці року ви усвідомлюєте це особливо сильно.

6

Говорить про те, що в найближчі 12 місяців треба присвятити сім’ї і будинку. Своєю турботою і підтримкою рідні допоможуть вам бути щирим і безкорисливим. Саме допомога оточуючим в цьому році допоможе вам добитися успіху.

7

Період творчості і роздумів. Більше часу приділяйте відпочинку, а якщо доводиться працювати – то це повинна бути спокійна діяльність, без суєти і нервозності.

8

Час влади і успіху. У цей період вам слід бути особливо сильним і багато працювати. Це дозволить домогтися просування по службі і значного поліпшення матеріального становища.

9

Попереджає про звершення і трансформації. Завершальний етап дев’ятирічного циклу. В цей час ви будете винагороджені за виконану працю, велика ймовірність здійснення давно задуманих планів і мрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *