Азалія: ім’я, характер, доля

Азалія — ім’я, яке нечасто зустрінеш. Що таїться за музикальністю і приємністю вимови, якими рисами ім’я нагороджує носительку? Ці загадки намагаються розгадати деякі філософські, психологічні та езотеричні вчення.

Звідки прийшло ім’я, що означає в різних мовах

Жіноче ім’я походить від слова «азалія». В латинській мові воно означає «сухий», в перекладі з грецького — «квітучий». Обидва значення говорять про одному і тому ж рослині: непоказний чагарник з сухим листям дає прекрасні яскраві квіти. З арабського перекладається як «втішна», «заспокоєння». Є ім’я Азалія в перській і татарською мовами. У першому випадку «азалія» — «вірна», «постійна», «незмінна». У татарському — «вічна», «нескінченна».

Жіноче ім’я Азалія зустрічається набагато рідше, ніж однойменна квітка: батьківщиною квітучого куща називають Китай, Японію, країни Південно-Східної Азії. В даний час поширений по всьому світу. Стебла і пелюстки містять сильнодіюча отрута. Квітки володіють цілющими властивостями. Вважається, що кімнатна азалія приносить щастя, її називають «квіткою мудрості».

Ім’я вживається багатьма народами майже на всіх континентах. У країнах СНД Азалією найчастіше називають дівчаток у кавказьких, казахських, татарських, рідше слов’янських сім’ях.

Рослина азалія примітно тим, що сухий кущ одного разу покривається прекрасними квітами

Форми імені

Ім’я Азалія легко трансформується. Різні склади дають безліч цікавих варіацій.

Короткі форми:

 • Аза;
 • Залу;
 • Заля;
 • Заза;
 • Лала;
 • Лиия;
 • Чи.

Ласкаві варіанти:

 • Азочка;
 • Азенька;
 • Азушка;
 • Азонька;
 • Заличка;
 • Залюшка;
 • Заленька;
 • Лиечка;
 • Лиюшка.

Фамільярні:

 • Азка
 • Залька.

Походженням рослини азалія присвячено багато легенди. У Китаї говорять, що червоні пелюстки виникли з крапель крові вбитого юнака. В Англії ходить легенда про те, що сухий чагарник дав притулок ельфам, які рятувалися від пожежі. У подяку вони нагородили його прекрасними квітами. В Індії існує легенда про двох циганках, загиблих з вини махараджі, на їх могилі з’явилися ці квіти. Дівчат звали Аза і Лія.

В англії вважають, що кущ азалії цвіте завдяки лісових ельфів, які рятувалися від пожежі в його гілках

Азели-Марі — мати святої Терези

У православному календарі немає святий з цим ім’ям. Значить, у Азалії немає дня Ангела чи дня іменин. Якщо Азалія вирішить хреститися, вона може вибрати собі покровительку з наявного пантеону. Тоді зможе відзначати іменини в день пам’яті обраної святий. Ім’я може бути співзвучно даним при народженні або зовсім іншим.

В католицькій церкві канонізована Азели-Марі-Герен-Мартен. Якщо Азалія прийме католицьку віру, Азели-Марі буде її святою покровителькою. День іменин католичка Азалія святкує 12 липня. Азалія, що сповідує іншу віру або не сповідують ніякої, не може користуватися захистом і допомогою християнських святих.

Таблиця: написання імені Азалія на різних мовах

Грецька Azaleos
Англійська Azealia
Французька Azalea
Італійська Azalea
Німецька Azealia
Українська Азалія
Японська アザリア Azaria
Китайська 映山紅 Yìngshānhóng
Корейська 진달래 Azalea
Іврит אזליאה Azalea

Переклад (транслітерація) на латинський алфавіт імені Азалія — Azaliia.

При хрещенні Азалія може вибрати ім’я будь православної святої

Характеристика та вплив імені

Немає в мові такого слова, яке за впливом на ваш характер і долю, за силою вираження почуттів, за вживаностю можна було б порівняти з вашим ім’ям. Ім’я може звучати як прохання або наказ, як докір або схвалення, як ляпас або ласка.

П’єр Руж «Вплив імені на життя людини»

Буквений код:

 • А — егоцентризм;
 • З — інтуїція;
 • А — допитливість;
 • Л — товариськість;
 • І — інтелект;
 • Я — талановитість.

Поєднання з по батькові та прізвищем

Як вибрати ім’я для новонародженої, щоб воно ладнало з по батькові та прізвищем? Борис Хигир, професор психології і автор книги «Таємниця імені», вважає, що ім’я батька містить родову спадкову енергію, тому якість особистості безпосередньо залежить від правильного поєднання імені, по батькові та прізвища.

Якщо імені Азалія немає в православному календарі, значить, воно увійде в дисонанс з православним по батькові, що може відбитися на характері. Тому поєднання Азалія Равилевна Сабітова, Азалія Хасановна Бектемирова, Азалія Ісааківна Булатова можна вважати енергетично більш відповідними один одному, ніж Азалія Іванівна Бистрова або Азалія Дмитрівна Приходько.

Особливо важливо врахувати те, що ім’я Азалія не гармонує з православним по батькові

Варіанти ників

Є кілька способів придумати інтернет-ім’я для Азалії. Перший — найбільш поширений: складається латинськими літерами. Наприклад, нейм Азалії Бенкс у Інстаграмм — @azaleabanks.

Другий підглянутий у Iggy Azalea — це нік для її облікового запису Youtube: ім’я плюс прізвище плюс рід занять плюс назву музичного сайту — IggiazaleymusicsVEVO. Ще варіант для Youtube: azaliyagaynetdinova.

У соціальних мережах Азалії представляють себе так:

 • gubaydullinaazaliya,
 • schelazaliya91.

Дитинство Азалії

Дівчинку Азалію відрізняють відповідальність і впертість. У сім’ї вона улюблениця і вміє цим користуватися. У компанії однолітків — рівна серед рівних або займає лідируюче положення, приймає перше місце як належне і поступиться його без бою, якщо суперник виявиться сильнішим.

Вже з дитинства Азалія йде від конфліктів і намагається примирити ворогуючих. Вона виглядає доброю і поступливою, але таїть у собі багато несподіванок. Для запобігання зриву її енергії потрібно дати корисний вихід. Можна зайняти дівчинку спортом або танцями. Природна допитливість допоможе в навчанні, але справжнє призначення Азалія знайде в сім’ї.

Азалія — зразкова учениця

Юність — пора надій і смутку ніжною

У дівоцтві Азалію займають мрії про кохання і шлюб. Це, як правило, дуже чуттєва особа. Тільки розум і обережність заважають їй пуститися у всі тяжкі, тому мудрі батьки постараються вчасно видати дівчину заміж. Азалія і сама не противиться раннього шлюбу.

Юність — найбільш відповідальний і складний період у її житті. Відносини поза шлюбом не для неї, тому вона виходить заміж. Особливих перешкод тут не спостерігається. Як правило, дівчатам з цим ім’ям щастить в особистому житті.

Справжнє призначення Азалії — бути дружиною і матір’ю

Доросле життя: вперед і вгору по сходах успіху

Азалія живе заради сім’ї і сімейного благополуччя. Турботи про будинок, чоловіка і дітей направлять її енергію в потрібне русло. Азалія не з тих, хто нехтує громадською думкою. Вона прагне зайняти гідне становище в соціумі: зробити кар’єру, досягти матеріального добробуту. Азалія чудово орієнтується в будь-якому колективі, тому їй вдається отримати багато чого з того, чого вона бажає.

Вона ставить матеріальне вище примарних духовних цінностей, людей оцінює із соціального та фінансового статусу. Здоровий глузд сусідить з багатою уявою, логікою і розвиненою інтуїцією. Азалія вміє все підпорядковувати поставленої перед собою мети, йде до неї довго і наполегливо.

Прагнення досягти вершини — відмітна риса характеру Азалії

Таланти і здібності

Азалія обдарована природою всім необхідним: зовнішністю, розумом, відповідальністю, вимогливістю до себе та інших. Різнобічні інтереси призводять до оволодіння багатьма ремеслами і мистецтвами: від в’язання до водіння літака. Правда, не всі дані заявляють про себе в ранньому віці, частіше всього таяться під маскою скромність і сором’язливість.

Зовні скромна і до пори до часу непомітна дівчина в момент здатна відкритися і вразити оточуючих фонтаном талантів. Вона володіє артистичними, музичними і танцювальними даними. Художність натури дивно поєднується з практицизмом і розважливістю, тому вона може з успіхом займатися підприємницькою діяльністю. У бізнесі Азалія знайде краще застосування своїм багатим можливостям.

Азалія — творча особистість

Азалія добре орієнтується в часі і просторі. Тому вона з юності вибирає найкоротший шлях до бажаної мети — досягнення високого соціального і матеріального статусу. Азалія отримує середню або вищу освіту гуманітарного профілю. Озброївшись знаннями, досвідом і дипломом, сміливо кидається у відкрите море підприємництва і процвітає там.

Вона може бути викладачем, фінансистом, секретарем. Приклад знаменитих жінок із цим ім’ям доводить, що Азалія здатна досягти видатних результатів інтелектуальної і творчої областей. Важливо, щоб її професійна діяльність не заважала сімейного життя і приносила дохід.

Любов, сексуальність, шлюб

В сім’ї Азалія проявляє себе дуже мудрою жінкою. Чоловік у домі — голова, вона — шия.

До вибору партнера Азалія підходить обережно, зваживши всі за і проти. Вона не прихильниця випадкових зв’язків і безладних знайомств. Любовні пристрасті і романтичні історії Азалія залишить в ранній юності і вийде заміж швидше за розрахунком, ніж по любові.

Азалія вийде заміж за розрахунком, але її шлюб буде щасливим

Таблиця: сумісність чоловічих імен з ім’ям Азалія

Відмінна Задовільна Незадовільна
Олександр Олексій Андрій
Данило В’ячеслав Борис
Єгор Євген Владислав
Кирило Єлисей Денис
Костянтин Марк Дмитро
Кирило Олег Михайло
Мурат Руслан Микита
Раміль Тимур Сергій

Здоров’я Азалії

Турбота про себе до пори до часу не входить в сферу першочергових інтересів Азалії. На своє самопочуття дівчина найчастіше не звертає уваги. Вона завжди зайнята, тому не помічає втоми чи симптомів можливого захворювання. Тим не менш хвороби можуть обрушитися на неї раптово. В організмі Азалії найбільш уразливі легкі і сечостатева система. З віком бувають болі в попереку.

Значущі роки життя

Життя Азалії з самих перших років підпорядковується якомусь строгому ритму. Вона живе за розкладом. Першою контрольною точкою після народження стає юність — від 13 до 16 років дівчина переживає бурхливе зростання і боротьбу зі своїми пристрастями. Добре, якщо у неї є мудрі старші наставники і друзі, які допоможуть розібратися в собі й подолати небезпечний вік.

Наступним кризовим періодом є перехід від молодості до зрілості — 25-30 років. Це час підбиття підсумків. Здавалося б, можна розслабитися і насолодитися досягнутим. Але ні! Азалія оглядає завойовану територію, прощається з дівочими мріями і будує нові плани. Не у всіх цей період проходить гладко. Ніби все є: робота, дім, сім’я. Але не полишає відчуття, що чогось не вистачає.

До 30 років Азалія починає ставити перед собою нові цілі та досягати їх

Азалія, подолавши труднощі, ставить перед собою нові цілі і знову прагне вперед. В майбутньому її чекає ще чимало випробувань. Дорослі діти, внуки, наближається осінь — 45-50 років — ще один крутий перевал. Повна сил і енергії вона не бажає заспокоюватися і спочивати на лаврах. Для неї все тільки починається.

Таблиця: відповідності імені Азалія за знаками Зодіаку

Знаки Зодіаку Планета Стихія Колір Тварина Рослина Мінерал День
Овен Марс Вогонь Червоний Бик Жимолость Алмаз Вівторок
Телець Венера Земля Синій Кішка Троянда Смарагд Понеділок, п’ятниця
Близнюки Меркурій Повітря Помаранчевий, жовтий Миша і папужка Лаванда Перли Середа
Рак Місяць Вода Помаранчевий, білий Кішка, білка і слон Акан Рубін Понеділок, четвер
Лев Сонце Вогонь Золотий, жовтогарячий, білий, червоний Рись, черепаха Соняшник Хризоліт Неділя
Діва Меркурій Земля Помаранчевий, золотий, білий, жовтий Бобер Іпомея Сапфір Середа
Ваги Венера Повітря Синій, зелений Тигр, дельфін Троянди Опал П’ятниця
Скорпіон Плутон Вода Червоний, червоний Вовчиця, кішка, ведмідь Хризантема Топаз Вівторок
Стрілець Юпітер Вогонь Фіолетовий, червоний, рожевий Гусак, орел Нарцис Бірюза Четвер
Козеріг Сатурн Земля Коричневий, сталь, сірий, чорний Кріт, черепаха, мурахи Гвоздика Гранат Субота
Водолій Уран Повітря Синій, Синьо-зелений, Сірий, Чорний Верблюд, осел Орхідея Аметист Неділя, субота
Риби Нептун Вода Бузковий, ліловий, фіолетовий, морської, зелений Горностай, лисиця, риба і кіт Водяні лілії Аквамарин Четвер, понеділок
Кішка — тотемна тварина Азалії, яка народилася під знаком Тельця

Азалія зимовий, весняний, літній та осінній

В залежності від пори року, в яке народжена Азалія, у її характері переважають ті або інші риси:

 • Азалія, народжена взимку, більш раціональна і холодна, ніж Азалія весняна;
 • Азалія весняна відрізняється чуттєвістю, веселістю і уявою;
 • осіння Азалія з дитинства відчуває себе дорослою і зрілою жінкою;
 • річна Азалія — пустотлива і пустотлива.

Гороскоп імені: характер і вплив на долю

За гороскопом ім’я Азалія належить сузір’ях Козерога і Водолія. Ці зодіакальні знаки посилюють дію імені на характер і долю. Так, дівчина, народжена під знаком Козерога, більш наполеглива в досягненні своєї мети. Вона активний і наближена до реальності. Азалія-Водолій більше думає і роздумує, ніж діє. Інші знаки передають Азалії свої властивості, доповнюючи і збагачуючи її особистість.

Таблиця: характерні риси за гороскопом

Знак Зодіаку Характеристика
Овен Емоційність, запальність, схильність до ризику.
Телець Романтизм, чуттєвість, любов.
Близнюки Товариськість, рухливість, легкість, інтелект.
Рак Інтуїція, материнство, рефлексія.
Лев Владність, сила, доброта, бажання бути на виду.
Діва Порядок, жертовність, працездатність.
Ваги Витонченість, прагнення до прекрасного, яскравість, привабливість.
Скорпіон Пристрасність, самоаналіз, підозра.
Стрілець Щедрість, егоцентризм, життєлюбність.
Козеріг Цілеспрямованість, сила, прагнення до ідеалу.
Водолій Зовнішня активність, внутрішня пригніченість, самоконтроль, ексцентричність.
Риби Мрійливість, сентиментальність, невпевненість.

Азалією астрологи радять називати дівчинку, народжену під знаком Скорпіона. Легкі вібрації цього імені здатні пом’якшити жорсткість знака.

Ім’я Азалія відповідає сузір’ю Водолія

Відомі особистості

Біографії відомих жінок по імені Азалія багато в чому підтверджують дослідження астрологів, психологів і езотериків. З іншого боку історії їх життів дають багатий матеріал для спостереження і дослідження впливу імені на характер і долю.

Список очолює автор і виконавиця пісень у стилі реп, афроамериканка — Азалія Бенкс. (нар. 31 травня 1997 року). Ще одна виконавиця у стилі хіп-хоп прославила це ім’я, взявши за псевдонім, — це австралійка Азалія Іггі (нар. 7 червня 1990 року). Продовжує список співачка татарських пісень Азалія Зиннат, росіянка (нар. у 1988 році). Народна артистка Радянського Союзу, диктор і телеведуча Азалія Лихитченко залишилася в пам’яті як ікона стилю епохи застою (нар. в 1930 році).

Знамениті Азалії

 1. Азалія Бенкс — автор і виконавиця пісень у стилі реп
 2. Азалія Іггі — співачка в стилі хіп-хоп
 3. Азалія Зиннат — виконавиця татарських пісень
 4. Азалія Володимирівна Лихитченко — народна артистка, диктор і телеведуча

Жінка з ім’ям Азалія несе в собі енергію квітки, який виростає з сухого чагарнику. «Вірна», «втішаюча» і «безмежна» — це теж вона, Азалія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *