Ексцентрична і незалежна Хлоя – доля і характер власниці імені

Жіноче ім’я Хлоя вважається рідкісним в Україні, проте у країнах Західної Європи воно досить популярне. Володарка цього імені приваблива зовні, комунікабельна і чуйна, завдяки чому має багато друзів і шанувальників. Однак разом з тим, дівчина дуже імпульсивна, з-за чого часто робить помилки і необдумані вчинки.

Короткий екскурс в історію: походження і значення імені

Етимологи пропонують дві версії походження і значення імені Хлоя:

 • Згідно з першою, воно утворено від давньогрецького імені Хлое, яке в дослівному перекладі означає «молодий пагін». Сучасний переклад імені – «зелена» або «квітуча».
 • Друга версія походження імені Хлоя пов’язує з ім’ям персонажа з грецької міфології — Хлориди (Χλωρίς), старшої дочки царя Фів Амфіона і Ніоби. У цьому випадку в перекладі на російську мову воно означає «світло-зелений».

Таблиця: форми імені Хлоя

Повна форма Коротка форма Зменшено-ласкава форма Родинні імена
Хлоя Хлору;

Лоя.

Лоичка;

Хлося;

Хлосенька.

Флора;

Клои;

Хлорис;

Клорінда.

Таблиця: ім’я Хлоя на інших мовах

Мова Як пишеться Як читається
Бретонська Chloe Хлоя
Німецька Chloe Хлоя
Іспанська Chloe Хлоя
Англійська Chloe Хлоя
Перська کلویی (نام) Khloya
Японська クロエ [klɔe]
Польська Chloe Хлоя
В’єтнамська Chloe Клоя
Китайська 克蘿伊 khlóē
Українська Хлоя Хлоя

Транслітерація імені: Khloia

Chloe — так пишеться ім’я Хлоя англійською та багатьох інших європейських мовах

Відповідні по батькові та оригінальні ніки для імені Хлоя

Найбільш гармонійно з ім’ям Хлоя поєднуються по батькові, утворені від чоловічих імен грецького походження:

 • Олександрівна;
 • Андріївна;
 • Євгенівна;
 • Денисівна;
 • Дмитрівна;
 • Євгенівна.

Невдалі варіанти:

 • Русланівна;
 • Костянтинівна;
 • Микитівна;
 • Трохимівна;
 • Степанівна.

Для реєстрації у соцмережах володарка імені Хлоя може використовувати подібні ніки:

 • ღХloяღ;
 • ♥ХԉӪя♥;
 • Хԉѻя™;
 • ❆ХԉӪя❆;
 • Ӽλоя.

Церковне ім’я, дата іменин

Ім’я Хлоя не зустрічається ні в католицькому, ні в православному іменослові. Для хрещення дівчинки священнослужителі рекомендують:

 • використовувати ім’я святих, яких церква вшановує на 40 день після народження дитини;
 • назвати дитину на честь святого, особливо шанованого в сім’ї новонародженої.
Хрестити Хлою можна під ім’ям святого, якого найбільш шанують в родині дівчинки

Вплив на долю і характер

Хлоя — добра і чуйна людина, яка завжди підтримає і словом, і ділом. Разом з цим, вона досить потайлива, оскільки не любить обтяжувати близьких своїми проблемами. У важкі життєві моменти дівчина часто храбрує, намагаючись виглядати сильніше, ніж вона є насправді. Однак ця маска не рятує її від власних душевних переживань.

Володарка цього імені честолюбна, наполеглива, вміє поводитися з грошима і наділена природним чуттям, завдяки якому завжди досягає поставлених перед собою цілей. З негативних якостей можна відзначити надмірну зосередженість на собі і власницькі прагнення у стосунках.

Ім’я Хлоя римується з такими словами як: «спеки», «героя», «Троя».

Хлоя вміє розпоряджатися грошима, тому ніколи не відчуває нестачі в фінансах

Хлоя в дитинстві

У маленької Хлої досить складний характер. Дівчинка примхлива, норовлива, любить настояти на своєму. З раннього дитинства дівчинка маніпулює родичами, домагаючись бажаного за будь-яку ціну. Впертість доньки — справжнє випробування для батьків і якщо вони не хочуть, щоб це якість закріпилося в характері дитини, їм потрібно якомога раніше визначити чіткі правила життя в сім’ї та межі дозволеного для дитини. Хлоя повинна розуміти, що існують певні рамки, порушення яких загрожує покаранням.

Незважаючи на деякі недоліки в характері, малятко росте життєрадісною і контактною дівчинкою. Вона любить галасливі і рухливі ігри, із задоволенням відвідує парки розваг і без страху катається на каруселі. Батькам маленького непосиди потрібно постаратися направити її енергію в потрібне русло. Наприклад, записати дівчинку в спортивну секцію, на художню гімнастику або танці, де вона зможе досягти великих результатів і отримає масу нових вражень.

Інтелектуально Хлоя розвивається швидше своїх однолітків, тому воліє спілкуватися з дітьми постарше. Дівчинка розумна, працелюбна, володіє гарною пам’яттю, що завжди позитивно позначається на її успішності. Прагнення до лідерства вона не проявляє, тим не менш однокласники і вчителі люблять і поважають її за доброту і готовність завжди прийти на допомогу.

Хлоя — життєрадісна і контактна дівчинка, яка однаково добре знаходить спільну мову як з хлопчиками, так і з дівчатками

Юність і доросле життя

У підлітковому віці характер Хлої трохи змінюється. Вона стає більш стриманою, але разом з цим розважливою і прагматичною. Хлору завжди знає чого хоче і впевнено рухається до своєї мети. Живий розум і винахідливість дівчата допомагають їй з легкістю виходити із самих скрутних ситуацій.

У характері Хлої немає ні заздрості, ні лицемірства. Дівчина прекрасно знаходить спільну мову як з хлопцями, так і з представницями прекрасної статі, які бачать у ній конкурентку, а відданого друга, готового завжди прийти на допомогу. Сама Хлоя найбільше цінує в людях щирість і надійність.

Доросла Хлоя так само щиро ставиться до людей і намагається у всьому допомагати їм. Проте іноді, в прагненні бути потрібною, жінка переходить всі межі, стаючи надмірно нав’язливою, що може дратувати оточуючих.

Хлоя не терпить нудьги й одноманітності, тому нерідко вплутується в ризиковані й авантюрні заходи, з яких, як не дивно, завжди виходить переможцем. Дівчину можна назвати улюбленцем долі, так як, які б помилки вона не скоювала, вони ніколи не відбиваються на її життя.

Таланти та захоплення

У жінки з цим ім’ям прекрасний смак і відмінна фантазія. Вона обожнює пригоди і любовні романи. Над книгами Хлоя може сидіти цілодобово, причому вона не просто читає захлинаючись, але і використовує деякі пікантні ситуації в реальному житті, ототожнюючи себе з своїми улюбленими героями. До захоплень дівчини можна також віднести колекціонування іграшок (частіше це плюшеві звірятка або порцелянові ляльки) і пристрасть до створення кулінарних шедеврів.

Хлоя любить читати, особливо її захоплюють пригодницькі та любовні романи

Професії, бізнес і кар’єра

Матеріальний достаток важливий для Хлої, але не є метою. Головне для неї проявити себе. Тому, помітивши нові можливості, дівчина з легкістю розлучається з попереднім місцем роботи і з головою поринає в нову. Пробивна Хлоя домагається величезного успіху в будь-якій справі, але найкраще проявляє себе у сфері освіти, журналістики, юриспруденції, дипломатії. До відкриття власної справи Хлоя байдужа. Вона скоріше буде незамінним виконавцем, ніж сама почне командувати людьми. З цієї ж причини, власниці цього імені рідко обіймають керівні посади.

Здоров’я

На здоров’я Хлоя скаржиться у вкрай рідкісних випадках. Два її слабкі місця — це травна і нервова система. Тому дівчині слід дотримуватися раціон, менше нервувати і більше відпочивати.

Любов, сексуальність, шлюб

Чарівна Хлоя завжди мила і приваблива, тому не відчуває нестачі в партнерах. Однак сама дівчина не поспішає кидатися у вир з головою. Заміж вона, як правило, виходить пізно і лише за того, хто повністю відповідає її ідеалам. Власниці цього імені подобаються сильні, сміливі й відважні чоловіки, яких не потрібно буде тягнути за собою. А вже вона довіриться того, в кого побачить реальний захист і опору.

У сексі Хлоя любить домінувати, повністю підпорядковуючи собі партнера. Однак і тут їй необхідно різноманітність, і якщо обранець не зможе надати їй цього — вона легко змінить його на іншого. Причому, мова тут йде не про саму техніку сексу, а про оформлення обстановки. Досить змінити її, і дівчина буде щаслива.

Заміж Хлоя може виходити кілька разів. Причому, якщо прийме рішення про розлучення, то воно буде остаточним і безповоротним, оскільки володарка цього імені не з тих, хто довгий час буде терпіти некомфортну для себе ситуацію. Її обранець повинен володіти залізною витримкою, гумором, великодушністю і добротою. Крім цього, йому слід вміти прислухатися до емоціям і почуттям Хлої, змінювати свою поведінку в інтересах їх взаємовідносин.

Хлоя не замикається в сім’ї. Бути домогосподаркою — це не для неї, оскільки дівчина мріє заявити про себе і в зовнішньому світі. Володарка цього імені намагається гармонійно поєднувати роботу з турботою про сім’ю. Своїх дітей вона любить, але хоче бачити в них самостійних особистостей, тому виховує суворо, а коли вони підростуть — намагається не втручатися в їх особисте життя.

Хлоя розумна і контактна, тому може непогано проявити себе у сфері освіти

Таблиця: сумісність Хлої з іншими іменами

Дружні стосунки Міцний шлюб Відсутність взаєморозуміння
Андрій;

Олексій;

Борис;

Євген;

Назар;

Костянтин;

Едуард.

Олександр;

Владислав;

Вадим;

Геннадій;

Григорій;

Данило;

Сергій;

Тарас.

Денис;

Дмитро;

Іван;

Михайло;

Ян.

Значущими роками для Хлої є ті, в яких містяться числа: 5, 9, 12, 28, 33, 42, 54, 57, 62, 84.

Таблиця: астрологічна символіка

Символ Відповідність
Планета Сатурн
Знак Зодіаку Козеріг
Рослина Настурція
Дерево Ялина
Мінерал Онікс
Колір Зелений, оливковий
День тижня Субота
Тварина Осел, мураха
Щасливе число 3
Стихія Земля

Інтерпретація значень кожної з літер в імені Хлоя

Кожна з літер імені справляє свій вплив на характер дівчини:

 • Х — активність, чуйність, працьовитість, відповідальність за свої слова і вчинки;
 • Л — старанність, практичність, чесність, впертий;
 • О — миролюбність, тонке сприйняття краси;
 • Я — сильна воля, аналітичний розум і багата уява.

Характеристика імені Хлоя відповідно до пори року

Зимова Хлоя досить жорстка авторитарна і натура, яка переконана, що всі повинні жити тільки за встановленими нею правилами. Вона ніколи не пасує перед труднощами і завжди досягає мети. Чоловіків, народжена взимку Хлоя, вибирає романтичних і ніжних, здатних подарувати їй ті емоції, які вона сама вкрай скупа.

Осіння Хлоя — ексцентрична, темпераменту і товариська, любить бути в центрі загальної уваги. Часто саме вона стає центром сварок і скандалів, оскільки любить вказувати всім на їх недоліки і помилки, що рано чи пізно призводить до з’ясування стосунків. При цьому сама Хлоя щиро не розуміє невдоволення оточуючих, адже вона всіма силами намагається допомогти, але робить це настільки нетактовно, що просто ображає своїх опонентів. В особистому житті у неї також не дуже гладко. Чоловіки просто не в змозі довго витримати її причіпки та моралі. Тому часто осіння Хлоя доживає своє життя на самоті.

Весняна Хлоя — веселий і безтурботний чоловік. Вона легко йде по життю. Дівчина відрізняється доброзичливістю і дипломатичністю, тому у неї багато друзів і добрих приятелів. Крім цього, весняна Хлоя — порядна і самостійна жінка. Вона ретельно за своєю зовнішністю, тому завжди виглядає ідеально.

Хлоя, народжена в літній період, безпосередня і неординарна особистість, зрозуміти яку дано далеко не всім. Її, як правило, оточують талановиті люди, які бачать у ній не тільки творчу особистість, але і цікавого співрозмовника, здатного підтримати будь-яку тему. У житті літньої Хлої трапляються пристрасні і незабутні романи, однак обзаводитися сім’єю вона не поспішає. Свою руку і серце вона віддасть тільки тому чоловікові, який зможе стати для неї другом, коханцем і партнером в одній особі.

Успішні жінки з ім’ям Хлоя

 1. Хлоя Беннет — американська актриса і співачка
 2. Хлоя Бріджес — американська актриса, що здобула популярність завдяки ролям Зоуі в сіткомі «Фредді»
 3. Хлоя Маршалл — англійська модель
 4. Хлоя Уебб — американська актриса, відома по серіалу «Доктор Хаус»
 5. Хлоя Джонс — американська порноактриса і фотомодель

Хлоя — сильна, незалежна і неординарна особистість. Її супутник бачить в ній відповідального і надійного соратника, готового завжди підставити своє сильне плече. На роботі Хлою цінують як працьовитого й чесного співробітника, а в сім’ї — як люблячу і турботливу матір і дружину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *