Значення імені Віринея

Ім’я Віринея: значення та характеристика

Жіноче ім’я Віринея вкрай рідко зустрічається як у нашій країні, так і в інших державах. Однак молодим батькам варто звернути увагу на дану іменоформу — назвавши так свою доньку, ви наділити її м’яким і привабливою вдачею, але в той же час в ній будуть присутні такі якості, як рішучість і сміливість.

Історія походження

Ім’я Виринея бере свій початок у стародавній римській культурі. Воно утворено від найменування «viridi», яке володіє двома значеннями: «молодий» і «квітучий». У Росії ім’я отримало найбільшу популярність в період СРСР, коли на екрани вийшов художній фільм «Виринея», знятий за однойменною повістю Лідії Сейфуллиной.

Кінокартина «Виринея» вийшов на екрани в 1968 році

Форми імені

Скорочені форми імені: Віра, Ріна.

Ласкаве звертання до Виринеї: Виринеюшка, Вирушка, Риночка, Ринушка, Виринеєчка, Вирочка.

Спорідненими іменними формами для імені Виринея виступають: Вирина, Вероніка.

Побажавши написати вірш для Виринеї, можна застосувати до її імені такі рими: панацея, одіссея, асамблея, галерея, лотерея.

Церковний варіант імені аналогічний мирському.

Транслітерація імені: VIRINEIA.

По батькові, найбільш вдало поєднуються з ім’ям Виринея: Андріївна, Богданівна, Денисівна, Єгорівна, Іванівна, Михайлівна, Юріївна.

Можливі нікнейми для застосування у соціальних мережах: Virineya, Virineja, Virineia, Rina, Virinea, Vira.

Таблиця: ім’я Виринея в іноземних мовах

Мова Написання Транслітерація
Англійська Virinea Virinea
Білоруська Вірынея Virineia
Іврит ויריניה virineyh
Іспанська, німецька, французька Virginia Virginia
Китайська 维里奈 Virinea
Корейська 비르 비나 bileu bina
Українська Віринея Virineia
Японська ヴィリネア vu i rinea

Іменини і святі покровителі

В православ’ї існує лише одна свята, названа ім’ям Виринея — це Виринея Едеська. Вона проживала в сирійському місті Антіохії разом зі своєю матір’ю Домниной і сестрою Проскудией. Всі жінки сповідували християнську віру, за що і поплатилися життям. Вони втопилися в річці, лише б не потрапити в руки поган.

Виринея Едеська — мучениця, постраждала за віру в 304 році

Вдень їх пам’яті є 17 жовтня. В цю дату і святкує іменини Виринея.

Існує прикмета, що у день пам’яті святої Виринеї холоди стають сильнішими. Наші пращури говорили: «з Виринеї і зима шубу одягає».

Як ім’я Виринея впливає на характер людини

Виринея має рішучим і примхливим характером. Дівчина настільки впевнена у власних силах, що оточуючі часто приймають її за зарозумілу і гордовиту даму. У дружній компанії Віра веде себе розкуто, а от спілкування з новими людьми викликає деякі труднощі — дівчина часто йде в себе, відрікається від навколишньої дійсності. Це відбувається внаслідок того, що Віра не бажає показувати свої справжні почуття і емоції незнайомцям.

Виринея володіє виключною впевненістю в собі, яку оточуючі часто сприймають як нахабну зарозумілість

Виринея дуже цілеспрямована жінка, вона ніколи не зверне з наміченого шляху, намагається жити по задуманому плану. Їй властива крайність у судженнях та поведінці, дівчина не готова піти на поступки і компроміси. Складні ситуації здатні сильно змінити поведінку жінки, Віра може стати скромною і нерішучої, однак вона швидко адаптується до нових обставин і знову бере все в свої руки.

Зіткнувшись з труднощами Виринея серйозно лякається, в такі моменти вона перетворюється в сором’язливу, скромну дівчину, з деяким комплексом неповноцінності

Позитивними якостями Виринеї можна назвати справедливість, відкритість і доброту. Дівчина завжди захищає слабких, допомагає близьким у важких ситуаціях. Її друзі можуть розраховувати на Віру, адже вона надійний і відданий товариш. Це самодостатня особистість, яка нікому не дозволяє собою маніпулювати, високо цінує свободу і завжди прагне вперед. Негативним моментом в характері Виринеї можна вважати її мінливість: то вона стає байдужою, приховуючи свої емоції від усіх, то, навпаки, проявляє надмірну імпульсивність і нестриманість.

Виринея в дитячому віці

Маленька Віра є непосидючим і активною дитиною. Вона намагається дізнатися якомога більше нового, встигнути взяти участь у всіх розвагах. У дівчинки весела вдача, тому навколо неї завжди багато товаришів. Однак, щоб стати для неї справжнім другом, потрібно завоювати довіру Виринеї. У компанії однолітків малятко веде себе впевнено, але з незнайомцями може стати нерішучою. Дівчинка завжди відстоює свою думку, може переконати у своїй правоті навіть дорослої людини. Вона захоплюється рухливими іграми, а ось малювання або інше спокійне заняття її навряд чи зацікавить. Батькам, а також шкільним вчителям потрібно навчитися спрямовувати енергійну дитину в потрібне русло.

Самовпевненість і рішучість Вири проявляється з самого дитинства — вона твердо відстоювати свою думку і навіть дасть відсіч батькам

В юності Виринея починає сильно цінувати свою свободу. Вона намагається вийти із загальноприйнятих рамок, схильна до екстравагантних витівкам, які незрозумілі для інших людей. Дівчина мріє звільнитися від батьківської опіки і покинути отчий дім. Якщо в дитинстві Виринеї не дали правильного виховання, то в підлітковому віці вона перетворюється в недисципліновану і імпульсивну дівчину, яка постійно потрапляє в неприємності.

Чарівна і приваблива Вира оточена юрбами шанувальників. Вона має гарний смак і дуже делікатна у виборі партнера. У відносинах із протилежною підлогою дівчина намагається домогтися рівноправності.

Захоплення

Протягом усього життя Виринея постійно змінює свої захоплення. Це різнобічно розвинена особистість, яку кожен раз захоплює щось нове. Дівчині подобаються активні і нестандартні хобі. Вона може займатися екстремальними видами спорту, здійснювати подорожі в невідомі країни, іноді вибір чергового захоплення дивує навіть саму Віру. А такі заняття, як вишивання, в’язання та інші види рукоділля ніколи не зможуть зацікавити цю жінку.

Володарка імені Виринея — різнобічно розвинена особистість

Професія та кар’єра

Виринея має енергійним і імпульсивним характером. Направивши ці якості в професійну діяльність, дівчина зможе досягти неймовірних висот у будь-якій професії. Вона здатна працювати як на посаді керівника і підлеглого. Самим вдалим вибором для Виринеї стане кар’єра політика чи оратора. Дівчина гарно говорить, володіє талантом переконання, завдяки чому здатна працювати в будь-якій області, де потрібно виступати перед великою аудиторією.

Найлегше Виринеї вдається досягти небувалих висот у політичній чи ораторській діяльності

У бізнесі Виру також чекає успіх. Вона рішуча, впевнена в собі, що є необхідними якостями для талановитого підприємця. Крім того, у дівчини гарна інтуїція, яка допомагає їй обходити сумнівні проекти стороною.

Здоров’я

Здоров’я у дівчини міцне, в дитинстві вона уникає важких хвороб, а з легкою застудою її організм справляється досить швидко. У дорослому житті Виринея стає схильною до нервових захворювань, всьому виною зайва емоційність жінки. Також їй варто бути обережним з вогнем.

Любов і відносини в родині

Виринея наділена імпульсивністю, пристрасністю і сексуальністю, що тягне до неї представників протилежної статі. Це красива, струнка, яскрава жінка, яка звикла домінувати над чоловіками. Їй важливо, щоб обранець ставився до неї з повагою, не намагався прогнути під себе і підтримував у важких ситуаціях. Дівчина ретельно підходить до вибору партнера, а якщо довго не може знайти відповідного, у неї може розвинутися комплекс неповноцінності.

Важливе значення має, щоб коханий поважав дівчину як особистість, він не повинен намагатися підпорядкувати її або підсміюватися над якимись промахами

Як правило, Виринея виходить заміж не один раз. Вперше вона пов’язує себе узами шлюбу ще в юному віці, піддавшись емоції і пристрасті. З часом почуття остигають і шлюб розпадається. Другий чоловік, якого жінка знаходить вже в зрілому віці, здатний зробити її щасливою. Щира любов і досвід минулих років допомагають партнерам створити міцну сім’ю. В шлюбі Виринея не терпить обмеження своєї свободи, не любить, коли їй вказують на її подружні обов’язки. З дітьми жінка буває сувора, але завжди справедлива.

Власні діти побоюються Віринеї, тому воліють слухатися у всьому

Таблиця: сумісність з чоловічими іменами

Хороша сумісність Середня сумісність Погана сумісність
Олексій
Артем
Вадим
Георгій
Євген
Олег
Руслан
Сергій
Олександр
Данило
Максим
Марк
Петро
Савелій
Тимофій
Едуард
Андрій
Борис
Валерій
Дмитро
Іван
Михайло
Павло
Федір

Розбір імені Виринея по буквах

Букви, складові ім’я людини, здатні нагородити його унікальними рисами характеру:

 • Буква «В» у складі імені допомагає людині налагоджувати зв’язки з оточуючими. Також особистість наділяється творчими талантами, реалістичним поглядом на світ, хорошою уявою і відмінною інтуїцією. У такої людини може розвинутися дар передбачення.

  Літера «В» на початку імені закликає до перемоги будь-якою ціною
 • «І» характеризує жінку як проникливу, розумну і практичну. Така володіє багатою фантазією, звертає увагу на будь-які нюанси, наділена чудовим почуттям гумору. Це чутлива, добра і м’яка дівчина, яка дуже довго шукає свій ідеал у любові.
 • Буква «Р» — символ сміливого, спритного, відповідального і самовпевненого людини. Дівчина володіє оптимістичним поглядом на життя, не здається перед труднощами, здатна на ризик. Поруч з собою така бажає бачити сильного і вірного партнера.
 • «Н» наділяє жінку внутрішньою силою, стійким духом і гострим розумом. Така дівчина дуже вимоглива, не схильна до компромісів, є відповідальним і працьовитим працівником.
 • «Е» символізує наполегливу, товариською і проникливу особу. Жінка має потребу в самовираженні, намагається розвиватися у всіх сферах життя, завжди готова до рішучих дій. Також їй притаманні надмірна емоційність, привабливий характер і здатність зачаровувати людей. Так як дівчина дуже цінує свою незалежність, вона нерідко відмовляється від серйозних відносин.
 • «Я» обдаровує особистість активністю, організованістю, вмінням досягати задуманого, самодостатністю. Така дівчина — володарка лідерських якостей, непередбачуваного і дратівливого характеру. Їй важливо бачити повагу від оточуючих.

Таблиця: символи, відповідні імені Виринея

Планета Венера
Стихія Повітря
Знак Зодіаку Терези
Число 4
Колір Світло-зелений
Рослина Латаття
Дерево Тальник
Тварина Морський коник
Мінерал Смарагд

Як пора року, в яку народжена Виринея, впливає на її долю

Виринея, народжена в певний час року, володіє відмінними рисами:

 1. Зимова Виринея має впертий, наполегливий, різкий і прямолінійний характер. З-за свого вдачі дівчина практично позбавлена дружнього спілкування, зате ворогів навколо неї досить багато. Однак є в цій жінці і позитивні риси: вона справедлива, чесна. Дівчина не любить фліртувати або кокетувати з чоловіками, завжди веде себе стримано.
 2. Навесні народжується Виринея, наділена ніжним і романтичним характером. Таку легко образити словом, вона дуже ранима, не виносить критики і несправедливого ставлення. Зазнавши деякі розчарування в людях, весняна Виринея може назавжди закритися від оточуючих.

  Весняна Виринея відрізняється надто вразливим характером
 3. Літо наділяє Виринею авантюрним і вразливим характером. Жінка любить ризикувати, найбільше в житті цінує свою незалежність, тому рідко заводить серйозні стосунки. Вона не звикла ділитися своїми емоціями, часом навіть самі близькі не знають, що у неї на душі насправді.
 4. Народжена восени Виринея має потайливим і замкнутим характером. Дівчині спокійніше жити у своєму вигаданому світі. Вона не підпускає до себе нікого, крім рідних людей, заради яких готова пожертвувати чим завгодно. Такій жінці важливо бачити турботу, відчувати себе захищеною.

Жінка, названа ім’ям Виринея, звикла жити за власноруч складеним сценарієм. Вона ніколи не проміняє свою свободу на багатства. Така дівчина завжди користується можливостями, які надає їй доля, намагається отримувати нові емоції, легко забуваючи про минуле.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *