Магнітні бурі у березні 2021 року

Магнітні бурі у березні 2021 і несприятливі дні

Спеціально для метеочутливих людей складена таблиця несприятливих днів. У ній зазначено коли пройдуть магнітні бурі в березні 2021 року. У цей період рекомендується особливо уважно стежити за самопочуттям і дотримуватися спокою.

Магнітні бурі у березні

Згідно з розкладом геомагнітних коливань, в перший весняний місяць підвищена сонячна активність буде спостерігатися неодноразово. Основними будуть три збурення геомагнітних полів.

Два з них підпадають під категорію помірних, третє — більш сильне і тривале (більше двох днів). У таблиці вказано точний розклад геомагнітних збурень по днях і годинах.

Розклад магнітних бур у березні 2021 року

Сприятливі дніНесприятливі дніТривалість по годинах
3, 7, 15, 24, 30 березня13 березняАктивність спостерігатиметься о 14:00
20, 21, 22 березня сильний магнітний сплескПік очікується з 11:00 години 20-го числа до 17: 00 21-го числа. Після цього піде на спад
28 березняВ цілому триватиме добу, особлива активність спостерігатиметься близько 10:00 дня.
 • 13 березня — молодик, зростаючий иісяць
 • 28 березня — повний місяць, спадаючий місяць

Вплив магнітних бур на метеочутливих людей

У наукових колах немає єдиної думки стосовно негативного впливу магнітних бур на людину, проте певна категорія людей відноситься до метеозалежних. У момент сонячної активності вони відчувають нездужання.

У зону ризику потрапляють жінки, що знаходяться в положенні, годують мами, літні та діти, а також особи, які страждають серцево-судинними захворюваннями.

Нездужання починає відчуватися за пару днів до початку і безпосередньо в період дії магнітних бур.Люди з ослабленою імунною системою знаходяться в особливій зоні ризику.

Поширені симптоми:

 • слабкість і загальне нездужання, що заважає нормальній активності;
 • апатія, пригнічений стан, коли нічого не хочеться;
 • запаморочення і мігрень різного ступеня інтенсивності;
 • сонний стан або, навпаки, порушення сну;
 • загострення хронічних захворювань;
 • розлади психічного характеру.

Тяжкість прояви симптоматики залежить від тривалості сонячної активності. Щоб запобігти неприємним наслідкам, метеочутливим людям варто звернути увагу на таблицю із зазначенням чисел магнітних бур в березні 2021 і несприятливих днів.

У цей період рекомендується особливо уважно стежити за здоров’ям, бажано не планувати важливих справ і не навантажувати організм. Безпечність може привести до зміни гормонального фону, неврозів і порушення біоритму.

Не можна виключати ймовірність гіпертонічного кризу і тромбозу. Наслідки можуть полягати в наступному:

 • відчуття ломоти в суглобах;
 • скачки артеріального тиску;
 • раптова втома;
 • надмірна дратівливість;
 • незрозуміла тривога.

Кожна людина індивідуальна, відповідно, буде і різна реакція на геомагнітні коливання. Наприклад, один відчуває головний біль, інший перебуває в депресивному стані.

Як поводитися під час магнітних бур

При дотриманні простих порад цілком можливо звести до мінімуму вплив потужних магнітних бур:

 • уникати перебування під сонячними променями;
 • починати ранок з невеликих фізичних навантажень у вигляді зарядки;
 • приймати контрастний душ (процедура не тільки сприяє бадьорості духу і пробудженню організму, але і заряджає позитивом);
 • змінити звичний раціон (хоча б на час), вживати фрукти і овочі, а також відмовитися від жирної і смаженої їжі;
 • відмовитися від шкідливих звичок (куріння, алкоголю).

Необхідно регулярно стежити за артеріальним тиском і не перевантажуватися як фізично, так і розумово. Кілька разів на день провітрювати приміщення і особливу увагу приділити прогулянкам.

Страждаючим гіпертонією при собі варто мати необхідні ліки, прописані лікарем. За кілька днів до, безпосередньо під час магнітних бур і протягом декількох днів після них необхідно приділяти особливу увагу сну. Він повинен бути повноцінним, не менше 8 годин.

Від чого відмовитися під час магнітних бур

 1. Варто виключити будь-який вид фізичного навантаження, будь то робота на присадибній ділянці або заняття у фітнес-клубі.
 2. Ні до чого хорошого не призведе і з’ясування відносин, а ймовірність посваритися, навпаки, зросте.
 3. Якщо ніяк не можна відмовитися від їзди за кермом, то варто бути гранично уважним. У разі зустрічі з хамом на дорозі докласти всіх зусиль, щоб не спровокувати ДТП.
 4. Під час сонячної активності не варто затівати проекти з розрахунком на довгострокову перспективу.

Поради астрологів

На їхню думку, обереги, виконані з міді, і запалені свічки допомагають метеозалежним людям пережити магнітну бурю. Сприятливий вплив надають і домашні вихованці (коти). Вони «” енергетичні донори”. Завдяки їх муркотіння людина відчуває спокій, затишок і комфорт.

По можливості, не варто без зайвої потреби відвідувати місця великого скупчення людей, так як екстремальний геомагнітний шторм може стати причиною народних хвилювань.

Щоб підтримати здоров’я на належному рівні, необхідно враховувати магнітні бурі і несприятливі дні. Дотримуючись рекомендацій фахівців, цілком реально максимально знизити їх вплив на організм.

Підбиваючи підсумки

 1. У момент сонячної активності метеозалежні люди відчувають явне нездужання у вигляді головного болю, безсоння або, навпаки, порушень сну.
 2. У групі ризику-вагітні жінки, годуючі мами, люди похилого віку, діти і ті, хто страждає серцево-судинними захворюваннями. Під час магнітних бур велика ймовірність загострення хронічних захворювань.
 3. Прості кроки (здоровий сон, відмова від шкідливих звичок, вживання великої кількості рідини, правильне харчування і т.д.) здатні мінімізувати вплив геомагнітних збурень на організм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *