магнітні бурі в квітні 2021

Магнітні бурі в квітні 2021 і несприятливі дні

Людина схильна до впливу зовнішніх факторів і природних явищ. Щоб підготуватися до погіршення самопочуття, всім метеозалежним людям обов’язково потрібно знати, коли магнітні бурі в квітні 2021 року і несприятливі дні.

Магнітні бурі — що це

Магнітні бурі — збурення магнітного поля Землі, які з’являються через сильні потоки сонячного вітру. Останні йдуть у бік атмосфери нашої планети, через що і роблять настільки сильний вплив на самопочуття людей. Магнітні бурі можна спостерігати з періодичністю в 3-4 рази на місяць.

Магнітні бурі вражають не всіх людей, а тільки метеозалежних і тих, хто має хронічні захворювання.

Навіть найменші обурення геомагнітного поля завжди відчувають люди, які мають такі проблеми:

 • захворювання серцево-судинної системи;
 • бронхіальну астму;
 • гіпертонія;
 • гіпотонія;
 • хронічні захворювання;
 • ВІЛ;
 • аутоімунні захворювання;
 • онкологія.

Магнітні бурі діють на всіх метеозалежних людей, навіть якщо у них відсутні будь-які захворювання.

Як діють на людину

Симптоми прояву підвищеної сонячної активності схожі з найпоширенішими ознаками серцево-судинних захворювань. При появі магнітної бурі людина відчуває:

 • головний біль, мігрень;
 • запаморочення;
 • ломоту в тілі;
 • загальне нездужання;
 • млявість, слабкість;
 • нудоту і блювоту;
 • біль в області грудей.

Крім того, у людини може бути утруднене дихання через спазми в легенях. Може також знижуватися або підвищуватися артеріальний тиск. Можливий непритомність і навіть втрата пам’яті.

Що не можна робити під час магнітних бур

Людям, схильним до впливу геомагнітного поля, під час виникнення несприятливих умов краще залишатися вдома і стежити за станом свого здоров’я. У такі дні протипоказано займатися спортом і важкою працею. Це стосується тільки залежних від природних явищ людей.

У ці дні не варто переїдати, це може тільки погіршити самопочуття.

Потрібно заздалегідь знати, коли магнітні бурі і несприятливі дні для метеочутливих людей в квітні 2021 року, щоб підготуватися до них і відкласти важливі справи на потім.

магнітні бурі у квітні 2021

Магнітні бурі в квітні

За даними астрологів, у квітні 2021 року очікується 3 магнітних бурі, які матимуть тривалість від 2 до 5 днів. Дані представлені в таблиці:

Магнітна буряДень
Перша2, 3, 4 квітня
Друга8, 9, 10, 11 і 12 квітня
Третя21 і 22 квітня

Інтенсивність і, відповідно, вплив на людину будуть різними:

 1. З 2 по 4 квітня — перша магнітна буря. За прогнозами астрологів вона буде найбільш інтенсивною з трьох. Найсильніший вплив на людину-3 квітня, протягом усього дня.
 2. З 8 по 12 квітня очікується друга магнітна буря, яка, за словами астрологів, буде найслабшою в першій половині 2021 року. Тому практично ніякого впливу на самопочуття людей вона не зробить.
 3. Остання магнітна буря Квітня – 21 числа. Її тривалість-два дні. За силою впливу вона Середня. Тому вона вплине тільки на найбільш чутливих або мають серйозні хронічні захворювання людей.

Ці дні будуть несприятливими, а ось 1, 5-7, 13-20, 23-30 квітня — сприятливими днями для метеозалежних людей і тих, хто має хронічні захворювання.

Як справлятися

Щоб впоратися з впливом магнітних бур, потрібно орієнтуватися на поради лікарів і фахівців. У несприятливі дні рекомендується максимально захистити себе від впливу сонячних променів.

Перед магнітною бурею потрібно добре виспатися. При необхідності можна вдатися до допомоги снодійного, щоб напевно вдалося виспатися і прокинутися вранці бадьорим. Це потрібно для того, щоб не посилювати і без того погане самопочуття, викликане несприятливим впливом магнітного поля.

Коли почнуть проявлятися симптоми, потрібно позбавлятися від них локально. При головному болю можна випити знеболюючий або засіб від мігрені, яке краще допомагає в подібному випадку.

Слід пам’ятати, що всі неприємні відчуття, що виникають під час магнітної бурі, — спазми, тому рекомендується вдатися до допомоги сильного спазмолітика. Но-шпа в даному випадку буде занадто «слабкою», можна прийняти Дротаверин (при відсутності протипоказань).

При зниженому тиску можна випити кави або препарат, що містить кофеїн (він міститься в багатьох засобах від мігрені, тому не варто поєднувати каву і подібні ліки).

Під час магнітної бурі рекомендується приймати в їжу продукти, багаті калієм, магнієм і кальцієм: банани, сухофрукти, абрикоси, картопля, арахісову пасту або горіхи.

Підсумок

Магнітним бурям схильна практично половина населення Землі. Їх вплив на людину до кінця не вивчено, тому слід бути вкрай обережними в дні їх прояву. На жаль, метеозалежність не піддається лікуванню. Щоб полегшити вплив геомагнітного поля на організм, варто дотримуватися рекомендацій лікарів, заздалегідь дізнаватися, коли очікується чергова «гроза».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *